Skocz do zawartości
s3bx

Scythe Ninja Plus Vs. Thermaltake Bigwater Se

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

O ile bedzie Thermaltake Bigwater SE ( http://www.allegro.pl/item202218728_therma...ontaz_w_wa.html ) bedzie chlodzil lepiej Pentiuma D niz ninja? Bo mam zamiar zmieniac chlodzenie z ninjy na cos bardziej wydajnego. Wiec czy jest sens kupowac tego bigwatera? Czy temperatura bedzie o pare stopni mniejsza? Czy moze spadnie duzo wiecej?

Edytowane przez seb_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie :mad: :mur: :mur:

 

Przyklejony tematy ?

 

tutaj !!!! :mur:

 

Temat do zamkniecia ;x

Drogi banditosie w przyklejonym temacie pisze "O ile stopni spadnie mi temperatura procesora jak zmienię standardowe chłodzenie na chodzeni wodne? – nikt nie jest wróżką i tego nie powie, chyba, że ma identyczny konfig i sam odbył taką zmianę, poczytaj tematy innych userów, popytaj (np. PW lub w temacie) jak zmieniły się temperatury i możliwości OC procesora." Wiec pytam sie o ile spadnie temperatura z ninjy na bigwatera;) Wiec dlaczego piszesz ze temat do zamkniecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi banditosie w przyklejonym temacie pisze "O ile stopni spadnie mi temperatura procesora jak zmienię standardowe chłodzenie na chodzeni wodne? – nikt nie jest wróżką i tego nie powie, chyba, że ma identyczny konfig i sam odbył taką zmianę, poczytaj tematy innych userów, popytaj (np. PW lub w temacie) jak zmieniły się temperatury i możliwości OC procesora." Wiec pytam sie o ile spadnie temperatura z ninjy na bigwatera;) Wiec dlaczego piszesz ze temat do zamkniecia?

Ale czemu zakładasz topic i sie pytasz wszystkich ? Wszyscy mieli taki config ?

 

Ja się w większą dyskusje nie wdaje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi banditosie w przyklejonym temacie pisze "O ile stopni spadnie mi temperatura procesora jak zmienię standardowe chłodzenie na chodzeni wodne? – nikt nie jest wróżką i tego nie powie, chyba, że ma identyczny konfig i sam odbył taką zmianę, poczytaj tematy innych userów, popytaj (np. PW lub w temacie) jak zmieniły się temperatury i możliwości OC procesora." Wiec pytam sie o ile spadnie temperatura z ninjy na bigwatera;) Wiec dlaczego piszesz ze temat do zamkniecia?

Nie napisałem załóz temat, tylko poczytaj tematy innych userów. Istnieje wyszukiwarka na tym forum, jest sprytnie ukryta pod opiją "szukaj".

 

W dziale gotowe zestawy napisałem wszytko co powinieneś wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO troszke przesadzacie Panowie

 

na siecli lezy recke bigwater'a SE w porownaniu z Big Typhoon'em i roznica wynosi 10'C na rzecz wody.Ninja daleko od Typboona nie lezy, wiecIMHO sprawa jest warta przemyslenia, a nie skreslania kolesia od noob'ow

 

choc fakt faktem, "normalne" zestawy wc (skladaki) z lepsza chlodniczka bede wydajniejszym wyjsciem niz gotowce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem załóz temat, tylko poczytaj tematy innych userów. Istnieje wyszukiwarka na tym forum, jest sprytnie ukryta pod opiją "szukaj".

 

W dziale gotowe zestawy napisałem wszytko co powinieneś wiedzieć.

Pod "opiją" szukaj nic nie znalazlem dlatego pisze topik. Prosze wrocic do tematu;)

 

IMHO troszke przesadzacie Panowie

 

na siecli lezy recke bigwater'a SE w porownaniu z Big Typhoon'em i roznica wynosi 10'C na rzecz wody.Ninja daleko od Typboona nie lezy, wiecIMHO sprawa jest warta przemyslenia, a nie skreslania kolesia od noob'ow

 

choc fakt faktem, "normalne" zestawy wc (skladaki) z lepsza chlodniczka bede wydajniejszym wyjsciem niz gotowce

Vip dziekuje za wypowiedz w sprawie tego tematu. 10'C to dosyc duzo ;) chyba sie pokusze na tego bigwatera z 2 chlodnicami... co do wyzywania mnie od nobow to troche dziwna sprawa nie znaczy ze jak mam pare postow to jestem noobem;) Wiec sobie wypraszam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod "opiją" szukaj nic nie znalazlem dlatego pisze topik. Prosze wrocic do tematu;)

napisalem Ci, że wszytko co powinieneś wiedzieć jest w dziale 'gotowe zestawy'.

 

Vip dziekuje za wypowiedz w sprawie tego tematu. 10'C to dosyc duzo ;) chyba sie pokusze na tego bigwatera z 2 chlodnicami... co do wyzywania mnie od nobow to troche dziwna sprawa nie znaczy ze jak mam pare postow to jestem noobem;) Wiec sobie wypraszam:P

Ojojoj, wcale nie jesteś noobem.....

 

zajrzyj tu:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=ST&am...p;#entry2637997

 

Jak widać da się poszukać i zadać konkretne pytanie. Za cene Bigwatera można zrobic duzo lepszy zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...