Skocz do zawartości
ent

Quadgt + E6700 + Ln2

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam wyniki by BreakTheLimits team (Gemmy, ja oraz duchowo wspierajacy nas Lewy :P)

 

Konfig:

ABIT QuadGT (tylko mch mod)

E6700 (ciagle ten sam proc Gemmiego)

2x 1GB CellShock 1000C4

 

Napiecia:

CPU: 1.875 (bios)

Vdimm: 2.8

vMCH: 1.85

 

Chlodzenie LN2.

 

Wyniki:

 

1M

Dołączona grafika

 

8M

Dołączona grafika

 

16M

Dołączona grafika

 

32M

Dołączona grafika

 

Hexus Pifast

Dołączona grafika

 

NIektorych pewnie juz znudzily nasze benche, niektorzy pewnie zauwaza ze Quad mimo braku kompletu modow pozwolil podciagnac cepa ciutke wyzej, jeszcze inni zauwaza ze ta 16M to zasadniczo zdaje sie 2-gi wynik na swiecie (s.o.t. team mial 4:24, a potem 4:20 co jest obecnym WRem, ale ze team jeden i setup ten sam, wiec licze te dwa wyniki jako jeden :D).

 

Musielismy sie przygotowac na burze jaka na pewno w rankingach wywola ryba, ktory juz zdaje sie od pol roku zapowiada ownage jakiego dokona po maturze :D ma teraz chlopak okazje sie wykazac miazdzac te wyniki w drobny pyl :D (rybus dasz rade nie? B-) )

 

pozdrowki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to dużo gadać...wyniki na poziomie światowym. :) Gratsy. :D Podajcie alphy przy jakich wyniki były robione. :wink:

GRATULACJE - w sumie to pewnie wielu odechce się ścigać :D

ładny procuś:D

jakie max fsb robi Wam QuadGT ?

Co do braku modów - a co poza Vmch warto zrobić :-P może tylko Vcore :D

POkażcie Memseta ;)

Obawiam się, że nawet RYBA bez baaardzo mocnych argumentów nie da rady :damage_wall:

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowy za wszystkie gratki!

 

Podajcie alphy przy jakich wyniki były robione. :wink:

POkażcie Memseta ;)

Nie wiem czy moge zdradzis sekretne timy, ale najwyzej od Gemma mi sie oberwie :D Od gory w memsecie:

 

4-4-4-4-4-4-19/21-2-9-9-4-8-4-4

 

A wiec takie same jak Ty yoto, ino tRFC nieparzyste. (to 19/21 to znaczy ze roznie bylo ustawione do tych benchow)

 

ile max robi QUadGT to ciezko powiedziec :D z braku czasu Gemmy zaczal testowac go (z modem) kolo 20 w piatek a skonczyl kolo 23, wiec ciezko bylo cos konkretnego wymodzic, a w sobote od rana sie bawilismy LN2, w kazdym badz razie 530 na 1.75 na WC zrobilo w piatek. Podczas benchow takze nie wygladalo na to ze mostek mowi sobie dosc, raczej CPU sie konczylo.]

 

Procus ciagle ten sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowy za wszystkie gratki!

Nie wiem czy moge zdradzis sekretne timy, ale najwyzej od Gemma mi sie oberwie :D Od gory w memsecie:

 

4-4-4-4-4-4-19/21-2-9-9-4-8-4-4

 

A wiec takie same jak Ty yoto, ino tRFC nieparzyste. (to 19/21 to znaczy ze roznie bylo ustawione do tych benchow)

 

ile max robi QUadGT to ciezko powiedziec :D z braku czasu Gemmy zaczal testowac go (z modem) kolo 20 w piatek a skonczyl kolo 23, wiec ciezko bylo cos konkretnego wymodzic, a w sobote od rana sie bawilismy LN2, w kazdym badz razie 530 na 1.75 na WC zrobilo w piatek. Podczas benchow takze nie wygladalo na to ze mostek mowi sobie dosc, raczej CPU sie konczylo.]

 

Procus ciagle ten sam :D

Myślę, że Z Vdroop modem i większym Vcorem (Vcore mod :D) proc dobiłby do 5400 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ryba kolekcjonuje sprzet :] memki juz mam, dokladnego terminu nie podam, ale wazne ze juz moge zaczac cos dzialac :) a jak narazie to gratki dla was, ale po zapowiedziach gemmiego sadzilem ze cos lepsze czasy porobicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx all!

 

Myślę, że Z Vdroop modem i większym Vcorem (Vcore mod :D) proc dobiłby do 5400 ...

Mozliwe, choc proc na p5b dlx nie skalowal sie juz od 1.8 zmalym hakiem, byc moze uda nam sie jeszcze jeden bench przed wakacjami zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo mówić - kopara opadła, ząbki się rozprysły po całym pokoju, nie ma nawet co zbierać :D

Wyniki są imponujące, taktowania, jeszcze bardziej same wyniki które poprostu sycą :)

Ogromniaste gratulacje!

Jakie temperatury staraliście się utrzymywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Drugie miejsce na świecie :zonk: jako, że chyba już wszystko co dobre o was napisano wyżej więc podłączam się pod to no i gratki ;)

 

Czekamy aż ryba się odwinie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Nie ma co, czasem trzeba się przyznać że oc-team w spi nie ma najmniejszych szanas, Brawa DLa chłoaków i powodzenia dla mojej rybcI :Pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX wszystkim!

 

Jakie temperatury staraliście się utrzymywac?

Kolo -120 C na podstawie rury :D

 

Jak się miało Vcore pod pi abita przy tym obciążeniu? Bo skoro drop spory jest przy tych napięciach, a co dopiero przy takich taktach.

Drop spory na Quadzie raczej nie jest. Szczerze mowiac nie mierzylismy w trakcie benchow miernikiem i nie jestem w stanie Ci powiedziec :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania za gratki.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie quad coś jeszcze pokaże.Tym razem z wszystkimi modami :wink:

 

btw.sprzęt się testuje, nie kolekcjonuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

brak slow - wynik na swiatowym poziomie. widac ze i u nas mozna :) poprostu rewelacja

 

ryba -skoro spodziewales sie czegos lepszego ,znaczy ze czas sredni dla ciebie , czyli twoj wyniczek bedzie lepszy ? trzymam za slowo , mam nadzieje ze nie skonczy sie tylko na twoim gadaniu .

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...