Skocz do zawartości
AndiX

Dziwne Zachowanie Neta Udosteonionego Przez Wifi

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa wyglada tak, zmontowalem most miedzy dwoma domkami, odleglosc ok 1km, sprzet to ovislinki wl-5460v2 i anteny panelowe 16dbi

sygnal jest na poziomie 36-40rssi (czy jak to sie tam zwie), caly problem lezy w takiej kwestii, ze kiedy na kompie za wifi chce cos sciagnac z neta to transfer jaki idzie to max 6-10kB (u mnie jest neo 1mega, wiec max powinien byc 128kB), a kiedy na swoim kompie zainstalowalem serwer proxy i na tym drugim (za wifi) ustawilem przegladarke na proxy (moj komp), to wtedy transfer jest maksymalny

jak wyjasnic takie zjawisko? wszystko mogloby byc ok, gdyby nie fakt ze ja nie mam czly czas wlaczonego kompa, a na razie nie mam za bardzo czasu i kasy zeby jakies serwery skladac u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe........ a zobacz cos typy p2p itp..

sprawdze, nie pomyslalem o tym, ale podejrzewazm ze lepiej nie bedzie

 

Słowem bezpośrednio (przez router) idzie ograniczony a przez proxy maks ? To sugeruje ograniczenia na routerze lub niepoprawnie wykonany nat/forward portów.

nie wiem, skoro moj komp nie ma takich ograniczen, jak rowniez laptop podlaczony bezprzewodowo przy pomocy osobnego AP, a ten komp ktory jest za mostem, no to dziwne, nie zmianielem zadnych ustawien na routerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...