Skocz do zawartości
kabull

Kabelki

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie wziąłóem się za modowanie. Na pierwszy plan poszedł zasilacz. Połączyłem już ze sobą dwa zasilacze i muszę tylko kupić pleksę na obudowę na zasilki i na okno. Mam w związku z tym kilka pytań:

1) Chciałem zamias masy kabli zasilających puścić jeden kabel od zsilki a od niego odgałęzienia do napędów. Niestety w szkole nieznosiłem fizyki i teraz takie problemy. Czy takie rozwiązanie będzie normalnie funkcjonować? Z tego co widziałem to te wszystkie kable wychodzą z jednego miejsca.

2) Jakie połączenie kolorór diód było by najlepsze;

- niebieski do mobo i nagrzewnicy, czerwony do zasilacza

- niebieski wszędzie

- czerwony na nagrzewnicy i zasilce, niebieski na mobo

- niebieski na mobo, grafa itp. podświetlane na czerwono jub jakiś inny kolorek, zasilka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello.

Nie pomoge Ci w sprawie kabli, bo nic jeszcze nie robilem w zasilaczu (poza sklejeniem wiatraczka SuperGlue- bo sie rozlecial :) )

 

A co do kolorow: To przeciez zalezy od ciebie jak co oswetlisz.

Ja bym proponowal czerwony na zasilaczu, a wszedzie poza tym niebieski. Musisz tylko iwazac na jedna rzecz: jezeli chcesz laczyc kolory to tam gdzie bedzie kawalek oswietlony na niebiesko i czerwono, wyjdzie ci taki chamsko-rozowo-fioletowy kolor(sprawdzilem!). Najlepiej bedzie jak poeksperymentujesz troche z umiejscowieniem LEDow.

 

GL & HF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mieszaniu kolorków też zapomniałem.

 

Mam jeszcze jedno pytanie o którym zapomniałem: Jak odpowietrzać WC zamknięte zrobione całkowicie miedzianych rurek. Myślałem żeby zrobić jakieś odgałęzienie w najwyższym miejscu ale niewiem jak to się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mieszaniu kolorków też zapomniałem.

 

Mam jeszcze jedno pytanie o którym zapomniałem: Jak odpowietrzać WC zamknięte zrobione całkowicie miedzianych rurek. Myślałem żeby zrobić jakieś odgałęzienie w najwyższym miejscu ale niewiem jak to się sprawdzi.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...