Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Marudzicie jak stare panny. :) Gra ma biegać w 1080p w 60FPSach (oficjalna wypowiedź Yamauchi) więc chyba zabrakło pałera na lustra. :)

 

A teraz rewelacyjna wiadomość :) Cytat wiadomo skąd :P

 

 

Tak, dzisiaj Yamauchi podał sensacyjną wiadomość - gra GT5: Prologue będzie za darmo!!! Możliwe będzie ściągnięcie jej z PSN całkowicie, tak, tak - ZA DARMO!!! I powtórzę to jeszcze raz GT5: Prologue wyjdzie z końcem roku i będzie całkowicie za darmo :) Jest to oficjalna informacja, nie plotka.

 

Rozgrzewajcie kierownice, bo lepszego prezentu na gwiazdkę nie mogliśmy dostać ;)

www.ps3site.pl

 

Powiem tak: w pyte! B)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc za ciosem:

 

Chcesz mieć GoW to zapłać

Chcesz mieć 2 dodatkowe levele to zapłać

Chcesz mieć online to zapłać

itp. itd.

 

:) Trzeba się cieszyć, a nie płakać. :) To tak jak w temacie X0. Jak by dali obsługę divx to źle, bo to stary kodek. :) Polacy muszą ciągle narzekać? Dzięki konkurencji mamy walkę z korzyścią dla klienta i to mnie cieszy. Jeśli ktoś nie chce bo nie wszystko jest za darmo to ściągać nie musi. ;) Ja jestem mega zadowolony. :)

 

PS. Solid. Jakie kierownice były podpięte pod PS3 na GC?

PS2. Przypomniałem sobie jeszcze głosy, że Prologue powinien być za darmo. No i jest panowie. Jakie teraz macie życzenie? :P

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartowałem przecież :]

 

ja tam się cieszę z tego GT5:P, mimo głosów że to, że tamto można by lepiej... mi pasi to, co na filmikach widziałem

 

i tak będę ciskał, taksamo jak ciskam teraz w GT:HD, wykręcanie czasów fajna sprawa, porównanie z kumplem ... jeszcze fajniejsza :]

 

a jak za darmo, to już w ogóle, jest sens narzekać na darmowy produkt? który jak wiadomo tylko przedsmakiem pełnego jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SECTION C: Tracks

C0001

 

The tracks availiable on GT4 prologue are future tracks availiable in

the full version soon to be available. The five tracks are as follows

Circuit Tsukuba

New York Circuit

Grand Canyon

Fuji Circuit

Cita d' Aria

 

NORMAL CARS:

Nissan Fairlady 240ZG '71

Honda Odessy L Type '03

Nissan Silvia K's Aero (S14) '96

Nissan Skyline Coupe 350GT (V35)/Infiniti G35 Coupe '03

Honda Integra Type R 98 Spec (Japan Spec) '98

Subaru Legacy Touring 2.0 GT Spec B '03

Toyota MR2 GTS (SW20) '98

Nissan Skyline GTR VSPECII Nur (R34) '02

Mitsubishi Lancer EVO VIII GSR '03

Subaru Impreza Sedan WRX Sti VER. VI (GC) '99

Mitsubishi Lancer EVO IV Rally Car '97

Toyota Celica GT4 Rally Car '95

źródło: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/561066/27629

 

12 aut i 5 tras było w GT4:P, nie tak źle, do tego masa lekcji w szkole jazdy :P

 

Ciekawe, czy w GT5:P będzie podobnie. Takie "demo" mi pasi, tymbardziej darmowe.

Edytowane przez atom3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źródło: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/561066/27629

 

12 aut i 5 tras było w GT4:P, nie tak źle, do tego masa lekcji w szkole jazdy :P

 

Ciekawe, czy w GT5:P będzie podobnie. Takie "demo" mi pasi, tymbardziej darmowe.

GT5:Prologue ma mieć:

W grze znajdziemy także 40 samochodów i 4 trasy. Wśród nich będą te widoczne na pokazanych dotychczas zwiastunach.

PS. Martwi mnie tylko jedno. Zmienili model jazdy. Obawiam się, że zamiast tego z GT:HD (wg. mnie bardzo dobrego) dostaniemy jakiś taki udający symulator, gdzie będziemy jeździć jak po lodzie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie jak stare panny. :) Gra ma biegać w 1080p w 60FPSach (oficjalna wypowiedź Yamauchi) więc chyba zabrakło pałera na lustra. :)

 

A teraz rewelacyjna wiadomość :) Cytat wiadomo skąd :P

www.ps3site.pl

 

Powiem tak: w pyte! B)

GT 5 Prologue for EU by End of Year

Early taste of Gran Turismo 5 with 40+ cars and 16-player online racing.GT5 Prologue: Damage Modelling on BD, not on PSN

"Sony has confirmed that European PlayStation 3 owners can get behind the wheel of Gran Turismo 5 Prologue toward the end of the year. This taste of Sony's first true next-gen GT is scheduled for release on both Blu-Ray and PlayStation Network.

