Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie takie pytanko czy szykujesz jakąś rewolucje czy już zostaje :) bo ja tam zbytnio nie widzę co poprawiać :P

Pozdro

Jak narazie zadnych rewolucji nie przewiduje. Jedynie male poprawki kosmetyczne i dogranie paru rzeczy - Ktore oczywiscie pokaze :)

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba jest idealnie ;) tak jak Malik już pisał zdjęcia tego nie oddają trzeba to zobaczyć na żywo a naprawdę jest na co popatrzeć inaczej to wygląda na fotach a inaczej w realu myślałem że te białe katody będą psuły efekt a tu całkiem inaczej ładniej jest...

 

@Malik taa obciąg sie zj... popsuł znaczy i miał opóźnienie 30min i niestety nie zdążyłem na drugi i czekałem 4h na następny telefon padł do kumpla niema jak iść bo nie trafie :S i jako gratis rano odkryłem dziurkę w mosfetach na mobo przez co ostatnie kilkanaście godzin stało sie przykładem typowego niefartu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa przedmówców ,ten Wc-et robi piorunujące wrażenie na żywca.

Pod wpływem emocji związanych z tym WC poszedłem nawet na wykład ,o chłodzeniu wodnym,ale prawie zasnąłem :D

Gratuluję wykonania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość skwarek

a co z diodami pod mobo ? bo niebardzo widze swiatlo ;] projekt robi wrazenie, nie moge sie doczekac ostatecznego zestawu z blokami inno pod evga... buda slicznie pomalowana, gratsy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzialem caly dzien na przeciwko tej budy, a nawet nie pogadalem z Malikiem, ktory sie krecil 3 metry od naszego stoiska <_< . Ale ... zrobiles to bardzo ladnie i prezentuje sie super :wink:

A ja tyle razy podchodzilem do Was i patrzylem co tam majsterkujecie :) Nie miales ID wiec nie wiedzialem kto jest kto :(

Dziekuje za mila ocene pracy.

 

a co z diodami pod mobo ? bo niebardzo widze swiatlo ;] projekt robi wrazenie, nie moge sie doczekac ostatecznego zestawu z blokami inno pod evga... buda slicznie pomalowana, gratsy !

Diody pod mobo swieca :) Ale nie tak jak chcialem sa troszeczke za slabe. Mimo tego ze wzialem super jasne. W kazdym razie sprobuje uchwycic to aparatem.

Natomiast co do blokow ... w polowie maja ;)

 

Malik pokuś się o drugiego GTXa :P Będzie ino ładnie tak. Czarniutko i 2 bloki inno

Hehe, nie zalezy mi tak bardzo na SLI ale kto wie :)

 

Ładny efekt, jak z głośnością?

Jest cicho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Jakoś te sprężynki nadaja układowi taki smaczek... Jak dla mnie cudo ;] Nic bym nie ruszał poza pompka i rezem. Pompeczka np laing cicha mała fajna a nie taki ogromiasty eheim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik, jak możesz rzuć jakieś fotki całości z podświetleniem. Widzę czerwoną diodę w rezie? Namęczyłeś się i nie chcesz się pochwalić, hę? ;)

 

Tym razem, wyjątkowo, nic nie powiem o sprężynkach. Ani słowa. Nawet przez chwilę o nich nie wspomnę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeee! wywalić te niebieskie wiatraki z ocz`a i wsadzić takie o bialym podświetleniu :D to nic trudnego chyba ;)

To nic trudnego. Jak znajde takie wiatraki to zrobie przemianke.

 

Malik, jak możesz rzuć jakieś fotki całości z podświetleniem. Widzę czerwoną diodę w rezie? Namęczyłeś się i nie chcesz się pochwalić, hę? ;)

 

Tym razem, wyjątkowo, nic nie powiem o sprężynkach. Ani słowa. Nawet przez chwilę o nich nie wspomnę :roll:

Czerwona dioda jest awaryjnie. Bedzie tam niebieska. W sumie byla ale podczas montowania przecialem sobie ja i urwalem :) Wiec czekam na nowa :)

 

O sprezynkach lepiej nic nie mow ;)

 

Natomiast jesli chodzi o oswietlenie to raczej pokazalem wszystko. W budzie sa dwie katody biale 10cm, awaryjna czerwona dioda ( bedzie niebieska ), i 10 diod LED dookola mobo, ktore mialy byc super jasne, a sa super dupowato ciemne :( Dlatego nie moge aparatem uchwycic mini oswietlenia mobo.

 

@Malik

Byłeś na targach w niedzielę bo Ciebie nie widziałem? Może przeoczyłem.

Bylem tylko w sobote od poczatku do konca. Niestety musialem wracac awaryjnie do Bielska i nie bylo mnie w niedziele :(

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sprezynkach lepiej nic nie mow ;)

 

Natomiast jesli chodzi o oswietlenie to raczej pokazalem wszystko. W budzie sa dwie katody biale 10cm, awaryjna czerwona dioda ( bedzie niebieska ), i 10 diod LED dookola mobo, ktore mialy byc super jasne, a sa super dupowato ciemne :( Dlatego nie moge aparatem uchwycic mini oswietlenia mobo.

No przecież nie mówię :D

 

Mógłbyś wyłączyć wszystkie świecidełka oprócz tych pod płytą, ciekawe jak to u Ciebie wygląda, szkoda by było włożonej pracy. U mnie LEDy pod mobo dawały delikatną poświatę, a ponieważ niedużo się u mnie świeci efekt był widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Też chciałem wspomnieć że ledy z ocza nie pasują do reszty. Hmm białe będa najlepsze :] Możesz zrobić jakaś fote z widocznym podświetleniem ledami tej mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN: Nie tak do końca trafna decyzja - G80 się grzeją, to prawda, ale gdyby nie proc - ja myślę, że można by utrzymać to spokojnie na "zwykłej" chłodnicy (być może kosztem temperatur).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ledy pod mobo widać, tylko trzeba się dobrze przyjrzeć.

 

WC zaje**ste, nie ma wątpliwości ale imo lepiej to wyglądało by w podrasowanym Armorze...

 

Grats!

w Armorze by się nie dało tego tak zrobić :] Dlatego zmiana na Stackera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN: Nie tak do końca trafna decyzja - G80 się grzeją, to prawda, ale gdyby nie proc - ja myślę, że można by utrzymać to spokojnie na "zwykłej" chłodnicy (być może kosztem temperatur).

Malik ma pełne WC więc w grę wchodzi chłodzenie proca i grafik. Twoim topikiem chciałem jedynie pokazać, że problemem, ze względu na tempy graf w SLI, może być zachowanie temperatur na pewnym poziomie.

 

Nie mam zamiaru oceniać czy wybór jest sensowny czy nie. Na pewno będzie gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...