Skocz do zawartości
brutu

Pytanie O Laptopa Toshiby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam prośbę, mam okazję (?) kupić prawie nowy, znaczy kupiony jakiś czas temu, ale ten czas przeleżał, folie na klapie jeszcze ma, stan idealny, a parametry:

Toshiba Satellite A15 [wg.instrukcji][chyba to A135] - sprowadzony z USA

Procek Intel Celeron M 430(1.73GHz)

512MB DDR2 533Mhz

80GB

15.4" WXGA matryca

DVD/CR-RW combo

ATI Radeon Xpress 200M Integrated z 128Ramu

 

To chyba z tych ważniejszych.

 

Cena to 1500zł - brać w ciemno? Na allegro tak tanio nie kupię, ale być może niedługo będę miał taką samą okazję [sprzęt z USA] tylko już nowszy...Ale z drugiej strony zawsze będzie nowszy :)

 

Ew. brać go i może dokupić RAMu trochę? 512 na allegro za 100zł można dostać...

 

Dzięki za pomoc!

 

Komp jest dla dziewczyny, która zastępczo korzysta z mojego staruszka, a jej komp to Celeron 333, wiec wszystko będzie lepsze, pytanie jest tylko o cenę...

Aha, dziewczyna w przyszłości może korzystać z AutoCAD, bo ma mieć semestr tego na studiach...ale raczej nie będzie to jej hobby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze obowiazuje, trzeba sprawdzic.

 

A co do ceny i lapka to mysle, ze warto. Jak bedzie miala az jeden semestr autocada na studiach to jej do niego ten laptop wystarczy na pewno ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze obowiazuje, trzeba sprawdzic.

 

A co do ceny i lapka to mysle, ze warto. Jak bedzie miala az jeden semestr autocada na studiach to jej do niego ten laptop wystarczy na pewno ;-)

Gwarancja nie obowiazuje, sam to przerabialem. Co do ceny to jest dobra, a jak dla dziewczyny to tym bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...