Skocz do zawartości
guziq

Chevrolet Hhr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja matka koniecznie chce zmienic samochód. Strasznie podoba jej sie PT Cruiser (ale stary mówi zeby sobie wybiła go z głowy, bo jest obrzydliwy i wyglada jak z gluteus maximus) i Chevrolet HHR.

 

Czy ktos miał okazje blizej obcowac z tym wozem?

Co mozna o nim powiedziec?

Wady/zalety?

itd.

itp.

 

PS. O to chodzi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna o nim powiedziec ze to jest kolejny amłykański chlam :) W srodku plastik na zewnatrz folia aluminiowa... za 70 tys. zł (samochod+formalnosci+sprowadzenie z USA, bo chyba nie ma mozliwosci kupienia go w Polskim salonie,chyba ze komis) mozna kupic o wiele fajniesza bryke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykański samochód - khe khe, sarkoma płuc. Jeśli masz jakiś wybór, omijaj amerykańską "myśl" techniczną z daleka. To mówiłem ja, któren obcuje z przemysłowymi urządzeniami głupich kowbojów na co dzień. Apage. Już makaroniarze lepiej projektują przedmioty z ruchomymi częściami, choć i tu szału nie ma.

 

Miałbyż być to minivan, jak rozumiem? Naprawdę nie ma nic normalnego w tym segmencie? Pojawia się ostatnio tyle dziwnych rodzajów nadwozia, że na pewno znajdzie się coś cywilizowanego producenta.

 

Choć wiadomo, że jak się białogłowa uprze, to sposobu nie ma. Odwołaj się do awaryjności tego czegoś, trudności w serwisowaniu, ogromnych opłat za OC (bo pewnie agregat spalinowy pod maską, przez grzeczność zwany silnikiem, ma jakieś 5 litrów pojemności i "aż" 100 KM) i wysokiego spalania, może trafi to do przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie na przekor wszystkim PT i HHR sie podobaja.

Przynajmniej sa zauwazalne na drogach a nie kolejne gowniane francuskie Scenic, fordowskie galaxy/c-maxy, itp.

Nie twierdze, ze to zle auta ale czasami mozna zaszalec i sie wyrozniac.

Jak ktos juz kiedys pieknie powiedzial.

Kundli na swiecie jest wiele i sa wspaniale bo przyjacielskie ale tylko jeden moze byc amstaff. Niepokorny, nieulozony, moze zagryzc swojego pana gdy zle go "uzywa" ale jest w nim cos co wyzwala inna strefe zycia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak coś bardziej bliskiego polskim drogom? Skoro chce takie duże autko, to może: Mitsubishi Pajero/Outlander, Nissan Terrano/Patrol/X-trail/Note, Mercedes ML lub BMW X5?

Albo najbardziej komfortowy z klasy wymienionych Toureag z traktorem tdi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Mi osobiście część "Amerykańców" podoba się ale:

Jeżeli chodzi o PT Cruiser'ze to jedna myśl mi przychodzi do głowy - płacić kupe kasy za sam silnik? Bo to jedyny dobry element tego samochodu..W środku tandetnej jakości plastik, bardzo mało miejsca, bardzo słaba blacha, zawieszenie na naszych drogach szybko pada, problemy z elektroniką ..

Wiem co mówię bo jeździłem PT Cruiserem sąsiada, który klął na ten samochód strasznie. Jego ostatnia wypowiedź na temat tego auta brzmiała mniej więcej tak - To był najgorszy wybór jakiego dokonałem przy kupnie samochodu. Ciesze się, że już sprzedałem to ustrojstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Toyota i Hoda brzydale.. brr...

Merc ML jak dla mnie mieszane uczucia-nib merc a zachowuje się na drodze troche kijowo, 300koni w automacie szału nie robi..

Podoba mi sie Rav4, dziewczyna ma w nowej budzie 15kkm nalatane, szkoda że wykonanie jak toyota.. badziew, już skrzypi niemiłosiernie tapicerka, zapalił sie raz reflektor..

2.0, 3drzwi, bardzo fajnie sie tym zasuwa, szczerze polecam, chociaż i tak bym nie kupił takiego auta.. Średnie spalanie 11l, mniej więcej pół na pół miasto/trasa..

