Skocz do zawartości
Techno_Boy

Zestaw Do Potwierdzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, o to co proponuje

 

CPU > Intel Core 2 Duo E4300 + ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro

RAM > A-Data Vitesta 2x1GB 667MHz - kupione

MOBO > Abit AB9 / MSI P6N SLI-FI - którą??

GRAFA > GALAXY 7900GS 256MB 600/1600 1.2ns COOLERMASTER

 

Czy pociągnie to Fortron z podpisu?? :blink:

 

Dylemat jest z mobo, która lepsza, cena podobna, jak jest z możliwościami?? Wiem że do tego proca wystarczy i to z zapasem.

 

zostaje:

LG DVD RAM GSA-4163B

LG DVD-ROM GDR8161B

i

Seagate Barracuda 4 80GB 7200Rpm przy czym wkrótce zmiana na sata2 250Gb

 

Zestaw będzie kręcony, myśle że proc do max 3,0Ghz(o ile poleci) i grafe pewnie też pogonie :-P

 

Proszę o sugestie, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to ja bym sie bal taki sprzet pod fortrona podpinac. lepiej rzucic te 200 zł na huntkey 350w (jego rzeczywista moc wynosi ok. 450w :D)

 

wszystko ok, a plytke bralbym abita B-)

mozesz sie tez zastanowic nad czyms nowym na chipsecie p35, np. Gigabyte GA-P35C-DS3R. troszke drogie, ale wdg. mnie jest to w jakims stopniu inwestycja w przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pociągnie czy nie :D Dołożyć nie mam z czego :cry: . Więc Abit AB9 czy MSI P6N SLI-FI

 

To co spisałem z naklejki znamionowej Fortron FSP350-60MDN Rev. A

 

+3,3V - 28.0A

+5V - 30.0A

+12V - 19.5A

+5Vsb - 2.0A

-5V - 0.3A

-12V - 0.5A

 

Nigdy na niego nie narzekałem, i zasilał mojego P4 wykręconego powyżej 3,6Ghz i radka 9800PRO@ponad XT i pewnie wiecie jak pożera Waty ta parka. Ale to was pytam o zdanie :)

Edytowane przez Techno_Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jeśli zapytasz w dziale o zasilaczach dowiesz się, że Twój stary zestaw mocniej ciągnął z linii 5V. Tymczasem nowoczesne konstrukcje to już praktycznie sama 12V.

No i 19,5A może się okazać za mało dla nowego kompa, zwłaszcza że widać, że lubisz podkręcać. Sam planuję słabszy zestaw z e2140 lub x2 3600 i mam fortrona HLN, który na linii 12V ma 25A. I mimo tego nie jestem do okńca pewny czy nie zmienić na coś lepszego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej juz pisal ze nie jest w stanie O.o

 

jezeli nie bedziesz jakos extremalnie krecil to msi p6n sli-fi powinien tobie wystarczyc.

jezeli natomiast chcesz troche wiecej sie pobawic o/c to abit ab9 bedzie lepszym wyborem.

 

cze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kasą krucho :-|

 

Zasilacz kupie Huntkey Hk-350ap

 

Jest sens kupować:

7900GS i 1Gb ramu czy to nie za mało żeby karta rozwinęła skrzydła

lub

7600GS i 2Gb ramu

 

 

Z czegoś musze zrezygnować :sad:

Edytowane przez Techno_Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może oszczędź na procku? e2140 powinien Ci wystarczyć.. Jest tanszy o ok 100zł czyli prawie cena taniej kości 1gb

1GB ram to minimum socjalne ;) Do wygodnego grania pewnie bedziesz potrzebował więcej.

BTW..w pierwszym poście napisałeś

RAM > A-Data Vitesta 2x1GB 667MHz - kupione

to co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jeśli zapytasz w dziale o zasilaczach dowiesz się, że Twój stary zestaw mocniej ciągnął z linii 5V. Tymczasem nowoczesne konstrukcje to już praktycznie sama 12V.

No i 19,5A może się okazać za mało dla nowego kompa, zwłaszcza że widać, że lubisz podkręcać. Sam planuję słabszy zestaw z e2140 lub x2 3600 i mam fortrona HLN, który na linii 12V ma 25A. I mimo tego nie jestem do okńca pewny czy nie zmienić na coś lepszego..

Imo wystarczy ;]. Do karty zalecaja 18A na 12'sce.

 

Co do 7900v7600. Ja bym wolał <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tak ja pisze maruh. 1GB zawsze póżniej można dokupić ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...