Skocz do zawartości
dazon

Dyski Twarde W Laptopach

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo. Zdecydowanie warto się szarpnąć jeszcze wyżej na 7200 np na momentusa 7200.1 ( jak masz Sata )

Zastanaiwma sie nad kumpnem toshiby z tym ze wyszla nowa seria a200 i tam sa same dyski po 4200rpm :( stad moej pytanie a moj poczatkowy model ktory mialem na uwadze to a100-003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez dysk mozna wymienic w lapie... :)

No i jest na dodatek jedna z tańszych rzeczy do wymiany w laptopie - jeśli laptop ma być wydajny i jednocześnie nie za głośny to 5400 obr/min to rozsądny kompromis . Koszt wymiany dysku to od 190 do 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi Hitachi 5400, 8mb i SATA - wydaje mi się że lepiej pracuje niż Barka 7200,7 8mb i również na SATE, i w dodatku jest chłodniejszy a siedzi w pudle ;)

 

Myślę że 5400 będzie ok. I tak jak mówią wyżej - zawsze możesz wymienić. Zaraz po dołożeniu ramu najprostsza rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wasze odpowiedzi... chyba tak zrobie tzn kupie tego z 4200 i wymienie na 5400 Sami zobaczcie co to za sprzecik ...

 

LINK

 

PS jeszcze jedna sprawa....

 

Jest tu słabsza grafika bo a A100-003 mamy Geforce 7600 a tu jest nVidia® Go 7300 256 MB własnej, 512 MB współdzielonej to jest duza róznica?? Tu chyba nawet m atak ze ma swojej pamieci 256 i jeszcze mac 512 moze brac z ramu wiec tak jakby mial 512+256 Dobrze mysle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...