Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, iż jeszcze troszku brakuje do fotografii.

Najbardziej mnie zastanawia, czemu Ferrari ma różowaty lakier :blink:

I odbicia w reflektorach momentami prawie żadne.

Jednak wiem, iż nażywo Corolla w trailerze GT:HD puszczonym na FullHD zatyka (może poza "plastikowym" nadwoziem - lecz może to ja się nie znam i na żywo ma taki lakier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora konkretnie Corolla - model, rocznik.

 

Tez zauwazylem, ze Ferrari ma nieco inny odcien lakieru, jednak bez porownania do fotki ciezko to bedzie zauwazyc. Szczerze mowiac boje sie, jak bedzie wygladac grafa na PS4... Zobaczcie jaka jest roznica miedzy kolejnymi modelami PS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież lakier równie dobrze mógł być zielony albo czarny. A, że taki dobrali to tylko pretensje do lakiernika. :)

Ferrari musi być czerwone!

Wprawdzie zdarza się, iż jest niebieski, srebrny, być może i czarny, ale różowopodobny?

 

@MaSell - nie wiem, za dużo ich jest, jak na moje zainteresowanie tą marką. Taka z 4 okrągłymi lampami z przodu i wymalowana jak rajdówka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć, że wygląda to cudnie :-P samochody wymodelowane są z bardzo dużą starannością i nie widać na nich żadnego ząbka. Chciałbym zobaczyć to w real gempaly :wink: , ale z drugiej strony gra ma premierę dopiero w Q4 2008 więc konkurencja nie powinna się stać biernie i pokaże pewnie coś nowego :) - lepszego ??

 

ps

GT Prologue nie wliczam do roadmapu, gdyż dla mnie ta wersja to nic innego jak demo, za które Polyphony zdziera tylko kasę od naiwniaków :lol2:

 

fajny tunel :wink:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat bardzo powiązany to wrzucam swój przejazd z GT:HD. ;)

 

Drift Lancer Evo IX

 

Przepraszam za kiepską jakość obrazu ale lepszego kabla nie mam jak własnej produkcji. :)

 

Edit

Nowe foty z GT Prologue

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Filmik

 

Dali by nowe wozy do GT:HD. Po pierwszych screenach widać, że nie było by to trudne. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze szczegóły na temat GT5: Prologue

Autor: Przemek Zamęcki

 

Najnowszy numer naszego ulubionego Weekly Famitsu przynosi świeże informacje na temat Gran Turismo 5 Prologue. Redaktorzy tego popularnego, japońskiego periodyku po raz kolejny wzięli na spytki Kazuoriego Yamauchiego, czyli głównego producenta i reżysera serii, który ujawnił kilka dość interesujących szczególów na temat Prologu.

  • Przede wszystkim GT5 Prologue będzie wspierał usługę Home, w której zostanie wydzielona specjalna strefa pod nazwą “Gran Turismo World”. Dzięki temu przeskakiwanie pomiedzy grą, a Home nie powinno stanowić żadnego problemu.
  • W momencie uruchomienia gry na ekranie telewizora pojawi się zakładka “My Page”. W przyszłości ma ona zawierać listę przyjaciół. Będziemy mogli ustawić na niej także tapetę, np. zdjęcia miast, w których znajdują się tory dostępne w grze.. Wyświetlane na niej będą także ikonki symbolizujące lokację, z której pochodzi dany gracz, a także warunki jakie panują w tym regionie geograficznym.
  • Prologue będzie posiadać dwa tryby online. W jednym z nich będzie możliwość chatowania.
  • W grze znajdziemy także 40 samochodów i 4 trasy. Wśród nich będą te widoczne na pokazanych dotychczas zwiastunach.
  • Prologue nie będzie oferował możliwości ściągnięcia nowych aut i tras z PS Store.
  • Gra oferować ma miks trybów rozgrywki znanych z GT Career i Arcade. Za zarobioną na wyścigach gotówkę będziemy mogli kupować auta dostępne w Prologu, wśród których będą zarówno wozy fabryczne jak i tuningowane. Sami jednak nie będziemy mogli ich rasować.
  • W Gran Turismo 5 będzie można załadować save’a z Prologu.
  • W trybie offline ścigać się ze sobą będzie do szesnastu samochodów, w trybie online, będzie ich maksymalnie dwanaście.
  • Dla amatorów wirtualnych wyścigów dostępny będzie uproszczony model zachowania pojazdu, zawodowi kierowcy wybiorą z pewnością “Proffesional Mode”.
  • Być może w Prologu dostępny będzie tryb B-Spec, ale nie jest to jeszcze przesądzone.
ehhh dlaczego nic nie piszą o poprawie modelu jazdy, tylko o jakichś [ciach!]łach? zrobią gre z super grafiką i modelem jazdy z GT1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej wychodzi materiałów na temat GT5 tym bardziej chce mi się powiedzieć, że "Teraz Forza jest pragnieniem a GT5 jest Sprite'm" xD

Nie mam nic przeciwko, o ile do tego czasu wyjdzie TouchSense (czy jak się to pieroństwo nazywało) i bedzię mnie stac na kierę z odpowiednikiem FF na PS3...

Krecenie kółkiem bez oporu, albo branie kiery na sprężynie jakoś mnie odpycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale mnie tylko TO wystarczy, żeby chcieć mieć gran turismo 5. :) Ale i tak to tylko marzenie bo PS3 jest o wiele za drogie. Może za jakieś 6-7 lat sobie pozwolę. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 330zł kupujesz nówkę Driving Force Pro i masz super precyzyjną kierę z FF. ;)

 

PS. Model jazdy (GT:HD) jest bardzo dobry i nie chciał bym go zmieniać na żaden inny.

