Skocz do zawartości
kszychooo

Ktora Delte Wybrac ?

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item199937042_nowy_zasil...1_a_od_ss_.html - bierz ta. 3 linie 12V, duzo dlugich kabli, cicha, rewelacyjnie wykonana. Wiadomo, ze wentyl 12cm lest lepszy, ale tamta z 12cm wentylem ma tylko jedna linie 12V i bardzo krotkie kable (no i malo ich). Co prawda tez jest swietna, bo sam jeszcze miesiac temu ja uzywalem i zlego slowa na nia nie pozwole powiedziec, ale jednak przesiadlem sie na ta 400W z linka co podalem, powody wyzej podalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Delta 350W z 12cm wentylem jest absolutnie nieslyszalna. Przynajmniej moja taka byla. Naprawde go wogole nie bylo slychac, wiec jesli nie masz niewiadomo jak wypasionego kompa, to bierz ja, jest swietnie wykonana i absolutnie nieslyszalna. Podaj moze jaki masz sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki bede mial - prawie identyczny jak Ty tj.

 

[AM2] Procesor AMD Athlon 64 X2 3600+ BOX 1 239.00

[AMD][AM2] Płyta Abit KN9 1 238.00

Pamięć DDR2 1GB PC5300 667MHz Kingston KVR667D2N5/1G 1 118.00

[PCIE] Karta GeForce 7600GS Galaxy 256MB DDR3 Zalman 1 320.00

 

do tego hdd 40gb i karta telewizyjna - komp bez napedow

Edytowane przez kszychooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki bede mial - prawie identyczny jak Ty tj.

 

[AM2] Procesor AMD Athlon 64 X2 3600+ BOX 1 239.00

[AMD][AM2] Płyta Abit KN9 1 238.00

Pamięć DDR2 1GB PC5300 667MHz Kingston KVR667D2N5/1G 1 118.00

[PCIE] Karta GeForce 7600GS Galaxy 256MB DDR3 Zalman 1 320.00

 

do tego hdd 40gb i karta telewizyjna - komp bez napedow

To mozesz ja spokojnie brac. Bedziesz zadowolony. Tylko Delta ma 20pin ATX, a ta plytka 24Pin, ale to nie stanowi problemu, poprostu wkladasz 20pin i 4 pin zostaja wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez Ci napisalem, ze ta Delta 350W z 12cm wentylem co podales jest bajer, sam ja mialem :) Podales dwie, jeden ma 8cm, a drugi 12cm (ten wentyl na spodzie, to 12cm) i ta 12cm masz brac.

 

http://allegro.pl/item202023014_supercichy...v_gw_w_wa_.html

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamierzasz mieć w komputerze dysk twardy, to żaden z tych zasilaczy nie bedzie od niego głośniejszy.

Do zestawu na AM2 bierz tą z 8cm wentylatorem (AB) bo pchanie sie z PB2 12cm wentyl) to wejście w slepa uliczke

Wersje 400W PWR_OK ma cykajacy wentylator

@Wapniaczek: mozesz mi przyblizyc w czym jest mocniejszy?, bo mi ciężko to dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Bleys mowi, ta 400W tez jest niezwykle cicha, ale wentyl wydaje jakies ciche "cwierkanie". Bylem wymienic w sklepie, ale na drugim jest dokladnie tak samo, wiec pewnie "ten typ tak ma". Wersja 350W 12cm wogole nieslyszalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model juz wybrany - 350W z 12cm

teraz tylko, ktora aukcja jest warta uwagi:

http://allegro.pl/search.php?string=delta+...l=7&order=b

 

na forum padl link do tego za 54zl (6 miesiecy gwarancji i niby nie naprawiany) ,

z drugiej strony za 29zl (6 miesiecy, bez dopiskow) -

a tutaj (http://allegro.pl/item200523670.html) jest 12miesiecy

komu wierzyc i co wybrac?

Edytowane przez kszychooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model juz wybrany - 350W z 12cm

teraz tylko, ktora aukcja jest warta uwagi:

http://allegro.pl/search.php?string=delta+...l=7&order=b

 

na forum padl link do tego za 54zl (6 miesiecy gwarancji i niby nie naprawiany) ,

z drugiej strony za 29zl (6 miesiecy, bez dopiskow) -

a tutaj (http://allegro.pl/item200523670.html) jest 12miesiecy

komu wierzyc i co wybrac?

