Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale nie zmienia to faktu ze takowe puszczenie węża z gpu na sb mi się nie podoba :P

Jeśli chodzi o funkcjonalność to miałem bardziej na myśli ... nie przepływ i wydajność, ale podatność układu na zmiane sprzętu , a dokładniej mówiąc wyjęcie karty graficznej. W tej postaci jaka jest, na pewno nie jest to łatwą czynnością.

Oczywiscie masz prawo do takiej oceny. Musialbys to zobaczyc na zywo - calkowicie inaczej to wyglada.

 

Przy zmianie sprzetu raczej nie ma problemu...z tego wzgledu ze kazda rewizja ciagnie za soba jego zmiane. Jedynie co moze sie przybyc w ukladzie to druga grafa - that's all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem kolejna fajna wersja ukladu. To sie faktycznie robi nudne.

Napisz do Innovatek'a aby stawiali Twoj uklad za wzor odpowiedniego i poprawnego 9politycnzie rowniez) ukladu WC. :]

 

Dobrze i przemyslanie rozwiazany uklad. Czekam na kolejna rewizje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Innovatek'a aby stawiali Twoj uklad za wzor odpowiedniego i poprawnego 9politycnzie rowniez) ukladu WC. :]

Przy całym szacunku dla Malika i jego pracy, na zachodnich forach ludzie prezentują takie układy że szczena opada, i na tym tle ciężko by było pokazać coś nowego / ciekawego. Ale to oczywicie nie ta półka finansowa (części robione / modyfikowane na zamówienie), więc spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy całym szacunku dla Malika i jego pracy, na zachodnich forach ludzie prezentują takie układy że szczena opada, i na tym tle ciężko by było pokazać coś nowego / ciekawego. Ale to oczywicie nie ta półka finansowa (części robione / modyfikowane na zamówienie), więc spokojnie...

To pokaż mi jakiś taki genialny układ innovateka robiony na zamówienie!

Czytaj ze zrozumieniem a dopiero potem pisz takie smuty. Poza tym trochę wiary w naszą ojczyznę. Denerwuje mnie też to, że jak niby na zachodnich forach coś pokazują to musi być lepsze ... no bo to na zachodzie. :mur:

 

sorry za odejście od tematu

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokaż mi jakiś taki genialny układ innovateka robiony na zamówienie!

Poszukaj sobie, kwestia gustu co komu się podoba a co nie. 2508060[/snapback]

Czytaj ze zrozumieniem a dopiero potem pisz takie smuty. Poza tym trochę wiary w naszą ojczyznę. Denerwuje mnie też to, że jak niby na zachodnich forach coś pokazują to musi być lepsze ... no bo to na zachodzie. :mur:

Smuty... OK, a jak będę się bezgranicznie zachwycał to będziesz zadowolony? Jest polskie to mam nie komentować / temat tabu? Dam Ci opracowane pytania na obronę, nie będziesz się już denerwował? :oops: :roll:

 

Napisałem, że układ mi się podoba (poza sprężynkami, ale miałem do tego nie wracać :wink: ), i to nie ze względu na high-endowe części, ale za pomysł i masę włożonej pracy. A apropos czytania ze zrozumieniem - napisałem gdzieś, że zachodnie = lepsze? Na zachodzie ludzie mają więcej kasy i to widać, początkowo byłem w lekkim szoku oglądając niektóre zdjęcia. Zestaw Malika jest chyba namocniejszy na PPC i na tą chwilę wybija się ponad resztę. Natomiast braci zza Odry cieżko już zaskoczyć, to wszystko. Mam nadzieję, że przekaz dotarł.

 

@Malik: wybacz bajzel, mam też nadzieję, że nie czujesz się urażony. Pozdrawiam,

Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze sa lepsze projekty od mojego. Ale nie musze sie rowniez wstydzic swojego. Dowodem na to sa opinie ludzi z zagranicznych forum takich jak XS, EVGA czy Innovatek. Na EVGA forum dostalem nawet "medal" heheheh :)

 

EVGA Forum - moj temat

 

Wypowiedzi z XS Forum:

 

"ohh yeahh, looks great watercool cases!"

 

"I like the 120.3 rad in the front..."

 

"malik that setup is just pure sex and that aint no joke :) "

 

Sadze ze jak na Polski projekt - pokazalismy ze tez potrafimy budowac ladne i efektowne uklady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze sa lepsze projekty od mojego. Ale nie musze sie rowniez wstydzic swojego.

Owszem, nie musisz 8)

Dowodem na to sa opinie ludzi z zagranicznych forum takich jak XS, EVGA czy Innovatek. Na EVGA forum dostalem nawet "medal" heheheh :)

 

[...]

 

Sadze ze jak na Polski projekt - pokazalismy ze tez potrafimy budowac ladne i efektowne uklady :)

Brawo, i nie tylko "jak na polski projekt" jak pisałem wyżej... tylko te sprężynki :D <joke>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze sa lepsze projekty od mojego. Ale nie musze sie rowniez wstydzic swojego. Dowodem na to sa opinie ludzi z zagranicznych forum takich jak XS, EVGA czy Innovatek. Na EVGA forum dostalem nawet "medal" heheheh :)

 

EVGA Forum - moj temat

 

Wypowiedzi z XS Forum:

 

"ohh yeahh, looks great watercool cases!"

 

"I like the 120.3 rad in the front..."

 

"malik that setup is just pure sex and that aint no joke :) "

 

Sadze ze jak na Polski projekt - pokazalismy ze tez potrafimy budowac ladne i efektowne uklady :)

pokazałeś im że Polacy nie gęsi i swoje wucety mają :lol:

 

naprawde mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik masz super WC , wsumie to jak bede (kiedys) zakładał sowje to mam sie na kim wzorowac .

A tak a popo Malik bo MOBO juz sprzedałes to co kupujesz ASUS-a STRIKER-a??czyli co kolejna revka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za kolejna mila opinie. W przyszlym tygodniu wprowadze pare poprawek ktore oczywiscie beda "udokumentowane" :)

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za dokumentacja jak nie ma zdjec 'during the process' :P ?

Postuluje o wiecej zdjec z Twojego WARSZTATU :)

Ehh nie sa ciekawe :P

Poza tym fajne miny strzelamy na nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie stawiasz mi % w ramach nagrody :banana: :mrgreen:

 

Edit: Zapomniałem że ty jesteś inny i nielubisz złotych% :mrgreen:

Edit2: Miodnie to będzie wyglądać

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby wpleść tego neona między sprężynke swiftecha 8)

A całę dzieło Malika mnie zainspirowało, a teraz włąśnie zaczynam zabawe z WC ;]

A te kable Sata gdzie kupiłeś, albo jakiej firmy są ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede sie bawil - bo dzisiaj juz nie dam rady. Stay tuned :)

 

Kable SATA sa firmy Revoltec. W normalnym swietle sa czarne w UV sa niebieskie. Maja 50cm dlugosci i jedna koncowke 90 stopni.

 

UPDATE:

 

Nudzilo mi sie, wiec postanowilem sprawdzic czy pomysl jest dobry. Niestety do tego potrzebny jest o wiele mocniejszy neonik <_<

Ten jest za slaby i poswiata nie jest az taka duza jakbym chcial :cry:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

= zakup mocne diody czerwone, ulokuj pod MoBo i będzie to czego oczekujesz ;]

przy okazji taniej :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...