Czekaj, czekaj... w GT:HD była odbsługa FF? Jak tak to zwracam honor i zbieram kasę na kierę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo, w morde... Po tych screenach jestem w szoku... Może faktycznie czas sprzedać X i kupić PS3...

Ta, idź juz sprzedawaj i czekaj na gre, która wyjdzie za półtora roku :lol2:

 

chciałbym zobaczyc jakies filmiki, bo te screeny są, że tak powiem... za ładne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jak dla mnie fotki z ferrari i mercem na rynku kolo ratusza sa ostro retuszowane,moze maja tak czarowac jak kiedys motorsport i killzone2,narobic zamieszania a potem starac sie dojsc do tej jakosci.

 

Choc poki co auta z wyscigow wygladaja swietnie,jednak do podanych wczesniej przykladow daleko im brakuje,ostatecznie mozna rowniez uznac ze te dwie fotki to koncept gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo, w morde... Po tych screenach jestem w szoku... Może faktycznie czas sprzedać X i kupić PS3...

Zdjęcia są genialne, wygląda to tak samo jak nie lepiej niż w tv

"KOPARA OPADA" :blink: real to real....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... bardzo dobry komentarz:

Dziesięć tysięcy samochodów w Gran Turismo 5

Autor: Przemek Zamęcki

 

Polyphony Digital pojechało po bandzie i zamiast przyszykować sensowny model zniszczeń podczas zmagań na torze firma serwuje nam… dziesięć tysięcy samochodów do wyboru. Nieco szokująca informacja, nie sądzicie? Co prawda w momencie premiery Gran Turismo 5 tych samochodów będzie “ledwie” 340, ale reszta wózków z pewnością trafi do dystrybucji za pomocą PS Store. Dodatkowo istniała będzie możliwość indywidualnego zamówienia sobie konkretnego modelu auta, oczywiście pod warunkiem wysupłania z portfela odpowiedniej ilości gotówki.

 

Dziesięć tysięcy. Przekroczono więc kolejną barierę. Pytanie tylko czego. Bo, że głupoty, to nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Na wszelki wypadek, gdybyście jednak byli ciekawi co konkretnie pojawi się w piątej części Real Driving Simulatora i mieli ochotę pojeżdźić taką Zastavą Koral z 1986 roku, to zapraszam pod ten adres. Godzinkę lub dwie macie z głowy.

-------------------------------

edit:

 

tylko mi ta lista nie działa?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... bardzo dobry komentarz:

Jak dla mnie to autor tego komentarza onanizuje się do swojego Xo :lol:

Bo gigantycznego wyboru aut nie byłbym w stanie nazwać głupotą ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Jak dla mnie to autor tego komentarza onanizuje się do swojego Xo :lol:

Bo gigantycznego wyboru aut nie byłbym w stanie nazwać głupotą ;>

Też tak pomyślałem, że to chyba fanboy Xo :wink: Jak gra ma udawać symulator i mieć model zniszczeń, że po dzwonie przy 200 dalej sobie jedziemy to niech lepiej już niczego nie udaje i da mi możliwość pojeżdżenia autami z japońskiego rynku których u nas nie zobaczę nawet :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSO Polonez ‘78

FSO Polonez Caro ‘91

FSO Polonez Atu ‘96

FSO Polonez Caro Plus ‘97

FSO Polonez Atu Plus ‘97

FSO Polonez Kombi ‘99

 

normalnie lol:] nie ma to jak sprawdzic w ile Polonez Atu ‘96 robi kulko na laguna seca

 

I ciekawe czy wreszcie silniki beda takie jak trza bo inaczej nie widze sensu tego:

Ford Mondeo 2.0i 16v ‘98

Ford Mondeo 1.8i 16v ‘98

Ford Mondeo 1.6i 16v ‘99

 

skoro np w gt4 osiagi seryjnych autek odbiegaly i to niekiedy znaczaco od ich osiagow w realu:]

 

 

Też tak pomyślałem, że to chyba fanboy Xo Jak gra ma udawać symulator i mieć model zniszczeń, że po dzwonie przy 200 dalej sobie jedziemy to niech lepiej już niczego nie udaje i da mi możliwość pojeżdżenia autami z japońskiego rynku których u nas nie zobaczę nawet

heh skoro tak mowisz to raczej w forze nie grales wiec jak mozesz wydawac opinie na jej temat?

model zniszczen jest tam na wysokim poziomie, i po dzwonie przy 200km/h zapewniam sie ze nigdzie nie pojedziesz:P

 

btw dopiero grajac w forze uswiadomilem sobie jakie GT jest ulomne pod wzgledem modelu jazdy, i ten wspanial pisk opon poprostu żenuła:]

 

 

a teraz ogolenie, niech zrobia jakis sensowny model jazdy, bo z tego co widzialem na filmikach i jak gralem w MM w GT HD to jak narazie smiech na sali, to samo co w GT4:]

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem, że to chyba fanboy Xo :wink: Jak gra ma udawać symulator i mieć model zniszczeń, że po dzwonie przy 200 dalej sobie jedziemy to niech lepiej już niczego nie udaje i da mi możliwość pojeżdżenia autami z japońskiego rynku których u nas nie zobaczę nawet :wink:

Prosze Cie, mozesz miec swoje subiektywne zdanie, ale zanim wypowiesz sie n/t danego tytulu (a nie da sie ukryc, ze "pijesz" do FM2) to zagraj w niego, bo sie osmieszasz (publicznie).

 

A sama lista- no coz, i dla mnie te ~10k to "glupota", bo po jakie licho wkladaja np. mondziaka 1.6? Przeciez to krowa, ktora nawet w realu brak frajdy jechac, a co dopiero w arcade-simie. No ale, kto co lubi, imho i tak nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...