Skocz do zawartości
halibut

Ovislink Wl-5460ap V2 - Konfiguracja...

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak:

Mam lokalnego dostawcę internetu. W sieci jestem rozpoznawalny na podstawie adresu mac. Jeśli adres jest błędny, zostaje przekierowany na stronę www ze stosowną informacją.

Kupiłem wskazany w temacie AP i chciałbym nim podzielić internet na 2 laptopy. Oba z WiFi. Nie mam pojęcia jak to zrobić. Prosiłbym o instrukcję krok po kroku w jaki tryb ustawić AP, co z adresami ip, co z klonowaniem mac'a itp...

Próbowałem już bardzo wielu kombinacji ale jak dotąd mi się nie udało. Router jest dla sieci przezroczysty i według danych providera czas widoczny jest mac mojej sieciówki mimo że włączam klonowanie :(

 

kolejna sprawa że na toshibie z wbudowanym wifi wogole nie wykrywa sieci... na 2 lapsie z pcmcia ovislink'a wszystko ok oprócz wspomnianych wyżej problemów.

poprostu szlag mnie trafia już z tym netem bezprzewodowym. Proszę o pomoc.

Edytowane przez halibut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niechce być twoją wyrocznią ale masz lekkiego pecha kupiłeś nie to co chciałeś kupić.

Dlaczego.........

ano dla tego że ten sprzęt to nie router tylko AP ( a to znaczna różnica )

nigdy za pomocą niego nie będziesz miał netu na dwóch kompach jednoczsnie chyba że admin sieci da ci drugi adres IP lub zamontujesz w niego APPro i będzie mugł byc routerem.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...