Skocz do zawartości
Avatar25

Czy Ktokolwiek Mial Problemy Z Hiperami ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktokolwiek mial problemy z zasilaczami marki HIPER ? Sa swietnie opakowane i wykoanane ale jak sie sprawdzaja w dzialaniu ?? Ja ostatnio kupielm 530 Watowy z odpinanymi kablami i Mobo mi padlo ale nie wiem czy to moze wina zasilki czy tez zbieg okolicznosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiper = Andyson. Wklep w szukajke i poczytasz o Andysonach. Niedawno kupowałem zasiłkę i mocno zastanawiałem się właśnie nad Hiperem - troszkę poczytałem u nas na forum jak i w necie o Andysonie i sobie odpuściłem.

Najkrócej - za duża loteria...

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Mój sprawuje się bez zarzutu od ok 2.5 roku. Napięcia perfect, w dodatku każde można wyregulować ręcznie. Bardzo łatwo można wywalić układ PFC, jak komuś zależy na oszczędności kWh. Wykonanie PCB i radiatorów bez zarzutu, imo lepsze niż w Chiefteku (mam kilka spalonych w kanciapie, więc mogłem cobie porównać ;P ). Po 2 latkach musiałem reanimować wiatrak, bo zaczął terkotać (cicho, ale jednak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

[ot]

PFC ma niewiele wspólnego z oszczędnością na rachunkach za prąd.

Fakt, w zależności od typu licznika "oszczędności" są na poziomie od kilku do góra 20%, ale gdy komp chodzi non-stop to różnica staje się widoczna... (nikogo nie namawiam do oszukiwania elektrowni - oficjalnie to tylko po to, żeby mieć trochę mniej ciepła w zasiłce ;) )

[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...