Skocz do zawartości
Ditz

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, na gamezilli znalazłem coś takiego:

 

[aktualizacja] No i dałem się wciągnąć w pułapkę, jak zresztą wielu innych. Informacja pochodziła z twittera brytyjskiego IGN, który okazał się wielką farsą - słowem - nadal nic nie wiadomo... Czekamy nadal na informacje - tym razem od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mnie ciekawi właśnie ta zapowiedź kolejnej części, jeśli faktycznie już by mieli robić to muszą mieć jakieś dokładniejsze informacje o następcy PS3, devkity itp, bo raczej kolejna częśc na PS3 sie nie pojawi, zwłaszcza po takim oświadczeniu.

 

Zresztą co sie dziwić jak sie tyle lat robi gre. PS3 może i tak słaba nie jest, ale sam proc to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba jaraja to samo, co jaral Kojima jak robil najnowszego MGE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra ogranicza jego wizje ( :lol: ) to niech wreszcia wyda ten wybrakowany produkt i zajmie sie kolejna czescią

 

kaszel kaszel... mógł robić to na PC... kaszel kaszel

 

 

Niech to w końcu wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna premiera GT5 w EU: 24 listopad - Gran Turismo 5 Release Date: November 24th in Europe, US

 

Lista samochodów - Gran Turismo 5 Official Car List

 

Lista tras - Gran Turismo 5 Official Track List

 

To kto tam chciał się zakładać o kasę odnośnie premiery? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista samochodów - Gran Turismo 5 Official Car List

 

Heh... można się było domyślić. Tak na szybko - nie ma takich aut jak Audi S5/RS5, BMW M6, żadnego Bentley'a poza Speed 8, Astra OPC/VXR, Ferrari F50, Ferrari 360... Żadnego koenigsegga, brak Gumperta, Caparo, Radicala, Noble, Ascari... Ani jednego Porsche nie ma!

 

Za to jest milion odmian tych samych japończyków... 16 Hond NSX, 18 Hond S2000, 22 Mazdy MX-5, 30 Mazd RX-7, 13 Mitsubishi 3000GT, 24 Lancery Evo, 21 Nissanów Silvia, 57 Skyline'ów czy 27 Imprez :wink:

 

edit:

Warto też popatrzeć jakie modele są Standard a jakie Premium. np. Veyron jest standardowy x_X

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A potwierdził gdzieś ktoś że gra faktycznie wygląda tak obłędnie jak na screenshotach? Bo to na prawde jak Photoshop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potwierdził gdzieś ktoś że gra faktycznie wygląda tak obłędnie jak na screenshotach? Bo to na prawde jak Photoshop.

 

Zależy które screenshoty masz na myśli ;] Wygląda mniej więcej tak jak na załączonym screenie

 

 

Trochę złych wieści:

not all tracks will be featuring weather effects

PlayStation Beyond - News - No custom rims on standard cars in Gran Turismo 5

post-107100-0-01315900-1289600433_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna premiera GT5 w EU: 24 listopad

Dołączona grafika

Wyjeźdzam i będę w domu dopiero 27go :mur: .

 

Lista tras

Na plus:

R246

Monza

La Sarte

Nurburg

 

Minus za brak:

Test course czy 1/4

Seattle

Apricot hill

trial mountain

Pikes Peak

 

Zastanawia mnie tez, ze niektóre trasy widoczne na trailerach nie są wymienione, więc lista jest niepełna, wycieli, lub będa w DLC.

 

Za to jest milion odmian tych samych japończyków[...]

 

Ale jest Daihatsu Midget, mój ulubiony pojazd go grania na split screenie i śniegu w GT4 :D . Minus za brak poloneza :D

 

Uwzględniłeś w kalkulacjach, że Mitsu 3000GT=GTO, Fairlady Z33=350Z, MX5=Miata, Silvia=200SX etc ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zależy które screenshoty masz na myśli ;] Wygląda mniej więcej tak jak na załączonym screenie

 

Np. te - 70 Gran Turismo 5 Screenshots: Top Gear Track, Nurburgring, NASCAR, & More gran-turismo-5-e3-2010-screenshots-2-56 – GTPlanet

 

Nie chce mi sie wierzyć żeby świat tak wyglądał w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale fail, to przecież zdecydowana większość aut taka będzie. Chyba rzeczywiście powinni byli tą gre tworzyć od razu na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po prostu straszne, przecież zdecydowana większość kupuje tą grę dla jazdy Micrą :lol2: :damage_wall:

 

Wg Ciebie większość kupi ją dla pogrania w photomode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek, to i tak nieźle bo generalnie samochody podczas normalnej gry w GT5 wyglądają jak z photomode Forzy (a nawet lepiej) ;)

 

Wg Ciebie większość kupi ją dla pogrania w photomode?

 

Nie, większość kupi GT5 bo po prostu lubi jeździć i liczy na dobry fun. Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek, to i tak nieźle bo generalnie samochody podczas normalnej gry w GT5 wyglądają jak z photomode Forzy (a nawet lepiej) ;)

 

co na przykładzie Micry widać wyraźnie :lol:

 

przykład "zniszczeń" w modelach standardowych:

Dołączona grafika

WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale urwał,

 

Ja jak już to kupie tą gre jak i konsole dla CRX'a :P ale jak ma tak wyglądać to klękajcie narody.

 

EDIT

 

Jest smutny że oberwał w twarz

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak bym miał PS3 to bym gre na pewno kupił, ale tak chyba nie warto. Ja lubie takie zwykłe autka a jak ma 80% wyglądać jak crap to sorry. Nie tego oczekiwałem po tylu latach produkcji. Wolałbym 400 super wyglądających aut. Na razie styknie mi Forza, a za rok będzie czwórka na nowym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że wg pierwszych informacji standardy nie miały mieć zniszczeń wizualnych, a same zniszczenia źle nie wyglądają - nie takie dziwy widzi się na zdjęciach scrashowanych samochodów. Jak dla mnie uszkodzeń wizualnych mogło by nie być, bo jeżdżąc z widoku z kokpitu/zderzaka raczej nie widzę za dużo, a same uszkodzenia fizyczne wystarczą w zupełności. Poza tym sens uszkodzeń widzę tylko w trybie kariery, multi powinno być bez uszkodzeń, to nie destruction derby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...