Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

To już przesadza, ale 19 GiB wydaje sie troche śmieszne jak na tyle lat tworzenia i fakt "ograniczania wizji przez PS3". No ale zobaczymy, kumpel ma PS3 to sie przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy filmik:

 

rozwalił mnie ten fragment ok. 5:20 (porównanie forza - gt)

 

GT5 z modelami premium na niektórych trasach wygląda bajecznie, ale te modele standard (80% wszystkich aut w grze!) to jakiś niesmaczny żart :/

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wielkość zapisanej płyty jest wyznacznikiem jakości gry 

Jakosci grafiki napewno ;) skoro jest minimalnie wieksza niz forza 3 (10 vs 11 gb) to jakichs wodotryskow bym sie nie spodziewal. Ba, zapewne bedzie po prostu poprawnie jak na dzisiejsze czasy ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No właśnie o to chodzi. O fizyke zapewne nie trzeba sie martwić, ale ja liczyłem głównie na dużo lepszą grafike niż w Forzy. Nie tyle same auta, co trasy, bo otoczenie w Forzy jest przeciętne (mimo iż przyjemne).

 

A tu niestety większośc aut będzie wyglądać jak kupa. Sorry, ale 206 to w NFS U2 wyglądał lepiej, nawet ponownie przechodziłem tą gre nie tak dawno i aż byłem zaskoczony jak dobrze wyglądała, zwłaszcza auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 206 wygląda jakby gra miała problemy z LoD, im dalej od ekranu tym lepiej wygląda, podejrzewam że do poprawienia w patchu.

 

Tutaj inne standardy które nie wyglądają już tak źle

 

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/11/autumnringmini1.jpg

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/11/specialstageroute58.jpg

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/11/specialstageroute71.jpg

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/11/specialstageroute512.jpg

http://www.gtpla.net/wp-content/uploads/2010/11/toscana1-640x360.jpg

http://i53.tinypic.com/e8oj7k.jpg

 

@ kkNd!

 

Prędzej 10gb vs 19gb, poza tym różnica jest raczej dużo większa, choćby porównując photomode Forzy 3 i GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@ kkNd!

 

Prędzej 10gb vs 19gb, poza tym różnica jest raczej dużo większa, choćby porównując photomode Forzy 3 i GT5.

 

Nie 19 gb, tylko 11. Tyle maja pliki samej gry. Nie mozna liczyc filmikow w full hd, czy materialow jak powstawalo nowe gt :/  Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kkNd!

 

Prędzej 10gb vs 19gb, poza tym różnica jest raczej dużo większa, choćby porównując photomode Forzy 3 i GT5.

 

Tak gwoli ścisłości - wersja EU waży całe 13gb... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler tylni... nie ma plynnego przejscia, krawedzie sa strasznie poszarpane. Tutaj nie chodzi o anty aliasing. Na wczesniejszych fotkach peugeot'a tez bylo widac to postrzepienie, wiec raczej jest to blad gry...

 

update: daj lepiej pauze na 0:14

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie tak teraz klatka po klatce analizować gameplaye oraz mierzyć co do MB objętość gry?

 

Czekam aż odezwie się ktoś kto w to zagra i powie coś więcej o fizyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler tylni... nie ma plynnego przejscia, krawedzie sa strasznie poszarpane. Tutaj nie chodzi o anty aliasing. Na wczesniejszych fotkach peugeot'a tez bylo widac to postrzepienie, wiec raczej jest to blad gry...

 

update: daj lepiej pauze na 0:14

 

Olaboga! tożto straszne! :ph34r:

Bez jaj znowu... takie coś już o zboczenie zakrawa.:lol:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na malym ekraniku notebooka to widze, wiec na 46 calowym telewizorze moze wygladac conajmniej komicznie... Full hd i piksele wielkosci pieciogroszowki :lol2: Wiem - grywalnosc jest najwazniejsza, ale ta gra miala stawiac na fotorealizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nie mam, ale pierwsze wrażenia na Polygamii jakoś nie specjalnie porywają. Gra oczywiście jest dobra, ale odnosze wrażenie czytając artykuł, że finalny produkt nie wynagradza tak długiego czasu oczekiwania na ten tytuł. Nie kupiłem PS3 dla tej gry, ale poważnie zastanawiałem się nad dokupieniem drugiej kiery do GT5. W tym momencie chyba jednak odłoże ten zakup na później....albo w ogóle. Jeśli ktoś jest maniakiem/posiadaczem tylko PS3 to nie ma zbytnio wyboru, ale mając już FM3 + kilka car packów to solidnie bym się zastanowił.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiona kolekcjonerka wlasnie odpakowuje jednak bede musial poczekac bo patch do bfbc2 wazy 1.8gb :D

 

 

A ja wlaśnie zakupiłem swój "krążek" GT5 ..... "na okładce jest napisane wersja pl", czyzby napewno w opcjach jedynie mogę zamienić na język turecki i jakiś &^*(* ? sam nie wiem o co biega ?

 

Powiedzcie czy da się gdzieś ustawić wersje z jęzkiem pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...