Skocz do zawartości
ULLISSES

Allegro i inne serwisy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

niekoniecznie

o ile pamietam sama karta jest 256 bit :) ale takze szyna pamięci w takiej karcie była 256

więc o ile to nie jest jakis wybrakowany model to opis jest zgodny z rzeczywistoscią

 

to radki 9600, 9800pro niektore modele miały 128bit szynę pamięci, najłatwiej rozpoznawalną po kosciach- tsop'y, kazda true 256 miała bga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie w sytuacji, gdy sprzedajacy zwleka z wystawieniem komentarza po zakonczonej kilka tygodni temu aukcji? Zwrocic sie z tym do allegro? Ze swojej strony dopelnilem wszystkich obowiazkow kupujacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2865858[/snapback]

Co radzicie w sytuacji, gdy sprzedajacy zwleka z wystawieniem komentarza po zakonczonej kilka tygodni temu aukcji? Zwrocic sie z tym do allegro? Ze swojej strony dopelnilem wszystkich obowiazkow kupujacego.

Ja na niektore czekam ponad rok :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie w sytuacji, gdy sprzedajacy zwleka z wystawieniem komentarza po zakonczonej kilka tygodni temu aukcji? Zwrocic sie z tym do allegro? Ze swojej strony dopelnilem wszystkich obowiazkow kupujacego.

Jeżeli bardzo Ci załeży - męcz sprzedającego mailami/na gg. Ja nie mam ~10 komentarzy od firm (bo się tym nie przejmują) i żyję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na niektore czekam ponad rok

Ja dostalem komenta po prawie 2 latach od zakonczenia aukcji :mrgreen: Nawet do allegro napisalem, ze nie bralem udzialu w takiej aukcji (nie spojzalem na date) - okazalo sie ze bralem - dwa lata temu :lol:

 

Co do karty, to jest 256bitowa; ino magistrala pamieci 128 ;]

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie w sytuacji, gdy sprzedajacy zwleka z wystawieniem komentarza po zakonczonej kilka tygodni temu aukcji? Zwrocic sie z tym do allegro? Ze swojej strony dopelnilem wszystkich obowiazkow kupujacego.

Komentarze są nieobowiązkowe, to tylko dobra wola kontrahentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze są nieobowiązkowe, to tylko dobra wola kontrahentów.

komentarz to pewna forma potwierdzenia transakcji, jeśli jedna ze stron robi wielką łaskę że wystawi to won z allegro, pewne zasady obowiązują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, tylko jakbyś sprzedawał po kilkadziesiąt/set przedmiotów codziennie to nie wiem czy byś miał czas każdemu potwierdzać transakcję.

 

Często firmy wystawiają hurtowo raz w tygodniu/miesiącu, a niektórzy o tym zapominają więc jak bardzo komuś zależy na komentarzu, mail z powiadomieniem nie powinien zaszkodzić.

 

Ja tam przestałem już na nie patrzeć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zasilacz jest wykonany na bazie płyty FORTRON z aktywnym PFC"

 

 

hmm ten gość raczej sie zna na rzeczy, pewnie wnętrze jest od fortrona tak jak napisał

 

 

brałem u niego juz 6 zasilaczy i żadnym nie było problemu, jak odbierasz osobiscie to nawet mozesz cene ponegocjować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

"zasilacz jest wykonany na bazie płyty FORTRON z aktywnym PFC"

hmm ten gość raczej sie zna na rzeczy, pewnie wnętrze jest od fortrona tak jak napisał

brałem u niego juz 6 zasilaczy i żadnym nie było problemu, jak odbierasz osobiscie to nawet mozesz cene ponegocjować

Wiesz teoretycznie każdy może tak napisać bo kto to sprawdzi? 1-5% kupujących... No ale skoro u niego kupowałeś to wierzę mu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji tematu o allegro... to tak nieśmiało powiadomię iż pod tym adresem można głosować na obudowy zmodowane :).

 

Są wśród nich zdaje sie 3 z PPC... Namawiać do głosowania na swoje nie można... no ale namawiać do głosowania ogólnie można... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem list od firmy windykacyjnej, że zalegam z opłatami na ~17zł. najlepsze, że datowany jest na 11.12.2007 z "nakazem" zapłacenia do 18.12.2007, a przyszedł już po nowym roku...

 

szczerze to nie chce mi się nigdzie dzwonić czy pisać maila... wcześniej allegro przysyłało powiadomienia o rachunku, tym razem nic nie dostałem. wie ktoś czy mogę najzwyczajniej zapłacić rachunek na podane konto w allegro, czy na konto podane w tym liście? w pierwszym przypadku nie musiałbym płacić gigantycznych odsetek (48gr) ^_^

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

a ja mam pytanie do wszystkich niepłacących: dlaczego nie płacicie za coś, z czego korzystacie i jeszcze się tym chwalicie, bo nie bardzo rozumiem? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zapłacą jak będą musieli? prędzej czy później będzie trzeba jakąś aukcję wystawić i w końcu saldo przekroczy te 10zł. zapłaciłem już kilkanaście rachunków, co z tego, że jeden np. po pół roku? liczy się, że w końcu zapłaciłem. jakby allegro chciało to by nakazało płatności po każdej wystawionej aukcji która się skończyła. tyle, że takie coś jest niewygodne. co to za różnica czy zapłaci ktoś 20x5zł czy 1x100zł? ^_^

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

bo zapłacą jak będą musieli? prędzej czy później będzie trzeba jakąś aukcję wystawić i w końcu saldo przekroczy te 10zł. zapłaciłem już kilkanaście rachunków, co z tego, że jeden np. po pół roku? liczy się, że w końcu zapłaciłem. jakby allegro chciało to by nakazało płatności po każdej wystawionej aukcji która się skończyła. tyle, że takie coś jest niewygodne. co to za różnica czy zapłaci ktoś 25x5zł czy 1x100zł? ^_^

Ok, to kupie coś od Ciebie i zapłacę za pół roku, zgadzasz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do wszystkich niepłacących: dlaczego nie płacicie za coś, z czego korzystacie i jeszcze się tym chwalicie, bo nie bardzo rozumiem? :?

teraz w Polsce taka moda ze jak ktos za cos nie placi lub ukradnie to jest cool, a ten ktory placi to frajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...