Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Armor na sprzedaz - ten co mial kupic - wycial numer.

 

PS.

 

Za niedlugo pojawi sie kolejna wyprzedaz ... stay tuned.

 

Bedzie pare gratow: napedy, flow meter etc.

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Malika wielka wyprz więc laing przyszedł. Fotki ? Czemu flow metera sprzedajesz ? Był mało użyteczny czy jak ? Ta cena za tygona to za 2 metery ? ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Cena tygona posyssa... 1m 50zł ^^ nie no fajnie xD Tak mam cheć na ten panel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Malika wielka wyprz więc laing przyszedł. Fotki ? Czemu flow metera sprzedajesz ? Był mało użyteczny czy jak ? Ta cena za tygona to za 2 metery ? ;o

FlowMeter sprzedaje bo idzie cos innego do mnie ;)

Cena za tygona jest cena za ten metraz ktory jest tam podany czyli 2.355m

 

Cena tygona posyssa... 1m 50zł ^^ nie no fajnie xD Tak mam cheć na ten panel

Panel lezy i czeka :)

 

 

Jak by buda szła pod młotek to rezerwuje. Tak sądzę na dzień dzisiejszy :)

Gdyby sie cos zmienilo to Cie powiadomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił coś innego? ^^

Co ^^ Zapewne to takie twoje co masz ;]

 

Cena za tygona jest cena za ten metraz ktory jest tam podany czyli 2.355m

Na początku sądziłem , że albo tam do ceny o jedno zero za dużo albo kropeczke w złym miejscu postawiłeś przy metrach ;] Pochwal się laingiem

Edytowane przez banditos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się sprawuje pompa w porównaniu do inno ? Zrobiłbyś zdjęcia gdzie siedzi chłodnica bo tylko domyślać się można ;) Tak się zastanawiam czemu bloczka na ramy nie kupiłeś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się sprawuje pompa w porównaniu do inno ? Zrobiłbyś zdjęcia gdzie siedzi chłodnica bo tylko domyślać się można ;) Tak się zastanawiam czemu bloczka na ramy nie kupiłeś ...

 

No wlasnie fotki jak i gdzie umieszczona jest chlodnica. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to wygląda niż z tymi sprężynkami. B. ładny układzik

Zgadzam się - teraz wygląda rasowo układ - serio :wink:

A jeśli chodzi o zdjęcie chłodnicy to też poproszę.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Ummm pompka nie powiem zacna! ;)

 

A co do węży to jednak wolałem te drogaśne czarnuchy pasujące do laminatu mobo i gtxa (którego podobno Malik zmieniał bo najpierw dostał zielonego) a sprężynki robiły w ogóle już pimp klimat i było bardzo OK! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ummm pompka nie powiem zacna! ;)

 

A co do węży to jednak wolałem te drogaśne czarnuchy pasujące do laminatu mobo i gtxa (którego podobno Malik zmieniał bo najpierw dostał zielonego) a sprężynki robiły w ogóle już pimp klimat i było bardzo OK! :rolleyes:

Mnie również bardziej się podobał układ z Tygonem :)

 

Pompka w cyc :)

 

Z tego co mi mówił zamienił się grafiką z kumplem, bo on dostał BFG zielonego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia postaram sie wrzucic dzisiaj wieczorkiem.

 

Mi osobiscie bardziej sie podoba na przezroczystych wezach. Jest jasniej w srodku i WC nie zlewa sie z otoczeniem.

 

A co do czarnego tygona i sprezynek - leza sobie ladnie w pudelku :) Jak bede tesknil za nim to zaloze :P

 

Pompka... pompka poprostu wymiata. Pierwszy raz widzialem mega wir w rezie. Walczylem z nia ponad 1h bo nie dala sie odpowietrzyc. Ale razem z Jaro doszlismy do tego - jak to rozwiazac.

 

Poprostu przy dwoch kroccach wkreconych w dolna czesci pompki - flow byl tak duzy ze powietrze nie dawalo rady "uciec". Na dodatek przez wspomniany wyzej wir, pompka zasysala powietrze do ukladu. Charakteryzowalo sie to mega glosna praca i slaba wydajnoscia.

 

Pozniej przekrecilem krociec wlotowy do gory ( pomysl Jaro ) i pompka w niespelna 10s odpowietrzyla sie. Zrobila sie milutko cicha i tak pracuje do dzisiaj. Temperatury spadly mi o jakies 3-4 stopnie.

 

Narazie mam wlozona chlodnice Innovateka, a chce sprawdzic jak na Thermochill'u bedzie z ciekawosci. Podobno potrzebuje duzy flow - ktory u mnie jest :)

 

Wspomne jeszcze jedna rzecz, gdyz moze sie to komus przydac. Pompka JEST glosniejsza od HPPS. Jest to oczywiste - wieksza wydajnosc, wieksze obroty etc. Slysze ja delikatnie przy zamknietej budzie.

 

Zamowilem rowniez panel do sterowania tej pompki ( tu podziekowania dla Docenta ) - zobaczymy jak sie bedzie sprawowal i jak pompka przyjmie sterowanie jej napieciem. Dam znac z placu boju :)

 

PS.

Co do karty graficznej - rzeczywiscie mialem zielonego BFG :P Wymienilem sie z kolega za czarna EVGA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, i tak:

 

Wyniki podane w rpm, gdyz podpialem flowmeter pod mobo.

 

HPPS: 1172

Pro: 2109

Ultra: 2109-2789

 

Sadze ze przy Ultrze miernik zaczal juz wariowac, gdyz jego maks to 2800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten top z rezem jest boski... że też polscy producenci nie wezmą się za jego produkcje :(

Malik jak dla mnie czarne Tygonki bardziej się podobały.. ale teraz i tak jest piknie zresztą jak zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że też polscy producenci nie wezmą się za jego produkcje :(

Top prawdopodobnie już by był w sprzedaży gdyby nie kilkumiesięczna "afera" z wadliwymi Laingami.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...