Skocz do zawartości
Gość hooded man

X-fi Xtreme Audio Notebook

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem proacownika na delegacji w USA to czemu by go nie wykorzystać...łacznie 4szt do mnie dotarły.

 

W polsce chyba jeszcze nie ma, przynajmniej ja ich nigdzie nie widziałem

 

KrisJR - może masz zbędną jedną sztuke to byś na allegro dał :) w jakiejś rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety karty były kupowane pod wcześniejsze zamówienie musze je wysłać do nabywców.

Za jakiś tydzień znowu będe miał człowieka wracającego z usa wiec moge znowu zlecić pracownikowi misje specjalną o ile nie pojawią sie w polsce wcześniej.

Musze też sprawdzić jak mają sie kwestie celne bo nie chce żeby ktos miał przezemnie problemy

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musze dowiedzieć sie jak maja sie sprawy celne i ile tego można bezpiecznie przewieźć co by nie narobic chłopakowi kłopotów. Jak bede miał wiecej szczegółów dam znać. Cena przewidywana oscylowała by w granicach 220-250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm na forum ...

 

http://forum.notebookreview.com/showthread...2643&page=8

 

(na samym koncu)

 

z tego co zrozumialem zadna z kart x-fi nie obsluguje dzwieku surround (np.5.1) przez wyjscie cyfrowe. :/// Nosze sie z zamiarem zakupu ampitunera i to jest juz powazny problem jestli to jest prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzało mnie czekanie na premierę w naszym kraju i postanowiłem sam poszukać :)

Najpierw pytanko do komputronika - niestety nie powiedzieli nic konkretnego.

Następne pytanie skierowałem do Sirius.pl - tam mi powiedziano że można kupić (mimo że brak pozycji na stronie internetowej) w cenie 349zł a czas realizacji 7dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie okazje to i ja bez problemu znajde <_< http://www.pixmania.com/pl/pl/568206/art/c...7-1-expre.html#

 

To jak, warto te karte teraz brac, czy moze zaczekac? Watpie jednak czy wyjdzie lepszy model.

 

R.I.P, jak tam Twoje zdanie na ten temat i co z ta obsluga 5.1 przy wyjsciu digital?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto i to bardzo bo jakość dźwięku naprawdę jest świetna. Coś lepszego w najbliższym czasie raczej nie wyjdzie za prędko moim zdaniem.

 

Ps. Skoro karty są dostępne w PL daję sobie spokój ze ściągeniem ich z USA.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto i to bardzo bo jakość dźwięku naprawdę jest świetna. Coś lepszego w najbliższym czasie raczej nie wyjdzie za prędko moim zdaniem.

 

Ps. Skoro karty są dostępne w PL daję sobie spokój ze ściągeniem ich z USA.

U Iroli moge ja dostac za 94 euro z przesylka express, wiec sie zastanawiam ....

 

 

KUPIONA :D

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm na forum ...

 

http://forum.notebookreview.com/showthread...2643&page=8

 

(na samym koncu)

 

z tego co zrozumialem zadna z kart x-fi nie obsluguje dzwieku surround (np.5.1) przez wyjscie cyfrowe. :/// Nosze sie z zamiarem zakupu ampitunera i to jest juz powazny problem jestli to jest prawda

Jak dla mnie koles bardziej podsumowal firme creative i caly marketing firmy(kastracje, wypuszczanie tego samego pod inna nazwa), co do x-fi a ktorym pisał to za duzo "moze, mysle, przypuszczam". Recenzji/testow jeszcze nie widzialem wiec ciezko powiedziec co tam w srodku jest i jak to naprawde gra.(ale bym ryl jakby nie bylo tam EMU10K2)

 

O mojej audigy wiem tyle ze da sie zaistalowac KX,dziala ASIO, filmy 2przod+2tyl dzialaja prawidlowo na filmach AC3(podlaczone analogiem).

 

Jak puscisz optykiem z karty do amp to wszysytkim zajmie sie amp nie karta.