 

While Prologue is heading to PSN, it won't be free like the previously released Gran Turismo demo and doesn't include damage modelling - unlike the Blu-ray version. However, both versions do include more than 40 cars, as well as offering the chance to go head-to-head with fellow speed freaks in 16-player online races"

To wreszcie te "demo" będzie za frajer czy Polyphony gra z nami w ciuciubabkę :blink:

Jedno co cieszy to Damage Modelling, ale dlaczego tylko na BD ?? - powariowali ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT 5 Prologue for EU by End of Year

Early taste of Gran Turismo 5 with 40+ cars and 16-player online racing.GT5 Prologue: Damage Modelling on BD, not on PSN

To wreszcie te "demo" będzie za frajer czy Polyphony gra z nami w ciuciubabkę :blink:

Jedno co cieszy to Damage Modelling, ale dlaczego tylko na BD ?? - powariowali ??

jak to dlaczego? trzeba wypromowac nosnik co nie :)

apropo tego czy za darmo:

GT5 Prologue bez zniszczeń

Taki oto wykastrowany produkt będą mogli zakupić na PSN wszyscy chętni. Owszem, zakupić - gra nie będzie darmowa, tak jak to miało miejsce w przypadku dema Gran Turismo HD. Zniszczenia pojazdów znajdą się za to w innej wersji, wydanej na płycie Blu-Ray.

 

Sony dodatkowo potwierdziło, że Gran Turismo 5 Prologue dostępne będzie dla Europejczyków do końca tego roku. Obie wersje (za wyłączeniem tych nieszczęsnych zniszczeń) zawierać będą:

 

* Ponad 40 samochodów (takich marek, jak Lotus, Mitsubishi, Nissan i Ferrari)

* Wiernie odwzorowane trasy, a wśród nich Eiger Nordwand, Londyn i Sukuk

* Poprawioną S.I. przeciwników

* Tryb wieloosobowy dla 16 graczy

* Globalny ranking w sieci

* Specjalną stronę dla każdego gracza (My Garage), na której znajdować się będą m.in. jego osiągnięcia

* Kanał Gran Turismo TV

polygamia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Oglądając trailer nowego GT tak myślałem: "Kto tworzy taką grę i wydaje ją za free". Czytam dalej komentarze i co widze: "gra już nie będzie za free". Zbyt piękne aby było prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając trailer nowego GT tak myślałem: "Kto tworzy taką grę i wydaje ją za free".

z reguły dema są za free, ale jak widać serii Gran Turismo to nie dotyczy (GTHD - wyjątek potwierdzający regułę ~~) Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już miał bym się do czegoś przyczepić, to nie znam demka z 40stoma samochodami. ;) Wskażecie ile takich było? :) A GT:HD to tylko taki mały cukiereczek do spróbowania, żeby kupić paczkę a później całe pudełko? :) Szkoda. Liczyłem na przełom i bardzo się cieszyłem z tego powodu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam fakt, ze takie rozbudowane "demo" jest platne (sam placilem ok 30 eur za gt4 prologue swego czasu) nie jest niczym dziwnym, jednak zapowiedzi, ze gt5 prologue ma byc darmowy (na co widac nabrala sie cala rzesza fanow) tylko po to by zdementowac te doniesienia za 2 dni sa zalosnym przykladem "pijaru" dla ubogich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Polyphony swoje a Sony swoje? Ktoś to za dużo sake pije. :) Powariowali normalnie. :) Zobaczymy jak to będzie. ;)

Za slaba glowa jak juz. Sake jest slabe.

EOT

Ciekawe, czy bedzie za to normalne demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak skok na kasę i to nie byle jaką - tak można określić Gran Turismo 5 Prologue. Dziś Sony Computer Entertainment podało przypuszczalną cenę gry, w wersji na płycie Blu-Ray. Ta wyniesie 45€. Tak przynajmniej twierdzi strona PS3Only. O ile mnie pamięć nie myli, to więcej niż swego czasu kosztowało Gran Turismo 4 Prologue. Tak wysoką cenę ma nam wynagrodzić 40 samochodów, 5 tras oraz tryb online dla 16 osób. Czy ktoś z Was to w ogóle kupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to oburzenie? Sony postepowalo tak zawsze, sam kiedys bylem naiwny i kupilem gt4 prologue za wlasnie okolice 40eur. Dlaczego z gt5 mieliby postapic inaczej, jesli mimo wczesniejszych "brudnych" zagrywek wciaz maja rzesze slepo oddanych fanow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie się teraz tacy mądrzy i nie wymyślajcie o naiwniakach. Nigdy nie kupiłem Prologue. Ba. Nawet nie miałem nigdy PS2 (kupionej :)). Jedynie ta cena mnie zmartwiła. Z 20-25Euro bym dał. Przecież kupować nie muszę. Wtedy nie będziemy naiwniakami? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEWS UPDATE 26-09-07:

 

GT5: Prologue in March 2008 for outside of Japan

 

Basically, I've got a 99% percent confirmation for this, so it is true.

 

We could pretty much expect this, it's a part of tradion for GT games after all

 

Basically, my source has unoficially confirmed me that Gran Turismo 5: Prologue release on non-Japanese terrirtores has been postponed for Q1 2008, probably for March release. In other words, Play-Asia, here we come. Double sales for SCEi, but they've learned they praxis with GT4 after all

 

Do not mourn though, who thought they'll come on time has forget sheer amount of language-translations that PAL relaese have to oblige for releasing the game on all PAL territories.

 

6 months then for official PAL online-racing, and December will show how will Japanese servers cope with ping of all of us from rest of the world

 

Oh and yes - if you're going to share this GTP exclusive news to another places, please quote the GTP source. Thanx

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=96425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...