Skocz do zawartości
tHe mRuWa

Zestaw Z Monitorem Do Oceny - Max 2500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Cos takiego złozyłem w apollo.pl - koszt całkowity 2400zl z hakiem:)

wiecej ramu, lepszej grafy czy proca nie potrzeba(nawet sie zastanawiam czy by nie wziac slabszych gf7300 czy semprona - co by dalo przeszlo 200zl zysku)

szczegolnie ze dobrze by bylo zeby w tej kwocie zmiescil sie jeszcze jakis router adsl do podzielenia neostrady na 2-3komputery - linksys wag54g akurat 200zl kosztuje

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tHe mRuWa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie napisze?;)

Składając ten komputer nie popełniłeś jakiegoś większego błędu więc po co ludziska mają coś pisać jak jest dobrze. :lol:

 

... no ale jeśli koniecznie chcesz :

 

w tej budzie może być jakiś zasilasz "feel" - lepsze są MC 2.0

 

co do głośników to zdecydowanie wolałbym Genius 1250X

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moze w kwestii monitora bo w tym temacie troszke siedze

moim zdaniem warto dolozyc do samsunga 970p juz od 885 zl mozna dostac, a jest na matrycy pva, naprawde dosc udany model, bije na glowe ten ktory podales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moze w kwestii monitora bo w tym temacie troszke siedze

moim zdaniem warto dolozyc do samsunga 970p juz od 885 zl mozna dostac, a jest na matrycy pva, naprawde dosc udany model, bije na glowe ten ktory podales.

Tak - jednak należy pamiętać że w modelach PVA 970P jest paskudny dosyć dithering ( paleta 262 tys. kol. ) i do tego są dosyć powolne na skutek przebijającego overdrive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i do tego nie posiada przyciskow sterujacych, wszelkie regulacje trzeba przeprowadzac softwarowo, jednak mimo wszystko uwazam ze jakosc obrazu i ogolne wrazenie jest znacznei lepsze niz w przypadku matryc TN, poza tym ten monitor nieprawdopodobnie stanial ok. rok temu trzeba bylo placic za niego jakies 1900 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki za odp - wezme je pod uwage, szczegolnie zwroce uwage na te glosniki i obudowe(no wlasnie jaka inna obudowe do 200zl z zasilaczem moglibyscie polecic - ten zestaw nie bedzie krecony).

 

A i moze za innym monitorem sie rozejrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki za odp - wezme je pod uwage, szczegolnie zwroce uwage na te glosniki i obudowe(no wlasnie jaka inna obudowe do 200zl z zasilaczem moglibyscie polecic - ten zestaw nie bedzie krecony).

 

A i moze za innym monitorem sie rozejrze:)

Czemu obudowa z zasilaczem ? ... ja polecam osobno obudowę i osobno najoptymalniejszy zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze jak oddzielnie beda to raczej w 200zl sie nie zmieszcze :mur:

Kuzynka kupiła nowego modecom MC 2.0 350 za 125 PLN + obudowę też nową za okolice 70 PLN - dla chcącego nic trudnego :wink:

 

ps. a już pomijam fakt że nieco drogawo ten zasilacz kupiła bo ja swojego "dorwałem" za 99 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzynka kupiła nowego modecom MC 2.0 350 za 125 PLN + obudowę też nową za okolice 70 PLN - dla chcącego nic trudnego :wink:

 

ps. a już pomijam fakt że nieco drogawo ten zasilacz kupiła bo ja swojego "dorwałem" za 99 PLN

 

 

 

dzieki - poszukam MC:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość drizit

Co do taniej obudowy polecam Sharkoona Revenge - na allegro za 130-140zł. Jeśli taniej to I-Boxy, Mustangi (niecałe 100zł) albo Ultramedie. Tylko należy pamiętać, że blacha grubości 0.5mm to norma i jakość wykonania nie najwyższa.

 

Zasilacze - polecam z tych tanich Amacroxy, albo taniutkie Delty. Na pewno taka Delta będzie zdecydowanie lepsza od jakiegoś boxowego sprzedawanego razem z obudową. To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zagraja niz jakis zestaw z subem? np. x-230

Raczej tak, te głośniczki są super.

Zdecydowanie - jeśli priorytetem jest jakość a nie dudnienie marnego woofera z X-230

Słyszałes kiedys te głośniczki w akcji? Są bardzo dobre. Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałes kiedys te głośniczki w akcji? Są bardzo dobre.

Tak - tandeta ( w kwestii jakości reprodukowanego dźwięku ).... podobnie jak Z-2200 i 2300 Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...