Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Draak sprzedałeś G25? Można bez problemu podłączyć DriveFX do PS3? I jak możesz porównać F3 z GT5:P ? Moja G25 jeszcze się kurzy ale może niedługo znajdę dla niej zajęcie w postaci GT5. Kiedy premiera? (bez złośliwości pytam....)

Tak, niestety sprzedałem. DriveFX pod PS3 mogę przetestować dziś wieczorem, ale z tego co czytałem podobno nie będzie działać :/ (o kółku MS'a nie wspominając ;) ).

 

GT5:P w jednej kwestii jest zdecydowanie lepszy, od FM3- odwzorowanie kokpitów. Reszta (po ok 3h gry w GT5) w produkcie Turn10 moim zdaniem zdecydowanie lepsza. Choć ciężko wiarygodnie oceniać fizykę z GT5 grając na tym fatalnym padzie. Z ostatecznym werdyktem poczekam na pełną wersję GT5. Na chwilę obecną FM3 górą.

 

Edit- Logi FX w wersji x360 nie działa. Po podpięciu do PS3 na chwilę miga zielona dioda na kierownicy i... tyle. Nie jestem zaskoczony ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizykę ciężko w ogóle oceniać na podstawie Prologue skoro będzie ona całkowicie inna w finalnym produkcie. Póki co nową fizykę można było ocenić na podstawie tego niby dema z Nissanem 370Z i jest ona zupełnie inna niż ta w GT5:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

More GT5 Details Confirmed by Polyphony Digital

Samochody w GT5 będą się dzielić na tzw Premium i Standard. Tych pierwszych będzie ok 200, reszta to Standard.

Czym się różnią? Ano Premium będą miały wnętrza i będą świetnie odwzorowane, reszta to remake z poprzednich części GT, bez wnętrz i innych pierdół.

Tutaj filmik z samochodami Stadnard:

 

No to ładnie Polyphony przycięło.

 

EDIT: Tutaj po polsku razem z innymi informacjami: http://www.ps3site.pl/e3-2010-gran-turismo-5-same-fakty/47694/

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle, Standard to modele przeniesione z poprzednich części + poprawione przez PD. Zniszczenia wpływające na jazdę, dachowanie, ocierki, itp nadal są (str. 4 pod koniec z załączonego linka).

Odnośnie tego nieszczęsnego wnętrza, w większości rozbija się o to czy Standard będą miały widok zza kierownicy, a nie należy rozumieć wnętrze = widok zza kierownicy. Samochody Premium mają całkowicie wymodelowane wnętrze (vide załączony link, 1 str.) + silnik + zniszczenia wnętrza? + włączanie świateł długich/krótkich, Standard to imo to samo co w GT5:P.

 

Latest Information on Gran Turismo 5 Uncovered (1/7) - News - gran-turismo.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burdello grande bym rzekl. Czyli co, jak dobrze rozumiem F3 = 400 fur na premierze, plus kilkadziesiat w car packach i kazdy z odwzorowanym wnetrzem, a GT5 = 200 fur dopracowanych + 800 na sterydach i bez kabin? Przez grzecznosc nie wspomne o tym ile lat juz ta gierka tworza, ale takiego numeru to sie raczej nie spodziewalem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W materiale, który podlinkowałeś nie ma mowy o samochodach Standard posiadających wnętrze. Ja to rozumiem tak, że samochody Standard nie będą miały odwzorowanego wnętrza jak i widoku z za kierownicy. Zresztą dlatego właśnie dali mocno przyciemnione szyby w tych samochodach. Wczoraj też czytałem trochę forum GTPlanet w poszukiwaniu informacji i wygląda na to, że jednak będzie tak jak napisałem.

Edytowane przez thuGG
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak dla mnie gierka wygląda spoko, graficznie narzekać raczej nie będzie można, zostaje handling który w demku mi się niezbyt podobał (ale tylko na filmikach widziałem, więc nie da się dobrze ocenić).

 

Widoku z wnętrza nie lubię, wole z tyłu, lub z maski gdy jeżdże na czas, więc mi obojętne ile aut będzie go mieć.

 

Kilka lokacji z tego linka zapowiada się fajnie, i przede wszystkim podoba mi się ogromne urozmaicenie - NASCAR, rajdy, F1 (ponoć) i inne. W Forzy jak dla mnie jest straszna monotonia, tryb kariery także wydaje się być ciekawszy w GT.

 

Zobaczymy, to może być gra, która mnie zachęci do kupna PS3, choć może być ciężko, bo dla jednej gry wydać ponad 1000 zł to trochę dużo, a nie szykuje się więcej exclusive-ów mnie interesujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Spoko spoko, nikt nie zaprzecza że GT nie będzie bogate, urozmaicone i zapewne bardzo wciągające. Tylko myślę tą grę będzie można porównywać dopiero do FM4 w 2011. FM3 może i jest dość uboga (zależy w jakich kwestiach), ale jest w co grać, nie trzeba czekać latami.

 

Pogody i pór dnia bardzo brakuje w FM3, to niezwykle urozmaica. GT łączy wszystkie dobre cechy Race Driver 3 i FM3, dodająć sporo własnych, więc szykuje się miodzio gra. Tylko jak handling...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a wy im ciagle wierzycie? Ile juz razy podawali date premiery? najpierw miala byc we wrzesniu 2009 chyba, pozniej grudzien, pozniej marzec 2010, a teraz juz listopad  :lol:  No nic, czekajcie ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a wy im ciagle wierzycie? Ile juz razy podawali date premiery? najpierw miala byc we wrzesniu 2009 chyba, pozniej grudzien, pozniej marzec 2010, a teraz juz listopad  :lol:  No nic, czekajcie ;)

 

TO JEST PIERWSZA OFICJALNA DATA PREMIERY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy ? premiera 2 listopada.

 

Ale na razie to data na us&a.

 

miłośnicy racerów mieli już 2 świetne części forzy, przejechali kilkaset godzin... eat this gt ! ;]

 

Strasznie monotonne. Ja czekam na deszcz, śnieg, noc i wrc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no narazie usa ma tylko date premiery, co nie robi mi problemu bo zawsze mozna sciagnac sobie gre ;] mysle jednak ze daty premiery nie beda jakos bardzo od siebie odbiegały. jesli wiecej niz miesiac to sciagne z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO JEST PIERWSZA OFICJALNA DATA PREMIERY.

 

No co ty ;) pamietam jak sony zapowiadalo bundle slima z gran turismo xD polyphony wtedy twierdzilo, ze moga wydac gre w kazdej chwili ( ale pewnie zobaczyli forze i rura im zmiekla :D ). Pozniej byla tasacja odnosnie marcowej premiery w japonii (w koncu ile mozna tlumaczyc scigalke, powinna sie szybko ukazac na wszystkich rynkach)... Nie chce nic mowic, ale niezdrowa fascynacja do tego tytulu trwa od 2007 roku ;) Mam nadzieje, ze faktycznie wyjdzie w tym listopadzie, bo chlopaki z polyphony nawet sobie nie zdaja sprawy, ze niektorym moga swieta sp*****ic ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...