Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

ale jakbyś miał słabszą wersję to już zwiększyć mocy byś nie mógł bez moda, chyba, że dać jej -5v pod masę ;)

Wychodze z zalozenia ze lepiej miec mocniejsza i skrecac jej obroty na panelu, niz kupic slabsza i modowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcówka pierwszej części chyba.... a neverend.... miała części ?? :D Co będzie następne? Sli ? 2 Laingi ?:D

Heh czas pokaze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, bede dobieral takie napiecie zeby nie stracic na wydajnosci zbytnio, a zarazem zeby ja sciszyc. Mozliwe ze bedzie przy nominalnym napieciu cicha wiec nie bedzie trzeba nic robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzy Wam się w głowach od tego upału? Umiaru troszkę .

Ehh przesadzasz Poca :) Wszyscy maja sie dobrze :) Nikomu jak narazie upaly nie przeszkadzaja ;P

 

Maly update:

 

przyszla paczka od wujka Baziego :)

 

Dołączona grafika

Z silencerem musze troche popracowac, gdyz dolna plyta musi byc przycieta o jakies 2mm - dotyka FOM'a

 

A tak wyglada szybki montaz nowych kabelkow PCIE:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik ten innovatek to jest jakis Twoj sponsor czy cos w tym stylu? bo wyraznie widac ze dominuje w Twojej budzie i na dodatek te naklejki sa we wszystkich mozliwych miejscach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik, co to jest ta srebrna skrzyneczka obok przedluzek pcie?

 

 

 

o sponsorowaniu inno jakies ploty juz slyszalem, ale obstawiam ze to pewnie bzdura. sam Malik wie najlepiej a dla nas ogladaczy to i tak nie ma wlasciwie zadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężynki na wężach mogą być, ale jak z naklejkami zaczynasz przesadzać :P

Naklejki znikna - byly tylko do celow reklamowych na targi

 

Malik ten innovatek to jest jakis Twoj sponsor czy cos w tym stylu? bo wyraznie widac ze dominuje w Twojej budzie i na dodatek te naklejki sa we wszystkich mozliwych miejscach ;)

Niestety nie mam sponsora. Sam sobie wszystko kupuje. A temu wszystko jest z innovateka gdyz ich stylistyka mi najbardziej sie spodobala.

 

Malik, co to jest ta srebrna skrzyneczka obok przedluzek pcie?

 

o sponsorowaniu inno jakies ploty juz slyszalem, ale obstawiam ze to pewnie bzdura. sam Malik wie najlepiej a dla nas ogladaczy to i tak nie ma wlasciwie zadnego znaczenia.

Srebrna skrzynczeka ? moze chodzi Ci o przeplywke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrna skrzynczeka ? moze chodzi Ci o przeplywke ?

 

to cos od wojka Baziego ;). w pierwszej chwili pomyslalem ze to wodowany zasilator. potem ze blok na dysk. a teraz nie wiem :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam ze to cos podobnego do silent maxx-a czyli chłodzenie HDD

EDIT: silentmaxxy mam :D sprawuja sie swietnie :D

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to chlodzenie na dysk :)

 

 

 

jak doczytalem ze zaczepia o FOM'a juz wiedzialem ;]. siakis link? co to za cudo i dlaczego nie sqd?

 

bling bling? B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooler zamontowany - rzeczywiscie daje duzo i ladnie wyglada ;)

Napisz przy okazji jak temp i co z odgłosami pracy. Najbardziej ciekawi mnie jak odgłos wirujących talerzy? Przycichł, zniknął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz przy okazji jak temp i co z odgłosami pracy. Najbardziej ciekawi mnie jak odgłos wirujących talerzy? Przycichł, zniknął?

Malik można prosić o fotki jak to się prezentuje w budzie ? Dołączam się do poprzednika -jaka temp ?

Temperatura spadla o 7-8 stopni, a co do glosnosci dysk juz jest nieslyszalny - co mnie niezmiernie cieszy.

Zdjecia zrobie jutro bo dzisiaj nie zdaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...