Skocz do zawartości
ULLISSES

Allegro i inne serwisy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

800 milionów funtów ma wydać południowoafrykański Naspers na zakup firmy Tradus, do niedawna działającej pod nazwą QXL ricardo, która jest właścicielem m.in. polskiego Allegro.

 

Ta firma podobno kupila juz gg, tydzien temu ?

 

Ciekawe czy nie fake... :lol:

 

[ot] Wy tez dostajecie kartki z 'onetu' od Sympati ? oczywiscie z koniem trojanskim w srodku :-P Dostalem na 3 skrzynki juz...

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 milionów funtów ma wydać południowoafrykański Naspers na zakup firmy Tradus, do niedawna działającej pod nazwą QXL ricardo, która jest właścicielem m.in. polskiego Allegro.

 

Ta firma podobno kupila juz gg, tydzien temu ?

 

Ciekawe czy nie fake... :lol:

 

[ot] Wy tez dostajecie kartki z 'onetu' od Sympati ? oczywiscie z koniem trojanskim w srodku :-P Dostalem na 3 skrzynki juz...

Z tego co mi wiadomo to eBay kupił Allegro :) (albo ma kupić)

 

Z onetu nie, ale z fotki tak :D

 

Jesli natomiast chodzi o oszustwo na allegro... to co za debile (bo inaczej tego ująć nie potrafię) oddają komuś dane swoje konta... :lol: Równie dobre ktoś by mógł poprosić ich o oddanie kluczy do auta i domu i by oddali... sami są sobie winni. Czytając takie historię coraz bardziej jestem przekonany o tym, że na komputer powinno być prawo jazdy...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z allegro, a raczej z jednym konkuretem. Jak wiadomo nie mozna podawac cen netto, jednak on ominal bota sprawdzajacego, ktory nie widzi nic zlego w ciagu liter "cenaminetto". Zreszta napisane jest to malutka i jasna czcionka, przez co wprowadza klientow w blad.

Do kogo pisac, albo na jaki adres zeby wkocnu zareagowali ? Kilkukrotne wcisniecie zgloszenia naruszenia zasad nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raport poszedł...

Ode mnie tez :blurp:

@xpektor - człek; kiedys nawet do mnie napisali jak zglaszalem pare razy ta sama aukcje wiele razy (bo nie reagowali). Tresc aukcji byla obrazkiem, a takowy nie jest archiwizowany i nie wiadomo czego dotyczyla - usuneli gosciowi paredziesiat aukcji wtedy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za solidarnosc, jednak w kupie sila, nie spodziewalem sie tak szybkiej reakcji ze strony Allegro. Zobaczymy jak sprzedawca zareaguje...

edit.

Zawieszono mu konto.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich zapewne, dlatego napisalem powodzenia

To musze powiedziec, ze jak na redaktora kiepsko Ci idzie szukanie skoro podajasz mi sterte nieprzydatnych linkow i pare trafnych (podobno)

Rownie dobrze mozna bylo: google.pl - powodzenia ;]

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego jakis durny podpis pod moim avatarem? Skoro ktos doszukuje sie cen netto za panele ogrodzeniowe i pokazuje to na forum komputerowym, to ewidentnie ma czas i ochote poszukac bardziej dociekliwie. Czy moze ja jestem inny ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell - w Oslej Laczce, widzialem i widze mase innych topikow, ktore duzo mocniej odbiegaja od tematyki tego forum, niz moje i kolegow kilka postow. Po drugie, pisalem ze to tak jakbykonkurencja, wiec nie bedza ci sprzedawcy klientow w blad wprowadzac - swiadomie, poniewaz nawet do nich dzownilem i troszke regulamin przypmnialem, oni nie zmienili...

 

Raport poszedl...na klacze;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego jakis durny podpis pod moim avatarem?...

Faktycznie skoro durny, to nie mam juz wiecej pytan... :wink: O tematach "nie komputerowych" byly topiki; sa rozne tematy - ten jest o allegro i niech tak pozostanie. Podales paredziesiat linkow, ktore nie dotycza w ogole tego o czym mowimy. kazdy debil potrafi wpisac 'netto' do wyszukiwarki allegro, ale nie o takie aukcje chodzi - chyba to rozumiesz.

To czy ktos ma czas na szukanie, to juz chyba jego pryatna sprawa, ale wprowadzanie w blad lub linki nic nie wnoszace do temtu tylko utrudniaja :wink:

dalsze pytania / wnioski / petycje na pw prosze bo sie bajzer zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item284487603__zarab...00_zl_m_c_.html

 

oczywiscie jest zakaz sprzedazy systemow do gier liczbowych, ale 5 zgloszen to za malo.

Coś niedobrego dzieje się z obsługą allegro gdyż czekam już na mejla ponad 2 tyg. Jeszcze żadnej odpowiedzi od allegro nie uzyskałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą.. systemy się sprawdzają... ale nie zaryzykowałem nigdy prawdziwych pieniędzy - bo jednak każdy system wymaga inwestycji :)

 

Co do oczekiwania... daj im spokój, święta mają :D. U nich to różnie bywa z obsługą techniczną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem jaki ja mam kiedyś był poruszany na forum, niestey nie moge go znaleźć więc przedstawie go tutaj. Link do aukcji: Gigabyte 8600

Zakupiłem ostatnio na Allegro kartę Gigabyte 8600, jakoś podejżanie tania mi się wydała, ale przeczytałem całą strone od góry do dołu i wszystko było ok, więc kupiłem. Umówiłem się ze sprzedającym na odbiór osobisty, 2 dni poźniej na który sie zgodził. Niestety jak się spotkaliśmy to powiedział, że nie sprzeda za 248zł tylko za sto więcej bo się pomylił przy wystawianiu. Podpis na końcu aukcji o pomyłce dodał dopiero po zakupie przeze mnie karty. Tak więc nie wiem czy odpuścić sobie czy żądać sprzedaży, bo według regulaminu allegro umowa ta jest wiążąca prawnie.

Edytowane przez AnoManiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jakis dzieciak to go tylko postrasz i odpusc :P. Jak to dorosly facet cie w konia robi to nie daj sie i walcz, prawnie Ci sie nalezy.

 

EDIT:

Dopiero teraz spojrzalem, ze to jakis sklepik sprzedawal... No coz jest mozliwe, ze sie pomylil ale to jego strata.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napsiz do allegro, ze po umowionym spotkaniu sprzedajacy chcial za towar 100zl wiecej niz wylicytowales. Niech wysyla za ile zostalo sprzedane, te wszystkie dopiski nie sa zgodne z regulaminem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ludzie którzy kupią po tym dopisku też nie muszą płacić 350zł ;] Ostatnio na forum fanatyków LEGO była akcja, typ kupił dźwig za ileś tam, po czym sprzedawca napisał że musi dopłacić 100zł i dopłacił :blink: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...