Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowego laptopa jak wyzej z procesorem pentiumM 1.7Ghz 1gb ramu i i915

mam nanjnowszego windowsa XP wszystkie upy itd i stery itp. Jednakże nastąpił pewnien problem. Sam nagle zaczął się wieszać, tzn. objawia się to w taki sposób, że pojawia sie klepsydra i nic nie mogę zrobić. I teraz tak, zrobiłem błąd mianowicie miałem najnowszego direcxa a instalowalem 9.0c z grudnia (niby to samo ale czy to jest problemem ?) 2. Zainstalowałem kazza lite mega codec pack 2.35 full, co jeszcze zrobilem, zainstalowalem kodeki realalt143 do odtwarzania rmvb. I w sumie to wszystko, to było w zeszły piątek, i po tym komputer zaczął się wieszać, najpierw w internecie, a po tem już normalnie zwykle jak chciałem włączyć start na pasku to już freez i klepsydra. Formatowanie pomogło, ale jednak chciałbym wiedzieć co mogło być nie tak żebym nie popełnił drugi raz błędu, żebym nie musiał zjadać nerwy.. echhh

 

przepraszam za język, jestem rok przed maturą, język kuleje. Z góry za pomoc dziękuję i ponawiam pytanie co było przyczyną freezów ? Zgranie niepotrzebie directx ? codecow kaazy ? a moze realalt143 ? jakaś niekompatybilność codeców z kartą intela ? czy to możliwe ?

dodam ze miałem antivurusa kasperskyego i spybota . Pozdrawiam i proszę o pomoc :mur:

 

Rozumiem, że na tym forum nie ma specjalistów, którzy pomogliby rozwiązać ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: za pisanie posta pod postem jest kara...

po drugie: na forum są specjaliści...

po trzecie - jak instalujesz całą paczkę kodeków k-lite, kazza czy jakąś inną to już nic nie musisz doinstalowywać do odtwarzania... Wystarczy kodeki odpowiednio skonfigurować... Prawdopodobnie to co dodałeś do RMVB mogło spowodować konflikt.

 

BTW - na przyszłość żeby uniknąć stawiania sys od nowa zrób sobie obraz czystego sys + stery + niezbędne progsy. Reinstal trwa wtedy 10 min max...

 

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...