Skocz do zawartości
ZbylR

Router, Który Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Oglądnąłem sobie przed chwilką stronki sklepów i pogubiłem się w mnogości routerów :mur:

Poradźcie mi proszę jaki router wybrać. Mam dostawcę, który oferuje dostęp do netu bezpośrednio do kompa bez modemu. Czyli normalny kabel z wtyką RJ-45. W związku z tym, takie ma być wejście w routerze. Dostawca udostępnia sieć za pomocą rozpoznawania adresu MAC karty sieciowej. Jeden MAC = jedno IP przy czym wykupiona prędkość dzieli się na podłączone kompy. Chciałbym wobec tego mieć możliwość ustalenia, któremu kompowi ile z tej prędkości udostępnić.

Czasami wpada do mnie ktoś z kompem więc fajnie byłoby móc i ten sprzęt podłączyć, zatem router powinien posiadać możliwość klonowania MAC adresu z mojego kompa.

Czasami bywa to laptop więc byłoby fajnie móc zrobić sieć wi-fi, ale to jest mało ważne. Zawsze można się przecież podpiąć dłuższym kablem :)

Poradźcie mi, jaki model wybrać. Najważniejsza jest jakość i niezawodność. W dalszej kolejności cena (dobrze, aby nie była jednak zbyt wysoka :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ... tym razem nie odpuszczę ! SZUKAJ !!!! Na pierwszej stronie jest masa tematów o tym !!!

Przeszukałem. Jest masa tematów, ale w dużej części jest to bezwartościowe g... W dużej części dotyczy Neo, co mnie nie dotyczy.

Zadałem proste pytanie, jeśli nie masz pojęcia o tym, to zamiast się gorączkować powinieneś odpocząć.

Gdybym znalazł to, co mnie interesuje, nie pisałbym.

Odpuść sobie na przyszłość takie teksty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...