Skocz do zawartości
kucyk

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

BIOSHOCK

Dołączona grafika

  • Oficjalna strona: LINK
  • Producent: 2K Games
  • Wydawca: Irrational Games
  • Gatunek: Sci-Fi First-Person Shooter / First-Person Action RPG
  • Data wydania: 24 Sierpien 2007

BioShock to połączenie klasycznej strzelanki FPP z grą RPG oraz survival horror. Klimatem oraz sposobem prowadzenia rozgrywki program przypomina takie hity jak DeusEx czy też System Shock.

Akcja gry BioShock ma miejsce w latach sześćdziesiątych 20 wieku. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który cudem wychodzi z katastrofy lotniczej. Niestety trafia na sam środek oceanu, i zaczyna tonąć. Na dnie okazuje się jednak że nie jest całkowicie skończony ponieważ znajduje się tam stara stacja badawcza, która zbudowana została w czasie Drugiej Wojny Światowej. Wchodzi więc do środka i zaczyna się największy koszmar jego życia

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

-------------------------

Nowy filmik z gameplayu:

30.05.2007
Bioshock: B-Roll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ta gra w ogóle sie podoba, nie wiem moze nie rozumiem klimatu bo nigdy nie grałem w SS. Poza tym niektórzy się podniecali tą akcją z misiem, a podobne rzeczy mozna było robić w HL2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

juz ssam zobaczymy co to, kiedy demo? :cry:

daj znac jak bedzie pierwszy stane w kolejce ;)

a tak napowaznie to zrobili mi takiego smaka na ta gre ze dalbym za nia nawet i ze 120 euro jak by sie teraz ukazala-a co!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z dzisiejszej publikacji USK (Unterhaltungssoftware Selbstkonrolle) - niemieckiej agencji przyznającej grom klasyfikację wiekową - demo “Bioshock” otrzymało status “tylko dla dorosłych” (“keine Jugendfreigabe”)...

...Czy przyznanie kategorii wiekowej i sam fakt sprawdzania DEMO gry jest zapowiedzią wydania go w Niemczech, a tym samym i w Europie? Wg mnie to jak najbardziej prawdopodobne. A przynajmniej jest to pierwszy krok. Ostateczna decyzja należy jednak do wydawcy i/lub MS.

polygamia.pl

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośmielę się powiedzieć że pod względem technologicznym to gra (oprócz nowej super hiper wypasnej wody którą mamy ujrzeć a której nigdy nawet w zyciu prawdziwym takiej nie widzielismy ;) ) prezentuje się jak by była robiona na engine quake 4 (doom3) a nie unreal3...no sory ale gdzie bioshockowie do gears of war albo unrealtournament 3 ? Wystarczy spojrzeć na modele postaci, kiepskie bumpowe porozciągane textury na nich i kanciastość. Graficznie bez rewelacji, liczę na dobry klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaczyna się wyśmienicie :D

 

Bioshock gets a perfect 10/10 in new latest OXM.

 

Dołączona grafika

 

BIOSHOCK 10/10

-Inconceivably great plot

-Tough, scary combat

-Perfect location design

-Stunning soundtrack and audio effects

-Endless variety of weaponry

 

Nawet Halo i Halo 2 nie dostały od OXM(Oficjalny magazyn Xbox 360) pełnej 10 :blink: , ocena może wydawać sie stronnicza, ale PC Gamer ocenił podobnie:

 

BioShock receives 95% from PC Gamer

 

Dołączona grafika

 

It's:

-A horror game

-A long game

-A Shock game

 

It's not:

-Bugged

-Demanding

-About killing kids

 

Final Score: 95% = Sublime

 

nowy filmik

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/88829.html

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to, to juz jest recenzja w PC Gamerze, jak gra ma wyjsc we wrześniu? Poprawcie mnie jesli sie myle.

na piratach jada!... po prostu recenzenci dostaja gry wczesniej ;)

 

btw ocena 95% z pc gamera dotyczy chyba wersji na pc ;) o ile tak to zapowiada sie maly przelom, wczesniej niczego specjalnego nie mozna sie bylo spodziewac po grach multiplatformowych

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego tytułu chyba zdradzę x'a i zagram w wersję PC ;) Sądzę, że desktop powinien śmigać z AAx4 w 1680x1050, sterowanie mycha + klawiatura wciąż do mnie bardzije przemawia, jeśli mówimy o grach FPP.

 

Oj, nie umiem się doczekać tego tytułu... SS to była czysta poezja, tu liczę na jeszcze gęstszy klimacik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego tytułu chyba zdradzę x'a i zagram w wersję PC ;)

Nie bluznij ;) Ja po raz kolejny sie przekonalem ze padzik jak najbardziej sie nadaje do FPP (COD3, Darkness). A co do samej gry to az sie boje jak ona bedzie zassysac. Az sie nie moge doczekac miasta Rapture @ 110" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock Demo Available Now

During The Kill Point on Spike TV, gamers got a new glimpse at BioShock for the Xbox 360 and PC.