 

 

Jakie macie obciazenia proca przy winampie/foobarze na x-fi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym troche inaczej na to patrzyl. Psioczenie ze to tylko nowa nazwa, a sama karta jest nie pierwszej swiezosci jest troche nie na miejscu, bo Creative nie ma Audigy2 na EC. Jesli ktos ma tylko to zlacze to i tak musi zakupic wlasnie X-Fi a nie stare A2ZS, ktore najnormalnie nie bedzie pasowac. A pomijajac juz nazewnictwo, to przeciez A2ZS to nadal bardzo dobra karta i sam bym jej nie sprzedawal gdyby nie to ze z lapku nie mam PCMCIA.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta takze juz doszla, dwa dni z AMSTERDAMU :) Jednalze sluchajac muzy i przegladajac neta w operze i explorerze, slychac trzaski. Mam nadzieje ze to wina starego i rozwalonego juz systemu :D

Karta tak samo odstaje jak u poprzednikow.

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Jednalze sluchajac muzy i przegladajac neta w operze i explorerze, slychac trzaski(...)

No i tego się najbardziej obawiam i to jedyny powód dla którego jeszcze nie kupiłem tej karty.

Standardowa karta praktycznie dyskwalifikuje używanie słuchawek ponieważ poziom hałasu towarzyszącego jest niemożliwy do zniesienia,

piski, trzaski - tragedia. Szczególnie na słuchawkach typu IEM które są bardzo czułe, a nie mam ochoty nosić ze sobą nausznych zamkniętych.

 

@Andi jakich słuchawek używasz ? czy masz możliwość sprawdzenia tych trzasków na innym laptopie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostane swoją w ręce to postaram się ją przetestować na słuchawkach Sennheiser HD555 (aktualnie podłączone do amplitunera).

 

Ps. Wie ktoś w jakiej cenie będzie (lub można dostać) kabelek do podłączenia zestawu 5.1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych problemów, nie słyszałem żadnych zakłóceń czy trzasków (nie mam odinstalowanych driverów z karty zintegrowanej tylko wyłączone urządzenie). Andi a nie masz czasami włączonego w Entertainment Mode/Mixer/Monitor Microphone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych problemów, nie słyszałem żadnych zakłóceń czy trzasków (nie mam odinstalowanych driverów z karty zintegrowanej tylko wyłączone urządzenie). Andi a nie masz czasami włączonego w Entertainment Mode/Mixer/Monitor Microphone?

Nie wiem, robie na nocki i spie w dzien, musze zerknac do tego wypoczety ale dzieki za wskazowke. W ostatecznosci poleci nowy system i tak mialem zamiar to zrobic a teraz mam przynajmniej powod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no cholera wsadziłem to coś dziś w mój "poranny ekpress" slot i wstawalo ciupastwo na prawie 2cm :(... A to martwi bo ja zawsze trzymałem w tym miejscu nadgarstek.

 

Cena w lokalnym sklepie - 3xx zł - nc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisalem do Siruisa czemu wywalili taka bandycka cene skoro Creative w informacji prasowej podal ze sugerowana to 299 <_< Zobaczymy co odpisza. Mam pewne przypuszczenia, ze agencje PR-owe dostala takie info na cala Europe i po prostu przetlumaczyli (przeliczyli) ale wcale nie musi sie to odnosic do Polski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o cene brutto, a koles z wymienionej aukcji odpisal mi ze karty nie pochodza bezposrednio z dystrybucji i ze posrednicy tez zarabiaj :] W srode wyjezdzam i wroce w polowie lipca, poczekam moze sytuacja sie zmieni, a jak nie to biore jakiej ceny by nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o cene brutto, a koles z wymienionej aukcji odpisal mi ze karty nie pochodza bezposrednio z dystrybucji i ze posrednicy tez zarabiaj :] W srode wyjezdzam i wroce w polowie lipca, poczekam moze sytuacja sie zmieni, a jak nie to biore jakiej ceny by nie mieli.

W niedziele bede w Polsce na wakacjach, bym wiedzial to bym zakupil jedna wiecej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka... i teraz nie wiem czy dokonać zakupu czy może tez i nie. Brak wsparcia dźwięku 5.1/7.1 przez wyjście optyczne.

 

To jak ja teraz podłącze głośniki Z-5500 aby pokazać ich prawdziwe brzmienie :/ Adaptera brak, optyka posadzona... ojjj Creative nie popisał się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...