Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Trailer był spoko, graficznie przede wszystkim otoczenie powinno super wyglądać, jeśli faktycznie jest jak na filmikach i screenshotach.

 

 

Ciągle jednak pozostaje jedna niewiadoma - fizyka.

 

No specjalnie po uderzeniu w bandę czy inny samochód... sim pełną gembą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem czemu, ale widok TPP na tym drugim filmiku wygląda jakoś masakrycznie tragicznie. Auto jakby wisiało w powietrzu, nie wiem w sumie jak to opisać. Mam nadzieje że to tylko na filmiku tak sie wydaje.

 

Ogólnie zmienna pogoda to super sprawa.

 

 

 

Kumpel chyba planuje kupić gre w momencie premiery, to się potestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę się założyć, o skromny sześciopak browara.

 

spoko... o to, ze nie wyjdzie przed lutym 2011? ;] zycie nauczylo, ze na duke'a tez nie ma co czekac xD

...ze wszystkim sie nie bede zakladal, chyba, ze ze wspolnej puli i ktos sie dolaczy ;D poprzednio tez na mnie naskoczyliscie jak mowilem, ze nie wyjdzie 2 listopada, a taka pewna ta data premiery miala byc :P

btw oni nie tlumacza obsuwy koniecznoscia wypalenia plytek, tylko jak zawsze checia dopracowania gry ;D pewnie ciagle jej nie maja, ale musza o niej mowic zeby ps3 sie sprzedawalo :P

 

GT5 powinno raczej być porównywane (kiedyś tam w odległej przyszłości) z FM2, a ta zawiesiła poprzeczkę cholernie wysoko ;)

 

Kaunori Yamauchi z Polyphony Digital puścił trochę farby na temat najnowszej, piątej odsłony Gran Turismo na łamach amerykańskiego magazynu Car and Drive. Czego zatem możemy się z tego wywiadu dowiedzieć? Przede wszystkim, gra teoretycznie mogłaby być gotowa na wiosnę 2008 roku, jednakże Sony chce aby zespół developerski miał dostatecznie dużo czasu na dopieszczenie produktu. Zatem Gran Turismo 5 najprawdopodobniej możemy spodziewać się dopiero pod koniec przyszłego roku. Po drugie, jeżeli spodziewaliście się, że nowa część zaskoczy Was realistycznym modelem uszkodzeń aut, to już dzisiaj możecie pakować torby i wyjeżdżać na Alaskę. Po raz kolejny usłyszeliśmy starą śpiewkę, że na uszkodzenia licencjonowanych samochodów nie zgadzają się ich producenci. Żegnajcie frajerzy, Polyphony Digital wyciąga do Was środkowy palec. Uszkodzenia teoretycznie mogą być zaimplementowane dla niektórych samochodów dostępnych do ściągnięcia z PS Store, ale jakoś szczególnie bym na to nie liczył. Yamauchi dodał ponadto, że gięta blacha i rozpadające się w autach silniki wymagałyby przemodelowania fizycznego modelu jazdy (sic!) i modelowania poszczególnych elementów furek oddzielnie i w kilku wersjach. Widać łatwiej i szybciej załatwić sprawę skanerem 3D.

 

Nie muszę chyba przypominać, jak bardzo wszystko to wydaje się być żałosne w stosunku do poprzednich, buńczucznych zapowiedzi. Może chociaż zmienią ten okropny pisk opon? polygamia.pl

to bylo w 2007 ;D co ciekawe najladniejsze screeny pochodza wlasnie z tamtego okresu ;) 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam strzelam w początek grudnia.. 4-5.12.2010 IMO. Plotki chodzą różne, to że spóźnili się z oddaniem płyt to jedno, Sony podobno w tym momencie zdecydowało przesunąć premierę o miesiąc ze względu na szanse niewyrobienia się z całością. Gdzieś także pisali że powodem tej kilkudniowej obsuwy była konieczność zaimplementowania fw 3.50, wiadomo ocb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro sam szef tak mowi to pewnie cos w tym jest ;) aczkolwiek nie czesto sie slyszy o statusie gold bez znanej daty premiery   Dołączona grafika

 

Dołączona grafika nie wie ile mu zejdzie?

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 Video Game, X1 Prototype Full Reveal Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

 

Ciekawe w rzeczywistości można takie auto zrobić. Ostatni zakręt masakra.

 

Takie F1 z poprawiona aerodynamika w najbardziej wrazliwych punktach, tj koła i kokpit. Bedzie dobry pojazd do jezdzenia "od bandy do bandy" ;) . W Prologu już jest bardzo szybko w F1, a co dopiero takim czymś :lol2:

 

Swoją drogą, w ostatni weekend pojeździłem sobie na Fuji i Suzuce, takie małe wyścigi F2007 Massy vs F2007 Raikkonena, łacznie 16 bolidów. Frajda niezła ;) (macie zazdrościć :D )

 

Głos w GT5 PL podłoży..

 

Jak dla mnie zdecydowanie ok ;)

 

No to super, właśnie potwierdziłeś moje plany zakupu wersji angielskiej ;) . Co jak co, ale Martyny mówiącej przez nos to ja nie zniosę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te "wyścigi" to w prawdziwych F2007

Przecież wyżej pisałem o F1 w Prologu :blink:

 

jeśli piszesz natomiast o konsoli/pc

 

A o czym miałbym pisać w dziale gry/konsole, w temacie o GT5 :lol2: :lol2: ?

 

Ciekawe wyścigi w GT5:P (o czym wspominałem we wcześniejszych postach) mają być w jakimś stopniu substytutem pełnej wersji i zwiększyć apetyt na wyczekiwaną przez wielu premierę GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...