Skocz do zawartości
*Snow*

Jaki Monitor Lcd?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym kupić monitor lcd do 1300zł ale nie wiem jaki <_< słabo się na tym znam wiec potrzebuje jakis dobrych rad ekspertow :)

 

Monitor bedzie do gier, filmow i czytania na necie. Jeśli chodzi o wielkość to własnie mam problem bo nie wiem czy 19, 20 a moze 22 ? panoramiczny czy nie ? 22 panoramiczna dobra do filmow ale czy do gier i czytania na necie tez dobra ?

 

z gory dzieki za rady

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się i dopytam i doradzę:]

Ja zastanawiam się pomiędzy ASUSem MW221U a Samsungiem 206BW.

ASUS do gier a Samsung do wszystkiego. I tu mam problem, czy brać dużą 22" czy 20... cena 1200.

Wlasnie ten asus mnie interesuje :) wydaje mi sie ze 22 to raczej do filmow bardziej chyba kiepsko sie bedzie na nim pracowalo np. na necie albo w windowsie...

 

Co mysliscie o tym Samsungu 206BW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego asusa i jest swietny, nie mam bardzo wysokich wymagan co do jakosci obrazu. CZcionki systemowe powiekszylem ikonki tez i pieknie sie pracuje na windzie, nie wspomne o gierkach po prostu miodzio, przy divixach widac juz wysoka kompresje i jakosc spada przy ciemnych kolorach, czas reakcji bdb przynajmniej ja nie zauwazylem smuzenia

pzd i polecam ten monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak doloze i kupie Samsunga SyncMaster 226BW (22") tylko czy ktos mi może powiedzieć czy na panoramie 22" bedzie sie dobrze czytalo www i ogolnie pracowalo na kompie ?

 

no i co powiecie o tym Samsungu SyncMaster 226BW 22" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...