Skocz do zawartości
Gość hooded man

X-fi Xtreme Audio Notebook

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

http://www.creative.com/products/product.a...16642&nav=2

 

Tworze ten temat w celu dodawania informacji na temat tej karty.

Narazie jst tylko wersja expresscard. Na 90% nie powstanie wersja dla PCMCIA

Mozliwe ze Creative zmieni zdanie. Dla mnie to jakis joke, ze dla PCMCIA nie mozna zrobic teog tak samo albo i lepiej. Prawdopodobnie jak rynek sie nasyci (wymuszona zmiana laptopa) wersja expresscard, Creatice wypusci wersje PCMCIA, ale kto ich tam wie.

 

Czytalem gdzies ze spolecznosc userow Audigy mocno przyparla Creative do sciany petycjami, rzadaniami i grozbami i alchemy ma sie pojawic dla visy z pelna obsluga Audigy. Przynajmniej takie mialo byc oficjalne oswiadczenie Creative

 

Ja bym z miejsca kupil X-Fi Xtreme Audio Notebook jak by tylko byla wersja PCMCIA :-|

 

...zawiedziony jestem :wink:

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze, w koncu porzadna karta audio do lapka na pci express. Producenci beda odchodzic od starszego typu zlacza PCMCIA i moim zdaniem jest normalna kolej zeczy.

Jesli popyt (zainteresowanie) na te karte bedzie spory, wowczas moze creative zdecyduje sie wypuscic wersje na pcmcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U skosnych kosztuje w przeliczeniu 275, kupilbym nawet dzisiaj tylko nigdzie nie moge znalesc sklepu online zeby to wyslali do nas. Jesli sa jacys chetni i mozna sie zrzucic na jakas wieksza paczke, wtedy taniej wyjdzie, bo watpie zeby w takiej cenie pojawila sie u Nas :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam info z pierwszej reki: X-Fi Xtreme Audio Notebook będzie kosztować 299PLN brutto. Dostępna od połowy czerwca 2007, 2 letnia gwarancja.

 

Jak dla mnie - rewelacja.

 

edit.

sory za posta pod postem.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wada jest brak adaptera 5.1 /7.1 w zestawie... Ciekawe kiedy bedzie dostepny ten kabelek i w jakiej bedzie cenie. Do tego czasu odpuszcze sobie ta karte :/

 

Yyy brak? Kurde, az sprawdzilem i faktycznie. A to jest lipa musze powiedziec. W Audigy2 byl taki dzyndzel <_<

 

Przeciez jest dzyndzel.

http://www.fcenter.ru/images/whatnew/2007/jan/11/ces12_4.jpg

 

 

BTW ja sie nie podniecam, pewnie nic ciekawego, jeszcze bedzie trzeba viste, stery z softem 500mb z tego 100mb zaladowane w pamieci. W newsie "X-Fi Crystalizer przywraca szczegółowość i dynamikę brzmienia utraconą podczas kompresji plików do formatu MP3 i DivX"

przeciez mi sie smiac chce jak ludzie nabierają sie na takie marketingowe chwyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Viscie to sie X-Fi gryzie, juz nawet nie pamietam z jakiego powodu, w kazdym razie bylo wielkie halo jak oznajmili ze trzeba bedzie jakimis dziwnymi sposobami robic zeby gralo. A poza tym powiedziane ze NIE MA W ZESTAWIE, a nie nie ma W OGOLE. Na stronie Creative jasno pisze co jest w pudelku : http://pl.europe.creative.com/products/pro...16642&nav=2

 

edit.

Tez bym sie nie podniecal gdybym mial PCMCIA w lapku i Audigy2, a tak to w koncu bedzie dobry jakosciowo dzwiek.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

a ja nie wiem czy im przypadkiem wersja na USB nie wyjdzie lepiej niz ta na expresscard... jezeli karta by miala male gabaryty to juz chyba wygodniej miec na usb (np. w postaci takiej jak x-mod - bajka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam ze pojawia sie po weekendzie...tak bym chcial przynajmniej ;) A ile moze wazyc? Audigy2 ZS pelen komplet razem z kartonem wazy 406 gramów, obstawiam na ciut mniej bo nie ma tej przejsciowki.

ciekaw jestem w jakis posob bedzie mozna nabyc ten kabelek..moim zdaniem to wielki bez sens sprzedawac karte bez kabla. Żydzi po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mi ta przejsciowka do szczescia nie potrzebna, bo bede miec podpiete 2.1, ale pelna zgoda ze brak mozliwosci podpiecia zestawow 5.1 przy takiej karcie to po prostu pomylka. Bylem pewien ze tak, jak w Audigy2 bedzie to w zestawie. Inna sprawa, ze moze wlasnie dzieki temu cena jest bardzo przystepna. A2 kosztowalo duzo wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam 2.1 więc nie ubolewam, aczkolwiek przychylam się do w/w zdań + również uważam, że przez to może karta będzie tańsza (aczkolwiek nie mówmy hop;s ). Na tym linku z ebaya co dawałem wcześniej widać, że kabel był.

Dodatkowo na stronie creative'a przeczytać można, że: Opcjonalny moduł gniazd wyjściowych 5.1 / 7.1 umożliwia miksowanie stereo do wielokanałowego dźwięku przestrzennego i podłączenie karty do zestawów aktywnych głośników surround.

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

mi jest wygodnej jedak wypiac kabel usb niz karte i jeszcze zeby nie zwalic nic to sie powinno "bezpiecznie usunac sprzet" Wiem bo mam Audigy2ZS i bardziej wygodniej by mi sie uzywalo wersji na USB ale pod warunkiem ze bedzie to na zasadzie x-moda czyli praktycnie troche grubszy kable USB ;) a nie na zasadzie calej puszki wielkosci modemu kablowego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Audigy2 tez mialem i NIGDY nie wyciagalem jej przez "usun bezpiecznie sprzet" i nigdy nic sie nie zwalilo, a poza tym taki "zwis" na kablu USB jedt mniej poreczny. O ile w domu to nie robi roznicy, to wszedzie "w trasie" duzo wygodniejsze jest jednak rozwiazanie na EC/PCMCIA. Mam pare syfu od Creative'a aktualnie w domu w tym Xmoda i A2ZS i to drugie bez porownania lepiej sie prezentuje (wielkosc/porecznosc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym moze i lepiej sie prezentuje moze i mniejsze oraz nowsze ale audigy 2 nx tez ma 7.1 jest na usb, i jesli ktos ma w miare przyzwoita karte wbudowana,a potrzebuje czegos dobrego raczej tylko w domu, to uwazam ze lepsze usb,mozna to postawic gdzie sie chce,jest pilot i chyba nie gra az tak zle? a EV i pcmcia moze lepiej zachowac na cos innego? w koncu ono jest jedno a usb kilka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...