Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

To źle byś powiedział. :)

 

Ten gość na filmiku gra na padzie stąd taka niezdarność. Na kierownicy jest zupełnie inaczej. A za ten tor jestem w stanie dać nawet 30zł. :) No i czekam na uszkodzenia. Wtedy może niektórzy przestaną jeździć na pałę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa najwieksze minusy tej gry i nic juz tego raczej nie zmieni.

Co do filmiku to widac ze to pierwsze spotkanie tego goscia z GT, ale nie kazdy musi odrazu "skracac droge" czy tez "rozwalac auta" ja sie nie obraze jezeli dodadza ten tor do gt5p i bede mogl na nim potestowac autka.

Tu nie chodzi o to, ze gosc cos takiego robil (bo nie kazdy musi urodzic sie z keirownica w reku ;) ), tylko ze takie manewry uchodza na sucho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thuGG, założyłbym się o swój nowy panelik, że tych uszkodzeń w fullu nie będzie ale ktoś musiałby przyjąć ten zakład i dorzucić do puli coś równie ciekawego... ;) Nie daję wiary, że ps3 wyrobi z real time modelowaniem uszkodzeń, które będą wpływać na sposób prowadzenie wozu.

 

* jeśli się mylę, to pewnie jakiś trol za kilka miesięcy wyłowi tego posta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez niestety tak uwazam ze jak zwykle z uszkodzen wyjdzie kupa. juz na niektorych wysciagach gdzie jest spora liczba widocznych aut fps lubi spasc a co tu mowic dopiero o uszkodzeniach ;) chociaz mam dalej wielka nadzieje ze jednak beda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 could be in 2010, says Yamauchi :blink:

 

We somehow managed to get Gran Turismo creator Kazunori Yamauchi to slam on his brakes for a moment today and talk to us about his flagship racing franchise. According to the Polyphony Digital boss, his studio is focusing a majority of its efforts on Gran Turismo 5 Prologue. In fact, he confirmed that the proper, disc-based Gran Turismo 5 might not even roll out before 2010.

 

In the meantime, Polyphony will continue to expand Prologue with additional cars, tracks, and features. Yamauchi couldn't speak to specific plans, but mentioned that an new update is planned for the near future.

 

With all of the work his company is putting into the next console GT installment, Yamauchi tells us that it hasn't forgotten the long-delayed Gran Turismo 4 Mobile for PSP. He confirms that the game – originally announced at E3 2004 – is still actively in development, although it isn't planned for release until after GT5. That would be 2011 for those with pen and calendar in hand.

to już zaczyna być śmieszne. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to jest marketing, Need For Speeda też reklamują jacyś polscy rajdowcy i na plakatach pisze, że takiej symulacji to ja jeszcze nie widziałem. Mam mieć pretensje o to do NFSa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie to wygladaja pudeleczka pomiazdzone z kazdej strony, bez drzwi, szyb itd a jezdzace tak jak nowe furki...

jonathanowi chodzi o Forze ;)

Chyba jednak nie. Z tego co pamiętam to w Forzie drzwi czy szyby nie odpadają... Może mu o Burnouta chodziło? Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie grałeś w demo :P Bo tam uszkodzeń nie ma i można gruchnąć w ścianę przy 300km/h i pojechać sobie dalej :lol: :>

Sorry, ale w forze gram sporo (głównie dla niej kupiłem kloca) i mimo kilku wad, zniszczenia są odwzorowane całkiem nieźle - i gwarantuję, że nawet lekkie gruchnięcie może spowodować nie lada kłopoty (o czym wiem doskonale, bo niektórzy z tego forum preferują styl destruction derby, a hamują tylko na moim kufrze :lol: ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie. Mi sie milo gralo w Forze, ale dopiero mocniejszymi furkami

 

Seria GT znowu ma cos innego w sobie. Juz w 2 czesci powalala mnie ilosc kombinacji tuningu i ustawien samochodu. A to bylo kilka ladnych lat temu

 

Co do zniszczen w GT5 sam watpie, miloby bylo je ujrzec ale nie wiem jak wymagajacy jest sam silnik gry

Do czasu wydania pelnej gry oczywiscie moga go jeszcze ulepszyc i zoptymalizowac... kto wie

Poprzednie czesci daly mi kupe zabawy, mam nadzieje ze tym razem sie to nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście , że tego citroena zrobili naprawde jako rzeczywisty concept car? :)

 

http://www.ps3fanboy.com/2008/10/02/gran-t...ot-concept-car/

 

A tu wiecej fotek prawdziwej zabawki :)

 

http://jalopnik.com/5057912/citron-officia...urismo-creators

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście , że tego citroena zrobili naprawde jako rzeczywisty concept car? :)

 

http://www.ps3fanboy.com/2008/10/02/gran-t...ot-concept-car/

 

A tu wiecej fotek prawdziwej zabawki :)

 

http://jalopnik.com/5057912/citron-officia...urismo-creators

A widziałeś kiedyś w GT5 nie rzeczywisty samochód ? =p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...