Skocz do zawartości
eaeae

Zbyt Mala Wydajnosc W Cs

Rekomendowane odpowiedzi

Hi.

 

jestem graczem counter-strike'a 1.6. Ostatnio zakupilem nowa karte - gf 7300gt, dzieki ktorej mialem nadzieje na stale 100fps w csie. Natomiast nie, jest inaczej...

 

 

Ogolnie jest 100, lecz jak zobacze 2-4 modele to juz fpsy spadaja, tak samo jak wlacze konsole.

 

moj config

athlon 2400+ @ 2.0

asus a7n8x-xe

gf 7300gt - stery 93.71

512mb ram

modecom feel 300W

 

config default, w opcjach karty wszystko na wydajnosc, vsync off.

na tym sprzecie powinniennem raczej miec 100fps? Osoby ze slabszymi kompami maja stale 100fps, wiec cos nie tak jest. Wydajnosc w csie w tej chwili jest prawie ze identyczna za czasow gdy mialem athlona 1800+ i gf 6600LE (4 potokowego)

 

Slyszalem ze drivery 9x.xx zle wspolpracuja z csem, lecz gdy probuje zainstalowac jakies 8x.xx to w instalatorze pisze mi ze nie wykrywaja sprzetu zgodnego ze sterownikami :- o

 

a moze zasilacz jest przyczyna? Lecz uwazam ze nie powinien powodowac spadkow fps lecz restarty jak juz.

 

tak poza tematem: przymierzam sie do kupna nowego zasilacza, mysle nad wyborem 400watowca DELTY albo FORTRONA. Ktory lepszy? Chce kupic tak do 70~zl max.

Edytowane przez eaeae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Troszku mało ramu [; Zmień zasilacz dla własnego dobra, delta albo fortron 350W starczy.

 

EDIT: Zmień nazwę tematu...

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jaki to jest dokładnie ten 7300gt, jaką miałeś poprzednią karte, jeżeli ati to czy był robiony format?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, kiedy zmieniałem FX 5200 na 7300 GT, mimo, ze odinstalowałem stara grafe a po restarcie zainstalowałem nowa. Pomógł dopiero format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest raczej kwestia dogrania konfigu w csie. Co innego gdybys mial spadki po pewnym czasie gry - grzanie sie czegos, a co innego gdy na ekranie pojawia sie wiecej grafiki do przerobienia. Brak stalego 100fps moze tez po czesci wynikac z nowszej architektury slabego GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek i tyle :)

Parę lat temu grałem na Athlonie Xp 1800, bez oc. Na Cbble potrafił zaliczać spadki do 40fps ;/ Po przesiadce na s.754 i A64 2800 było non-stop 100fps - przy identycznych bebechach jak poprzednio (grafika, ram, zasilacz, tylko mobo inna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...