Nie wiem czemu bierzesz tą delte, skoro w tej samej cenie są lepsze delty (mocniejsze = stabiloność + bezpieczeństwo). Branie na siłe słabszego zasilatora tylko dlatego że ma 12cm wiatrak to IMO niezbyt rozsądne posunięcie. Koledzy doradzali Ci delte 350ab albo 400mb które są dużo mocniejsze i również ciche a gdyby nawet coś tam cykało to w zasilaczu za 50zł zawsze możesz wymienić wiatrak jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie odnioslem wrazenie ze owa delta jest dobrym wyborem... opieram sie w pelni na opinii na forum i kupie ta, ktora mi polecicie :)

Delta 350pb ma jedną linie 12V - 18A

Delta 350ab ma dwie linie 12V - 15A, 14A

Delta 400mb ma trzy linie 12V - 14A, 6A, 12A

 

Biorąc pod uwagę że Twój sprzęt ciągnie z linii 12V, jak myślisz który zasilacz z tej trójki będzie najlepsiejszy? a który najgorszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do tego sprzetu, to wszystko jedno. U mnie smigal jak zloto na tej 350WPB. Nie przesadzajmy tak z tymi watami, bo ten sprzet nie jest nie wiadomo jak wymagajacy.

no tak tylko, ze 350AB i 400

maja wtyczki 24 pin a nie 20 - miły i przydatny w obecnych czasach dodatek

mają wtyczki do kart graficznych 6pin vga

mają wtyczki sata

 

nie chodzi o to ze 350PB2 nie uciagnie, bo uciagnie bez problemu, tylko o to by zasilacz był przyszłościowy (moze kiedyć sobie sprawi mocna grafikę) i skoro można kupic lepszy i nowoczesniejszy to po co starszy (linie 5 i 12 są w 350AB i 400 lepiej separowane niz w PB2)

poza tym 350AB i 400 maja u Zubrzycki 24 misieczną gwarancję zamiast 3/6/12 w przypadku PB2 i innych sprzedawców

 

wybór jest prosty 350AB (najpewniejszy) lub 400W - jeśli niewielkie cykanie nie bedzie problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza cwierkala, ale byla zimna jak lod. Wymienilem i cwierka identyko, a do tego juz sie troche grzeje. Czym to moze byc spowodowane, ze taki sam zasilacz, a jeden zimny, a drugi cieplejszy ? Ten cieplszejszy bardziej zuzyty jest, czy jak ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie wam ludzie ze do nowych pc dajecie zasilacze z allegro z 50 zl

Dla mnie minimum na teraz to przynajmniej

Amacrox Warrior AX400-PNF 145 zl

Tacens Radix 410 150 zl ostatecznie Zasilacz Modecom MC-350ATX 2.0 PFC ok 100 zl

 

Lepszym wyborem byl by Topower TOP-400SPW U12 OEM ok 180 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum jakosciowe

skoro te Delty sa takie dobre to czemu nie ma ich w sklepach tylko na allegro?

cudów nie ma za 50 zl nie kupisz dobrego zasilacza

widzialem kiedys jak z takiego taniego zasilacza poszedl dym i zabral ze sobą polowe konfigu

wlasciciel tego komputera juz nie oszczedzal potem na zasilaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum jakosciowe

skoro te Delty sa takie dobre to czemu nie ma ich w sklepach tylko na allegro?

cudów nie ma za 50 zl nie kupisz dobrego zasilacza

widzialem kiedys jak z takiego taniego zasilacza poszedl dym i zabral ze sobą polowe konfigu

wlasciciel tego komputera juz nie oszczedzal potem na zasilaczu

O rany co za gość...

Wejdź sobie do np. tematu 'Spalił Ci sie zasilacz' i zlicz ilośc spalonych Delt za 50zł z allegro na których jedzie duży procent użytkowników tego forum i porównaj to z ilością spalonych np. Chiefteców a potem napisz coś mądrzejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mookie jakbys byl zorientowany to bys wiedzial ze np CHIEFTECa GPS-350EB-101A robi Delta wiec moze z tad ta ilosc spalonych Chieftecow pomysl o tym zanim napiszesz "O rany co za gość..."

 

ok powiem inaczej Delta moze nie jest najgorsza ale jak ktos daje za kompa 1500 zl i wiecej to chyba lepiej jak ma pewniejszy zasilacz. To jest moja opinia nie musisz sie zgadzac.

 

Ciekaw jestem czy sam uzytkowal bys drogiego PC na Delcie za 50 zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...