Skocz do zawartości
Bubby

Jak sprawdzić czy RAM działa poprawnie??

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nową kość pamięci RAM. Miałem 2x128MB teraz mam 128MB+512MB (mam tylko swa sloty na płycie). Po zainstalowaniu nowej kości nie zauważyłem różnicy w działaniu gier, wyników benchmarków itd. Mój brat który do tychczas miał 128+256 po wsadzeniu sobie jednej mojej kości (ma teraz 2x128+256) odrazu zobaczył różnice. Winda wystrzeliła jak z procy, a u mnie nic. Jak działał beznadziejnie tak działa dalej...

 

Tak więc uprzejmie zapytuje się czy ktoś wie czego i jak urzyć aby sprawdzić czy wszystko jest ok??

 

Moje akrualnie ramy to:

128MB (266MHz) SAMSUNG na chipach SAMSUNG

512MB (333MHz) KINGSTONE na chipach INFINEON

Aktualnie ustawione są na 266MHz (więcej anirusz na moim sprzencie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widać różnicy to po co przepłacać ? :D

 

Tak na serio. To jak pisze że masz 128+512 znaczy że tyle masz, a jak chcesz sprawdzićczy coś to daje to sobie zapuść DOOM'a 3 na full detalach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widać różnicy to po co przepłacać ? :D 

 

Tak na serio. To jak pisze że masz 128+512 znaczy że tyle masz, a jak chcesz sprawdzićczy coś to daje to sobie zapuść DOOM'a 3 na full detalach :D

A gdzie znajde tego Doom`a3?? Ściągnołem już jedną wersje z Kazy (ma 300MB) ale nie działa. Uruchami się w oknie w 640x480, wszystkie opcje z wyjątkiem start-single-player-game są nie aktywne a jak wybiore już te start game to chgwile ładuje a potem się wylącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...