Skocz do zawartości
piq

Czy Warto Kupować Nowego Lapka

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od jakiegoś czasu przykładam się do zakupu DTR-a - już praktycznie wybrałem COMPAL HEL80, ale że wchodzi santa rosa i karty graficzne na DX10 postanowiłem się wstrzymać i poczekać na IFL90

i tu powoli zacznam mieć wątpliwości czy warto

nowy sprzęt:

- procesor C2D T7300 ponoć nie jest w pełni obsługiwany przez XP(działa tylko w trybie jednoprocesorowym)

- Turbo memory - obsługiwany jest tlko w Viście

- WIFI (802.11n) - niewydaje mi się żeby ten standard był obsługiwany przez XP (dla mnie ważne aby ta karta obsługiwała 802.11b- taki mam AP i niewiem czy to będzie funcjonowało)

z tego co wiem to M$ nie za bardzo się chce aby te żeczy działały w XP(kasa wiadomo)

nie było by problemu gdyby nie to że Vista ma problemamy z oprogramowaniem - pełno gier, aplikacji nie chodzi - jeśli Vistę mam użyać tylko do przeglądania stron i pracy z pakietem office(pewnie OpenOffice.org) to już chyba wole zostać przy LINUKSIE

z drugiej strony zaś XP pewnie będzie miał problem ze sprzętem i działaniem prawidłowo z tym sprzętem

w sumie zawsze kupowałem nowości i byłem z nich zadowolony - ale teraz się głęboko zastanawiam

co o tym myślicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest bardziej prawdopodobne? Wejście łat do gierek i tworzenie nowego oprogramowania, działającego pod Vistą, czy nagłe dojście do wniosku Microsoftu, że Vista jest be, wycofają ją z rynku i zostaniemy z XP- bo na nim wszystko działa? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...