Skocz do zawartości
camilos

Problem Z D-link G604t I Net24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ kupiłem router D-link G604T i internet, który posiadam Net24 (na łączach Telekomuikacji) nie chce się załączyć - nawet nie wykrywa żadnej prędkości. Modem jest na 100% Anex A. Osoba od której go kupiłem mówi, że na neostradzie jej działało wszystko. Oprogramowanie wgrane to aktualnie V2.00B01T01.US.20060404.

 

Poniżej przedstawiam linka z ustawieniami, które mam:

http://www.camilos.freehost.pl/pliki/router.jpg

 

Wi-fi normalnie działa, LAN tak samo. Status mruga, Power cały czas świeci, a dioda ADSL troszkę pomruga, przestaje i zaczyna mrugać jeszcze raz. Czy ktoś spotkał się z takim problemem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ja też mam ten router i właśnie planowałem na nim NET24 uruchomić. Szkoda tylko, że mi nie podłączyli jeszcze

w każdym razie u mnie na neo też działał bez zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W danych od Netii napisali, że mam ustawić VCMUX, ale próbowałem też na LLC. Z tego co pamiętam też to nic nie dawało.

 

Może potrzebne są specjali filtry od D-linka ?? Ja używam filtru od Neostrady, czy to może być błąd ??

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Kabel od internetu jest podłączony do filtra a potem idzie do router'a ?? Filtr ma być wyłącznie przed każdym z telefonów, inaczej zapomnij o internecie ADSL.

Filtry podłączasz tylko do telefonu i tylko takich urządzeń. A do kabla od neo i itd nie podłączasz żadnego filtra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...