Skocz do zawartości
Mlody_tm

Problem Z Fujitsu Amilo Pi1556

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem.

 

Notebook jest nowy, nieuzywany. kupiony w niemczech ale nie mam gwarancji. dokupilem do niego xp pro i zainstalowalem, potem chipset intela i sterowniki, jedno z 3 wejsc USB nie dziala. gdy podlacze cokolwiek, np dysk 2,5 na usb do tego gniazda, dysk startuje czyli jest zasilanie, ale wyskakuje problem ze nieznane gniazdo usb i nic nie pomaga zadne inst czy odinst. podlaczam do innego i smiga. to samo z myszka, bluetooth na usb itp. Co mozw byc przyczyna ??

 

Kolejne pytanie odnosnie przyciskow multimedialnych w Amilo. Na swiezym systemie wszystkie dzialaja oprocz jednego (taki z nutką chyba odpowiedzialny za media player czy dvd player) nie dziala i nigdzie nie moge do tego sterow znalezc a na oryginalnej plycie ktora dostalem z lapkiem nie ma takiego programu. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprogramowanie --> strona fujitsu

 

USB? pewnie zepsute.

 

Gdyby bylo na stronie Fujitsu to bym nikomu glowy nie zawracal !!!! USB pewnie zepsute, odkrywczy jestes !!!! pomysl przez chwile zanim cos napiszesz bo tym postem moge sobie wiesz co zrobic......

 

Bardzo prosze uzytkownikow Amilo o rade, bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomoge nic z przyciskami multimedialnymi jako ze nie mam fs...

 

odnosnie usb - proponuje pobawic sie w biosie - wylacz highspeed usb lub cos podobnego jesli jest i zobacz czy dziala.

co mowi manadzer urzadzen? czy przy usb jest znak zapytania lub wykrzyknik w momencie gdy nic nie jest podlaczane do niego?

 

jak bios nic nie zmienia to obstawiam na 99% fizyczne uszkodzenie portu - jedna z blaszek w srodku nie kontaktuje albo masz suchy lut na jednym z pinow w miejscu gdzie gniazdo przylega do plyty glownej. wsadz myszke do portu i unies nieco wtyczke i zobacz czy mysz zaczyna kontaktowac.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz rowniez grzecznie odpisac a nie zaraz sie unosic.

 

W menadzeze urzadzen widnieje jakas informacja o USB typu problem z urzadzeniem?

Klawisz z nutka nie jest czasem do uruchamiania nakladki na windowsa Media Center?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bylo na stronie Fujitsu to bym nikomu glowy nie zawracal !!!! USB pewnie zepsute, odkrywczy jestes !!!! pomysl przez chwile zanim cos napiszesz bo tym postem moge sobie wiesz co zrobic......

 

Bardzo prosze uzytkownikow Amilo o rade, bede bardzo wdzieczny.

Jeśli nie ma na stronie producenta to gdzie ma być?

 

A czy satysfakcjonuję Cię odpowiedz: Zapewne port Universal Serial Bus nie działa z powodu awarii kontrolera USB zintegrowanego w chipsecie płyty głównej lub wady fabrycznej w postaci zimnego lutu?

 

Zadowolony? Telepatycznie Ci tego nikt nie naprawi, przykro mi. Czasem się zdarza, że USB pada i już... wiem to z autopcji.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za pomoc, niestety bios jest tak ubogi ze nic tam nie ma jesli chodzi o porty. probowalem go poruszac myszka na wszystkie strony, caly czas laser swiecil ale nie dzialala i system pokazuje nieznane urzadzenie i blad. a gdy nic nie jest podlaczone wszystko w menadzerze ok, wiec chyba padl :( zal mi nie tyle portu bo w koncu mam jeszcze 2 :) no ale notebook nowy a gwarancji nie mam :(

 

Ten przycisk znalazlem w instrukcji ze strony .pdf ze odpowiedzialny jest za PowerDVD. Sciagnalem kilka wersji, nawet oryginalna z plytki ktora dostalem przy karcie graficznej kiedys do PC i niestety przycisk nie dziala. Sam juz nie wiem. Moze faktycznie media center...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...