Skocz do zawartości
lukmen

Uzywany Laptop Do 1000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Chce kupic sobie uzywanego laptopa do 1000zl,wybor raczej jest ograniczony i nie wiem jaki sprzet moge za taka kwote dostac.Komputer bedzie sluzyl raczej tylko do ogladania filmow,buszowania po necie i sluchania muzyki,bo w gry nie gram wcale ;)

Bylbym wdzieczny jakby ktos moglby mi pomoc

Edytowane przez lukmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim. Tematyka tego działu to:

Procesory

Płyty główne

RAM

Karty graficzne

Gotowe zestawy

 

Forum nie jest przeznaczone do dyskusji o wyborze: laptopów, zasilaczy, myszek i klawiatur itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale to chyba są 2 najlepsze rozwiązania zawsze:

1. Szukaj jakiegoś IBM- w granicach 1000zł to pewnie jakiś T23, jeśli będziesz mógł dokładać, to może warto szukać okazji na T40.Tylko, że matryca 14" musi Ci odpowiadać.

2. Ewentualnie jakiś Dell C600.

 

 

-- edit --

Jak zwykle zostałem uprzedzony :>

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Jak w tej cenie to tylko stare IBMy. Mam w domu starego i1300. Fakt ze dałem wieele taniej niz 1000zł ale wykonanie na wysokim poziomie, niezniszczalne.

 

Za i1300 P3 700mhz 64ramu bez dysku, zasilacza, beteri zapłaciłem 190zł w bdb stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...