 

More importantly, Geoff Keighley threw up some exclusive announcement for all of us. And guess what? Fire up your Xbox 360 and PC and grab a demo for the game. The demo is out now, and the game drops on August 21st. The demo weighs in at 1.3GB and should take forever to download with the amount of people that will be hammering the Xbox Live servers.

zasysamy panowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock Demo Available Now

zasysamy panowie :D

ale to demo na pc czy na x-a ? (czy na obie) Edytowane przez Andare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest dostępne tylko na x0, a jeśli chodzi o PC to:

For those of you who are looking for a BioShock demo on the PC, it is in the works and will be out later this month. I'll give you more details about it tomorrow.

Parę fotek z dema

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Bioschock Time :gitarzysta:

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jakie beda roznice miedzy wersja pc a xboxowa ;) przez chwile chcialem modernizowac kompa pod pare gierek - miedzy innymi bioshock i cod 4, ale po zobaczeniu tych fotek jakos mi przeszlo :D i tak pewnie jeden 8800 nie styknie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka opinii z zagranicznego forum o demie Bioshock:

Just finished playing and all I can say is WOW! Creepy, great graphics(can't even imaging how awesome pc version will look), and smooth frame rates. I am truly impressed.

I just finished the demo and all I can say is that this is truly the spiritual successor to System Shock. This game freaked me out, just as System Shock did oh those many years ago. Wow, was if the game is half as freaky as this demo we are all in for some sleepless and freaked out nights.

Got a chance to test the demo out this morning... AMAZING!

:P

 

Kilka screenow z TV SD 27":

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Ludzie po drugiej stronie atlantyku tez maja problemy ze sciagnieciem, widocznie taka 'rzesza' ludkow rzucila sie na demo, ze serwery M$ pekaja w szwach. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMO TEST

Nieczęsto zdarza się, aby jakaś gra wywoływała wśród graczy aż tak silne emocje. Jeżeli już, zazwyczaj są to tytuły kontrowersyjne i to bynajmniej nie z powodu ich głębi czy wpływu na przyszłość branży gier video. Z BioShock jest zupełnie inaczej. Jego demo wstrząsnęło nami tak bardzo, że tym razem mamy dla Was coś więcej niż tylko sam suchy test. Są to trzy teksty, trzech różnych autorów. Trzy różne podejścia. Trzy różne, nie bójmy się tego słowa, przeżycia. Bo, że obcowaliśmy dzisiaj z czymś nietuzinkowym w świecie gier video, nie mam żadnych wątpliwości. Jeżeli jesteście gotowi, wsiądźcie wraz z nami do batyskafu i udajmy się wspólnie w oceaniczne głębiny. Poznajmy prawdziwy smak nieznanego. Poznajmy Rapture City.

czytaj dalej

----------

 

Hard Mode w DEMO

Jak zapewne posiadacze dema Bioshock zauważyli, opcja wyboru stopnia trudności ogranicza się do easy i normal. Jeśli chcecie spróbować swoich sił na hard to musicie uciec się do pewnej sztuczki. Wchodzimy w swój profil -> ustawienia domyślne gry -> ogólne -> poziom trudności ustawiamy na trudny. Odpalamy demo i już możemy grać na hard (będzie automatycznie podświetlony).

polygamia.pl

----------

 

5 minutes of the demo HD

 

OMG :razz:

zaraz bede w domku, juz nie moge sie doczekac [;

----------

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czyżbym był pierwszy który grał?:D

 

No więc tak...

 

Czemu nie ma polskiej wersji?? :mur:

 

Grafika, woda poraża, grafika otoczenia bardzo dobra, chociaż zdarzają sie słabsze tekstury, coś jak w DOOM III, gdzie niektóre rzeczy z bliska były takie sobie.

 

Za dużo gadania, za mało napier** :lol: :lol:

 

Klimat kozacki.

 

Woda, jescze raz do neij wróce. Na prawde, to jest najlepsza woda w historii gier i basta.

 

Ogólnie giera great, ale wie ktos czy bedzie PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia są takie, że o 11 rano dziewczyna puściła demo do ściągania i mam teraz 83% :-|

To cieniutko :? Mi się ściągnęło bardzo ładnie. 1Mbit/s cały czas szło.

 

Wrażenia? (choc nie do końca bo przeszedłem z 15 minut demka) Początkowo do gry byłem nastawiony sceptycznie. Z tego co czytałem, myślałem że będzie to taki System Shock (który mi jakoś nie podszedł). Ale gierka jest naprawdę kozacka B-) B-)

 

Jak juz tu było pisane. WODA!!! I płomienie na początku gry po prostu MASAKRYCZNE :D :D Odbicia w wodzie, dalej przeciwnicy, bumpmapping itd. CUDO. Fakt jak wspomniał PiPoL niektóre tekstury po podejściu bliżej sprawiają niemiłe wrażenie z Dooma 3 (jeden wielki piksel) ale....klimat wynagradza te małe niedogodności B-) B-)

 

Patrząc na wodę i płomienie od razu nasunęła mi się myśl "Jak to będzie chodzic na PC? Skoro już wiele gierek z rok temu w max detalach (właśnie przy okazji płomieni, wody) chrupało niemiłosiernie. Ale to już nie moje zmartwienie. Gra miażdzy i full jest obowiązkowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...