Skocz do zawartości
arthi

ecs k7s5a??????

Rekomendowane odpowiedzi

Moich 2 qumpli tak zajebiscie sie sklada posiadaja sklepy komputerowe, czyli zamiast studiowac :roll: przesiaduje u nich, na dzien przechodzi po 5 kompów z ECS przez lade i nie jest tak zle, dla pocieszenia najmiej zwrotow jest z modeke wyposazonym w lan :) a tak wogol ta plytka jest zajebista otrzywiscie jak sie trafi,ps: zajebista utarg 8) , na sklepie mamy kapa z ta plyta i xp1700+gf2gts, plytka radzi sobie jakos lepiej z xp niz z duronem :?: i niebylo jeszcze nigdy problemu 0! niebieskich ekranow od roku! plyta jest stabilniejsza moim zdaniem duzo wiecej na OC biosie to by najmniej umnie, byly pruby przejscia na suttla ztad teraz(szatany) to ten utarg szedl na paliwo po zwroty gwarancyjne z hurtowni (wyleczoni z shuttle),I nawazniejsze ECS to moim zdaniem dobra plyta, a stabilnosc zalezy od ludzi ja uzywajacych bo nieliczni to kretyni i nie powinni dostac kapa do reki, oczywiscie nie tyczy sie to uzytkownikow tego forum 8)

 

POZDRAWIAM I NIECH MOC BEDZIE Z K7S5AL :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ta plyta to porazka. jakies 70% szans ze dostaniesz stabilny egzemplarz. przy czym praktycznie odpada asynchroniczne puszczanie pamieci od Durona 1000 w zwyż. ..i co najgorsze nie ma w biosie ani wylaczania proca przy przegrzaniu ani przy CPU FAN OFF więc kogos kto nie zaglada pod maske bankowo po roku moze poltora czeka wymiana spalonego proca. btw. wiem ze nieliczni maja i chodzi wszystko i nawet kreca na niej ...ale to naprawde sa nieliczni. mam ziomka w sklepie i bywam tam czesto wiec daje ci slowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pale pytanko.

Czy jezeli oddam plytke do serwisu (zwalony LAN wiec i tak bedzie nowa) to czy sprzedawca sie zgodzi na zamiane na K7S6A oczywiscie za doplata???

Przeciez i tak ma nowa plytke, nie uzywana i on i ja bedziemy mieli z tego pozytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ECSa i nie narzekam... Jest stabilny, wydajny i mam podciągniętego procka (1333@1500). Wszystko i na wszystkim da się zrobić tylko trzeba wiedzieć jak :). Tak wogole to sprzedalem juz takich plyt duzo i jakos nie bylo zwrotow (reklamacji) i problemow z uruchomieniem... (a np mialem reklamacje na asusy). Chodza na tym wszystkie grafiki Ati, tnt2, wszystkie rodzaje geforce2 mx, ti, geforce4 mx, ti, geforce3... bez najmniejszych problemow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest stabilny, wydajny i mam podciągniętego procka (1333@1500). Wszystko i na wszystkim da się zrobić tylko trzeba wiedzieć jak  :). Tak wogole to sprzedalem juz takich plyt duzo i jakos nie bylo zwrotow (reklamacji) i problemow z uruchomieniem... (a np mialem reklamacje na asusy).

a to z tego względu nie miałes reklamacji na ECS bo to lamerzy je kupuja i zazwyczaj ludzie , którzy się nie znają i jak sie komp zawiesi to uważaja że to ich wina a nie kompa za który dali np. 2000 PLN. Ktos kto kupuje ASUSA ma juz zazwyczaj pewne pojęcie.. To tak jak z samochodem , jak ktos chce miec auto to jako pierwsze wybiera malucha (tani,...) a jak chce wygodnie, szybko jeździć to wybiera np. mercedesa ( i wtedy jak cos nie chce działac jak na "mercedesa" to przychodzi z reklamacją). Ja tez miałem ECS P6BAT i przez 2 tyg sie pałowałem z nim (nawet windy nie mogłem zainstalować) i zamiast od razu pójść do sklepu z powrotem "dawałem ciała" przez 2 tyg. a potem jeszcze przez 3 dni razem z nimi testowałem go w sklepie po 17 :00 i musiałem im tłumaczyc że przecież komp powinnien chodzic stabilnie a nie wieszać się , resetować itd... (po 3 dniach do nich dotarło) -dopłaciłem i wziąłem inną płyte głowną (Acorpa-praktycznie prawie tyle samo kosztował co ten je@$%& ECS a stabilnośc znacznie wzrosła, wydajnośc o ok.20% )

 

 

 

/// FELUKE ///

 

Idź do serwisu i pogadaj to zalezy tylko od ich "widzimisie" i tyle, w moim przypadku dopłaciłem i wziąłem inną... było to 2 lata temu i od tamtego czasu staram sie omijać produkty ECS z daleka, najgorsze że w pracy muszę "opiekowac się" 12 kompami ECS K7S5A :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ecs k7s5a jaki chipcet mam ta plyta, czy ktos z was mam ta plyte i ma z nia jakies problemy np. z instalacja GF2 MX 400

Zapomnij, możesz mieć szczęście i wszystko będzie good! ale jak źle trafisz z konfiguracją.... weź lepiej taniego i dobrego solteka, albo shuttla może gigabyte. Z droższych tylko epox ! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...