Skocz do zawartości
Dziuby

CB radio

Rekomendowane odpowiedzi

Trza było mówić wcześniej, bym ci swoją za 50 zł odsprzedał. Mnie hustler już nie wystarcza do TTI 770. Troszku mały zasięg.

 

Na razie tyle co mogę powiedzieć, że na Sunkerze pracuje się z mniejszymi szumami, bo można bardziej podkręcić sql i jeszcze ludzi słychować ;) , ale jeszcze go nie zestroiłem, bo facet na obiad w sklepie poszedł :D

 

Resztę opiszę jutro jak przyjadę z trasy.

 

czesc Benito :)

pamitasz ty mnie jeszcze ?

 

mam taki sam zestaw i spisuje sie znakomicie. Tylko na parkinach podzeimnych szoruje antenom po suficie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też właśnie interesowałem się kupnem CB i Kwiecień z naszego forum który sprzedaje już jakiś czas radyjka polecił mi zestaw:

 

ONWA MK3

 

Sirio AS-100

 

na allegro za całość zapłacimy około 350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwałeś się z choinki że takie bzdury piszesz. To co podają to tylko marketingowy bełkot, a żadna antenka nie wzmacnia ci sygnału. :lol2:

 

Lemm jest dość popularny i niezawodny, przy tym ma dobre osiągi, a sirtel to antenka helikalna(z włókna węglowego), która przewyższa osiągami wszystkie tradycyjne anteny do 1,3m długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga... ostatnio do mnie do roboty przyjechal typek maluszkiem z batem o dlugosci 1.8 metra? No ze 2 razy wyzsza byla ta antena od malucha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadna antenka nie wzmacnia ci sygnału.

Polecam poczytac troche o teorii anten (hasla-klucze: "zysk kierunkowy" i "bilans lacza radiowego"), bo wlasnie zrobiles z siebie glupka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...