Skocz do zawartości
ent

Quadgt + E6700 + Ln2

Rekomendowane odpowiedzi

Drop spory na Quadzie raczej nie jest. Szczerze mowiac nie mierzylismy w trakcie benchow miernikiem i nie jestem w stanie Ci powiedziec :P.

Ktoś mierzył (Yoto?) i przy wyższych napięciach dropp na quadzie stawał się spory.

 

brak slow - wynik na swiatowym poziomie. widac ze i u nas mozna :) poprostu rewelacja

 

ryba -skoro spodziewales sie czegos lepszego ,znaczy ze czas sredni dla ciebie , czyli twoj wyniczek bedzie lepszy ? trzymam za slowo , mam nadzieje ze nie skonczy sie tylko na twoim gadaniu .

Ryba niedługo na pewno pokaże lepszy wynik. W końcu nadchodzi premiera Penryna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak slow - wynik na swiatowym poziomie. widac ze i u nas mozna :) poprostu rewelacja

 

ryba -skoro spodziewales sie czegos lepszego ,znaczy ze czas sredni dla ciebie , czyli twoj wyniczek bedzie lepszy ? trzymam za slowo , mam nadzieje ze nie skonczy sie tylko na twoim gadaniu .

 

Napisalem tak, gdyz rozmawialem z gemmim na gg i zapowiadalo sie na lepszy wynik, dlatego spodziewalem sie wyniku o jakies 2 sekundy lepszego. Ale jak lubisz wyrazaj swoja opinie dalej, ja to przemilcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX! DEVILEK & robot!

 

Znajac Gemmiego to pewnie wkrotce wyniki zostana poprawione, bo nie usiedzi na miejscu, wiedzac ze 16M WR jest tylko 6 sekund stad :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR jest tylko 6 sekund stad

... Zakon Quada .. Do boju! Do boju! Do boju!!... Ręce opadły, kopara huknęła o klawirke... mazzakrrrra...

 

Panowie czołem w dół... Gratualcje!!

 

ryba ... przyspiesz Intela z tym cepem ... co oni siętak opierniczaja. Wynik .... jaki będzie wynik :twisted:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Zakon Quada .. Do boju! Do boju! Do boju!!... Ręce opadły, kopara huknęła o klawirke... mazzakrrrra...

 

Panowie czołem w dół... Gratualcje!!

 

ryba ... przyspiesz Intela z tym cepem ... co oni siętak opierniczaja. Wynik .... jaki będzie wynik :twisted:

 

Pozdrawiam.

No do premiery to i tak NDA będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...