Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mam prologue i to demko to powiem Wam, że strasznie obcięli grafę dodając lepszy AA i nic więcej. Nie ma tego rewelacyjnego oświetlenia, lipne tekstury i takie tam. Graficznie prologue zamiata to demko. :) Fizyka już odwrotnie. Lepiej jest w GT Academy. Myślę, że finalny produkt wszystkich zaskoczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zaskoczą i tym razem spieprzą i grafikę i fizyke na raz? Ok, dżołk taki ;)

 

Specjalnie zaszedłem do kolegi dziś po szkole, żeby oblukać i jedna rzecz, która mnie dobiła to piszczenie opon nie wiadomo jak i dlaczego. Za to kokpit elegancki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę w ten hit na PS3 i nie mogę pojąć jak można porównywać ten "symulator" do F3. Może ta wersja jest jakaś lewa i okrojona ze wszystkiego co się da, ale jest strasznie słabo, spodziewałem się czegoś innego po tak wychwalanym GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest dokładnie tak jak piszesz. Wypuszczając to "demo?" bardziej sobie zaszkodzili niż pomogli ale jak można zorganizować GT Academy bez specjalnie przygotowanej do tego celu gry? :) Dając łatkę do Prologue? Pewnie za dużo zmian w kodzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest dokładnie tak jak piszesz. Wypuszczając to "demo?" bardziej sobie zaszkodzili niż pomogli ale jak można zorganizować GT Academy bez specjalnie przygotowanej do tego celu gry? :) Dając łatkę do Prologue? Pewnie za dużo zmian w kodzie. ;)

Nie zaszkodzili sobie to taka taktyka obniżania wymagań :lol2: wypuszczą crap demo ludzie się nagrają zapamiętają jaki to shit być może wydadzą drugie o podobnym poziome ludzie się przyzwyczają a oni potem pach pełną wersje ludzie przyzwyaczjeni do niskiego poziomu spojrzą łaskawym okiem na równy produkt :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to wersja mocno okrojona,full bedzie miec wszystkie smaczki i bajery jak strzelajacy ogien z rur wydechowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*UPDATE*: Native Japanese readers, such as esegk in the comments below, have pointed out that Google’s machine translation of the press release is incorrect. It only states that the game has been postponed from original March date. It does not say it was “postponed three months” after March.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie gdy GT5:P ściągało update rozegrałem pół sezonu w Forza3... to jakaś paranoja, 5 razy zrywało połączenie z serwerem. Dodatkowo, brak ściągania w tle i po zerwaniu połączenia zaczyna od 0%. Szkoda słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie gdy GT5:P ściągało update rozegrałem pół sezonu w Forza3... to jakaś paranoja, 5 razy zrywało połączenie z serwerem. Dodatkowo, brak ściągania w tle i po zerwaniu połączenia zaczyna od 0%. Szkoda słów

A ponoć darmowy PSN jest równie dobry co płatny XBL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN niewiele ma tu do powiedzenia bo ten patch leży chyba na serwerach w Japonii, generalnie wszyscy mieli problem z jego ściągnięciem. I nie zaczyna się od nowa, po prostu licznik się zeruje ale część ściągnięta już jest na dysku i nie ucieka nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekać zapewne nie ucieka, ale nie zdziwiłbym się gdyby OS ps3 nadpisywał już ściągniętą część. Tak, czy inaczej trwało to wieki na stabilnym łączu 4Mb.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draak sprzedałeś G25? Można bez problemu podłączyć DriveFX do PS3? I jak możesz porównać F3 z GT5:P ? Moja G25 jeszcze się kurzy ale może niedługo znajdę dla niej zajęcie w postaci GT5. Kiedy premiera? (bez złośliwości pytam....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...