Tym mercem ML to jej tatuś jeździ, nie jest brzydki, jeździ tak se, no ale to ani na droge ani do terenu, fajnie dziurki wybiera, nie to co Toyota.. ale pali jak smok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kupe złomu to tyczy sie to tylko PT Cruisera. HHR jemu również sie podoba.

Jednak juz spiesze wyjasnic co rozumiemy przez slowo "podoba". Chodzi tu o samochód który nie bedzie anonimowy na ulicy, nikt nie przejdzie kolo niego obojetnie, bedzie żadko spotykany itp.

 

 

Siarczysta

Fury które podałes tez sa całkiem w deche :) Bedzie trzeba rodzicielce pokazac.

 

Odnosnie silnika w HHR-ze to sa chyba 3 wersje:

2,0; 2,2 i 2,4. Nie ma wiekszych.

 

Miałbyż być to minivan, jak rozumiem?

Nie, ma to byc samochód inny niz wszystkie spotykane u nas na ulicy. Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii wyróżniających się na ulicy aut Toyota FJ Cruiser to jak na razie najciekawsza propozycja. Niedaleko mnie stoi taka w komisie, dość jaskrawy niebieski + biały dach, fajnie to wygląda, pasuje do tego autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ma się wyróżniać, to może jakiś wynalazek Reno? Oni robią takie "inne" samochody. Ewentualnie nowy Civic? Taki mały kosmita: ;)

http://moto.allegro.pl/item197293365_honda...ss_designe.html

Albo kotek:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C707852

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2694549

Madzia:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1952775

Idąc za ciosem:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2498564

http://moto.allegro.pl/item198015569_porsc...y_metalik_.html

 

Tyle że ten ostatni to już tak nie bardzo, bo 5 gwiazdek w NCAP to raczej nie miał.

 

Generalnie jednak jest kilka aut, które wyróżniają się z tłumu.

 

BTW. Czym teraz jeździ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o design w zyciu nie wybralbym Lexusa wiedzac o istnieniu Infinity FX

Byl u nas ostatnio klient Infinity. Z zewnatrz nawet fajny, nie powiem, ale srodek beznadzieja. I sam wlasciciel mocno narzekal, wiec nie ma sie chyba czym podniecac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec po kolei:

- Czy człowiek nie moze juz sie wyrózniac na ulicy? Rozumiem ze ma zyc jak szaraczek, najlepiej w M3 w bloku, jezdzic Skoda Octavia ew. Volkswagenem Passatem miec 1 działeczke 300 metrów kwadratowych z altanka i bron Boże nie wychylac sie z tłumu?

Ludzie, opanujcie sie. Po to moi starzy zarabiaja pieniadze zeby je wydac - a ze chca byc przy tym indywidualni i miec fure MOCNO wyrózniajaca sie z tłumu to ich sprawa.

 

Nowa Honda Civic jest dosc czesto spotykana na ulicy wiec indywidualnosc zatraciła troszeczke.

 

Ford i Lincoln tez całkiem w deche:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze Toyote Avalon

Dołączona grafika

 

 

 

 

Nie jest tak oczouderzajaca a nie spotykana i raczej ladna ;]]

 

Polecam mamie pokazac ta strone

www.copart.com

Buyer acount-->id:34798 pw:kontener -->search&bid -->carfinder

 

 

Licytacje samochodow z usa mozna duzo tanich fajnych autek wyrwac

 

 

----

Info ze strony: www.usacars.net.pl

Wlasciciel strony mieszka w Chojnicach i sprowadzi kazde auto co jest na tej auckji

Nie jest to zadna moja rodzina ani nikt znajmowy wiec moge dac takie info ;] pozatym daje bo sam tego nie rozkminilem i konto tez nie jest moja wlasnoscia ale jest ogolno dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pułap cenowy to 70 000, no maksymalnie 80 000 złotych polskich wiec nie szalejcie za mocno.

 

Avantime i VelSatis raczej odpadaja. Mojej matce strasznie podobaja sie wozy robione dla amerykanów. Od amerykanskich SUVów, poprzez tytułowego HHR-a, po pickupy typu Lincoln Blackwood, Dodge RAM, Nissan Titan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...