Skocz do zawartości
fr4

[html, Css] Problem Z Długoscią Kolumny...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z rozciągnięciem kolumny w CSS'ie ( zrobiłem ją jako DIV ) tak aby zajmowała zawsze 100% długości ekranu, niezależnie od rozdzielczości. Jest to pusta kolumna bez żadnego tekstu i chyba w tym tkwi problem. Poniżej link, dla zobrazowania o co mi chodzi:

www.fra.prv.pl

Chodzi o te dwie szare kolumny po lewej i prawej stronie. Nie wiem czy dobrze je zrobiłem... może zamiast div'ów trzeba to inaczej rozwiązać od strony technicznej ? Proszę o wskazówki w jaki sposób to zrobić, aby kolumny zajmowały 100% długości strony. Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, trochę źle się wyraziłem. Chodzi mi o to żeby na dole strony nie było tej pustej białej przestrzeni. W rozdziałce 1024x768 jest wszystko oki, ale jeśli ktoś używa wyższej to strona nie zajmuje całej długości... Czyli po prostu aby te kolumny były dłuższe i nie zależne od rozdzielczości. Teraz chyba dokładniej to wytłumaczyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, że tylko strona główna jest wycentrowana, bo na razie tylko ją poprawiłem i wruciłem na serwer :D ale problem mam cały czas z tymi kolumnami, żeby były rozciągnięte do samego dołu okna przeglądarki... ehh chyba zrobie jakiś layout zupełnie od nowa bo coś czuje, że za ten źle się zabrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozciaganie divów w dół to nie jest prosta sprawa.. :). I nie pisz długosci a wysokości ekranu.. bo to wprowadza w błąd.

 

Do tego... Twój licznik zlicza każde odświeżenie.. zastanowiła mnie ta wartosć 38.000 wejść :) a po wciśnięciu 3 razy F5 licznik sie powiększał... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...