Skocz do zawartości
noose

k7vza + duron 850 + olowek = problem :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem, a wyglada on tak:

mam plyte k7vza (bios 3.4) i procka d850. Magistrale wyrzymuje on niewielka, bo 110, a powyzej sie wiesza. Nie moge mu nic zrobic olowkiem (nie wiem co jest, przecinam mu mostki, rysuje nowe a ten sie nie uruchamia :| nawet nie piszczy....). Co moge zrobic? Nie moge ani zwiekszyc mnoznika ani zasialania z procka :|

z gory dzieki za odpowiedz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam teraz pytanko dot. zasilania. jezeli sobie je podrzuce tak ja Wy mi podpowiadacie (tzn. 1.85V), to bedzie mi sie duzo mocniej grzal? mam standardowe chlodzenie i temp proca to 33-40 stopni.... i jeszcze cos, jak bedzie wyzsze zasilanie, to czy musze mu dac wyzsza magistrale, czy moze chodzic na tej swojej 100? i jaki bedzie skok wydajnosci (tzn czy jak mu dam 120*8,5 = 1020 to bede mial tak jak by byl w srodku proc 1ghz czy mniej?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwiekszysz napiecie to temp skoczy ci gdzies do ok. 49, nie powinna byc wieksza. A co do magistrali yto zwiekszanie napiecia powoduje ze proc jest bardzij stabilny i mozesz sprobowac wtedy zwiekszyc tez magistrale. a co do proca to bedzie 1,02 Gh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn czego?? bo w tym temacie jestem raczej zielony....

lakier Pulsar Volt - na srebrze - poszukaj pisalem o nim duzo :)

spider chyba nie malowales mostkow ta miatla co daja razem z pulsarem :lol: :lol: :lol:

 

kupilem go przypadkowo, do naprawienia klawiatury sie nadal, 15 zeta chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYZUC ECS'a I KUP COS Z TEGULACJĄ NAPIECIA !!!!!

facet qrwa czy ty masz jakieś pojęcie w temacie ??

twoje posty ograniczają się do stwierdzenie "w y j e b i kup nowe"

ciemna masa jesteś i tyle założe sie że winde instaluje ci kolega :lol: :lol: zresztą po konfigu widać żeś lama :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn czego?? bo w tym temacie jestem raczej zielony....

lakier Pulsar Volt - na srebrze - poszukaj pisalem o nim duzo :)

spider chyba nie malowales mostkow ta miatla co daja razem z pulsarem :lol: :lol: :lol:

 

kupilem go przypadkowo, do naprawienia klawiatury sie nadal, 15 zeta chyba.

Nie - no co ty. :D :lol:

Mazialem tym patyczkiem zintegrowanym z zatyczka :) mostki byly of course oklejone tasma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby podkrecic magistrale powyzej 112 wrzuc sobie bios ze strony www.dwa.glt.pl to jest bodajze 3.2c, ale nie pamietam. ja tam wole biosa 3.4 i programik pod win CPUFSB (mozesz krecic magistrale do 166!! ) milutkie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja wgralem biosa 3.7 ze strony ECS - firmowej i max magistrala to 112 !

 

Jak przelacze ze 100 na 133 mam procka 1 GHz ale jak sie tylko nagrzeje powyzej 35 stopni - tyle mi pokazuje bios to Win XP nie chce sie zaladowac po nizej tej temp komp dziala stabilnie ( tj kompresowalem jakies 10 GB z dysku i dzialal bez problemu przez 5 h ).

 

wiec jak dac wiecej niz 112 !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ten sam problem . probowalem roznych olowkow wiele razy i albo wiekie nic ,albo komp mi nie chcial sie wlaczyc. kupilem naweet lakier i to samo . dalem sobie spokuj :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...