Skocz do zawartości
Oni

Czy komputer wystartuje ????

Rekomendowane odpowiedzi

Cze all

 

mam do was takie pytanie,jak wyciagne procesor i zalacze kompa bez procesora ta na motitoze wogule cos sie pokaze czy nic nibendzie sie dzialo.

Bo moj niechce mi ruszyc,cd-romy startuja wetylatorki sie kreca twarde tyski tez ale na monitoze niemam obrazu tak jak by bios sie usunal czy cos i teraz niewiem czy procesor siadl czy cos jezt z plyta i dlatego chce wiedziec czy jak procek jest zepsuty to na monitorze sie nic nie pokaze?

Bo niby z kadmam wiedziec czy jest cos z prockiem nietak czy z plyta

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze all

 

mam do was takie pytanie,jak wyciagne procesor i zalacze kompa bez procesora ta na motitoze wogule cos sie pokaze czy nic nibendzie sie dzialo.

Bo moj niechce mi ruszyc,cd-romy startuja wetylatorki sie kreca twarde tyski tez ale na monitoze niemam obrazu tak jak by bios sie usunal czy cos i teraz niewiem czy procesor siadl czy cos jezt z plyta i dlatego chce wiedziec czy jak procek jest zepsuty to na monitorze sie nic nie pokaze?

Bo niby z kadmam wiedziec czy jest cos z prockiem nietak czy z plyta

 

Pozdrawiam

Proponuje najpierw nauczyc sie pisac czytelnie a nie w stylu pieciolatka. A po drugie sprawdz sobie grafike, pamieci i procka. Na koncu sprawdz MOBO :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo przy amd.

Nowy komp i wszystko sie załączało (dysk, dyskietki, wentylatory) tylko nie monitor.

Sprawdzałem wszystko po kolei 2 dni mi to zajeło od najmniejszego wentylatora w obudowie po monito i zasilacz, okazało się, ze to była wina wadliwego procesora.

Ale najpierw sprawdz ramy, karte grafiki i monitor.

Jak masz nowy komp to monitor przypadkiem mogl dostac kopniaka od mocniejszego zasilacza i poprostu sie spalił :/

Ale to raczej procesor///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze all

 

mam do was takie pytanie,jak wyciagne procesor i zalacze kompa bez procesora ta na motitoze wogule cos sie pokaze czy nic nibendzie sie dzialo.

Bo moj niechce mi ruszyc,cd-romy startuja wetylatorki sie kreca twarde tyski tez ale na monitoze niemam obrazu tak jak by bios sie usunal czy cos i teraz niewiem czy procesor siadl czy cos jezt z plyta i dlatego chce wiedziec czy jak procek jest zepsuty to na monitorze sie nic nie pokaze?

Bo niby z kadmam wiedziec czy jest cos z prockiem nietak czy z plyta

 

Pozdrawiam

Ja miałem taką sytuacje na płycie ze slotem1. Wystarczyło wyciągnąć i wsadzić procka (coś pewnie nie łączyło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezywalem juz taka sytuacje wiele razy, przyznam ze poczatkowo pot sie lał z czola i sam nie wiedzialem czy cos spieprzylem czy zle zlozylem, czy co?

I powiem ci tylko tyle, na 95% jak oproznisz gniazdka PCI i AGP i wyciagniesz proca, jeszcze tasiemki IDE, a pozniej to powkladasz to zacznie dzialac :) , uwierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...