Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

ZTCP, MW2 Prestige widziałem po 700PLN, a u sąsiadów zza Odry po 150EUR. Ale zawartość kolekcjonerki GT5 jak dla mnie o 2 klasy lepsza, niż chińskiego noktowizora na baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eydcja kolekcjonerska Gran Turismo 5 zawiera m.in

 

-skórzany portfel z logiem gry, ze specjalną kartą pozwalającą wziąć udział w konkursie

 

O co chodzi z tym konkursem? Wziąć w nim udział będą mogli wszyscy, którzy zakupią to wydanie gry. Uczestniczy zmierzą się w zarówno wirtualnych, jak i prawdziwych konkurencjach samochodowych.

 

zwycięzca otrzyma najprawdziwszy egzemplarz samochodu Mercedes-Benz SLS AMG

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejdźcie na ziemię... ten samochód już dawno ktoś wygrał. Wiem co mówię, bo sam jestem posiadaczem rzeczy wygranej w taki sposób. Konkurs organizowany jest tylko z uwagi na marketing - żeby ciemny lud kupił jak najwięcej towaru, zdrapek czy zaprenumerował jak najwięcej danego tytułu prasowego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skojarzenie z Dalim jest moje wlasne, aartykulu nawet nie czytalem, tylko wlazlem od razu do galerii. Jak dla mnie wyglada to zbyt gladko, niemalze organicznie - zadnych kantow, tylko jeden element przechodzi w drugi.

A, i zderzaki sa cale, co jest kompletnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafią czegoś zrobić sensownie w tak krótkim (jak na standardy Polyphony) czasie, to niech oleją ten cały "modelik" zniszczeń. Dla mnie też pierwszym skojarzeniem po zobaczeniu galerii były "Miękkie zegary" Daliego, a nie słowa jakiegoś pismaka z Poly. Choć generalnie mam to gdzieś- i tak kupię na premierze. I jeśli model jazdy będzie odpowiedni (bo oprawa a-v wiadomo, że będzie rewelacyjna) to GT5 dostarczy masę frajdy z upalania, a to jest przecież najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby nie pajacowac skoro nie potrafia zrobic normalnych zniszczen i dac cos na ksztalt tych znanych z serii pgr (typu peknieta szyba czy wygieta maska). W sumie i tak najwazniejsze jest to, zeby nie oplacalo sie skracac zakretow czy hamowac na przeciwnikach... uszkodzenia beda mialy wplyw na jazde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Trailer był spoko, graficznie przede wszystkim otoczenie powinno super wyglądać, jeśli faktycznie jest jak na filmikach i screenshotach.

 

 

Ciągle jednak pozostaje jedna niewiadoma - fizyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie to ogólnie rzecz biorąc nie gram w gry, bo nie mają one delikatnie mówiąc za bardzo odniesienia do rzeczywistości, ale jak zerknąłem na poniższy filmik, to to nowe Gran Turismo 5 wraz ze swoją grafiką i odpowiednim wyposażeniem dodatkowym (tj TV z odpowiednią przekątną , kierownica z wibracjami, wszystkie pedały i biegi) wydaje się dawać jakąś namiastkę rzeczywistości na minimalnym poziomie przyzwoitości. Ciekawe ile by kosztował fotel z funkcją odczuwania drgań i przeciążeń, no ale taka funkcja to też by musiała być zaimplementowana w grze ;) .

 

http://www.youtube.com/watch?v=gFLy4u7DN4E

 

 

W tym drugim filmiku nieco razi mnie jeszcze (być może w ps4 będzie już full real ;) ) nieco zbyt duża plastykowość samochodów jadących z przodu.

 

EDIT:

 

He he coś widzę że humory wam popsułem, że aż dyskusja ustała, no ale to była z mojej strony czyli nie-gracza a miłośnika doznań real life bardziej pochwała a nie krytyka, no ale jak wam ten post psuje humor to moderator może go usunąć.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokry Eiger robi wrażenie ;) . Jak zobaczyłem błoto na szybie, a chwile później przeciwnika wpadającego w mało kontrolowany poślizg, od razu banan pojawił się na twarzy :D

 

Ciągle jednak pozostaje jedna niewiadoma - fizyka.

 

Jaka niewiadoma, w GT5P po wyłączeniu wszelakich helpów było już fajnie, w Academy było jeszcze lepiej:

 

Ja dziś pojeździłem chwilkę. Od razu napiszę, że porównywał będę do rFactora, Race07 i iRacing, jeżdzę na G25 i wszystkie helpy off.

[...]

Co do fizyki jazdy, jest OK (na poziomie simowym), nie ma się wrażenia, że coś lub ktoś nam pomaga, auta zachowują się tak jak jestem do tego przyzwyczajony z innych simów (oprócz blokowania hebli). W drogowej 370Z łatwo wpaść w nadsterowność, można z niej wyjść, ale jak się trochę przesadzi to spin murowany. W sportowej już jest trudniej z lataniem bokami, bo opony dużo lepiej trzymają, ale jak się chce to nie ma problemu. Z podterownością to samo, wjeżdzamy za szybko w zakręt to nie ma bata, nie złapiemy apexu, wyniesie nas na zewnątrzną albo w trawę.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...