Skocz do zawartości
ULLISSES

Allegro i inne serwisy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedający ma rację. Napisał, że karta uniwersalna działa u niego na danym dekoderze i tyle. Nie gwarantował pracy z innymi dekoderami.

 

Co do karty zwykłej wypisał listę modeli i wszystko jasne.

 

Ty piszesz, że karta uniwersalna nie działa u Ciebie na innym dekoderze niż deklarował sprzedający (Philips PVR 7201 HD) więc pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie, bo nie czytasz uważnie opisów.

tak, tylko w aukcji podal link do aukcji na ktorej ten zastaw niby zakupil, gdzie byly wymienione dekodery z ktorymi dziala, widocznie przeczytalem za dokladnie i za duzo w jego opisie i odolaniu z linka.

 

 

co do pytania o komentarz, gosc kupil, nie zaplacil, straciles czas i jeszcze chcesz pozytywny komenatrz mu dac? dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie zwracam honor.

 

Ale IMO nie ma to wpływu na sytuację. Sprzedawca (ten, który sprzedał Tobie kartę) nic nie zawinił, jasno napisał w aukcji, że karta jest sprawdzona na jego dekoderze i działa a na innych nie gwarantuje bo ich nie ma. Reklamację mógłbyś wnosić do tego hurtownika ale wątpię, żeby to się w jakikolwiek sposób udało.

 

Jak się nie uda polubownie rozwiązać sprawy to zostaje wymiana negatywami a Ty możesz pogonić splitter dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro pojawiła się ciekawa oferta. Ktoś chętny na E-Giełde ?

 

http://nvision.pl/news-ext-12558.html

 

http://www.allegro.pl/item546602745_vortal...omputerowy.html

 

Najwyższa oferta to nvision.pl, 2.5k. Nawet piła się skusił.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro pojawiła się ciekawa oferta. Ktoś chętny na E-Giełde ?

 

http://nvision.pl/news-ext-12558.html

 

http://www.allegro.pl/item546602745_vortal...omputerowy.html

 

Najwyższa oferta to nvision.pl, 2.5k. Nawet piła się skusił.

teraz prowadzi moderator z pclol o ile dobrze nicka pamietam z kowata 13100 pln, czyzby sprzatanie u pily sie znudzilo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Piła wygra to zapewne zamknie e-gieldę, a pod domenę podlinkuje pclol'a :lol2:

 

Albo zostawi e-gieldę i będzie trzepał kasę z reklam, a nieświadomi internauci będą przekonani, że mają wybór co do portalu komputerowego :wink:

 

Horror jeśli padnie jeden z ostatnich rzetelnych serwisów i pozostaną produkty pclol'owe wychwalając pod niebiosa nawet największe ciach!a spod marek Intel i nVidia :sad:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten temat ale o allegro jest :)

 

kupiłem sobie na licytacji smart fona HTC używany telefon miał mieć niesprawny głośniczek i wejście USB i nic poza tym nawet nie był w dziale uszkodzone, niestety nic z tego okazało się ze nie widzi żadnej karty sim po rozmowie ze sprzedawca wywnioskowałem że on o tym wiedział ale nie chce zwrócić pieniędzy, sprawę zgłosiłem już do allegro ale co oni mogą ? konto mu zablokują ? a co mi to da ? co mam z tym zrobić i czy jest jakiś sposób aby go zmusić do oddania kasy niestety mam 400km do niego wiec wszystkie legalne :mur: :mur:

 

 

dla zainteresowanych link do aukcji.

 

http://www.allegro.pl/item556904315_htc_to..._m_gratisy.html

 

tak tak wiem koleś ma dużo negatywów ale przyzwyczajony do zakupów na allegro ostatnio przestałem to sprawdzać no i mam teraz nauczkę .... aha i koleś w mailach uważa ze to ja jest oszust ze żądam oddania kasy ..... niech mi ktoś pomoże co z nim zrobić bo naprawdę mi ciśnienie skacze jak czytam co on wypisuje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na cwaniaka i co poradzić? Inna sprawa że też dałeś ciała kupując coś tak niepewnego za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@termit_tm, gościu elegancko wkombinował w "Opis zaczerpnięty z internetu" informację, że nie słychać osoby dzwoniącej. Natomiast oszukał w kwesti ogolnej niesprawności telefonu. Musisz niestety pofatygować się na policję z wydrukiem aukcji i uzbroić się w cierpliwość. Co poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak a on napisał że na policji zezna ze telefon był sprawny i kto to ma rozstrzygną ? co lepsze cały czas zwala na pocztę i ze mam u nich żądać odszkodowania a jakim cudem poczta mogła by uszkodzić złącze karty sim w dobrze zapakowanym pudełku ?(złącze nie jest mechanicznie uszkodzone porostu nie działa ) na dodatek jak to mam im udowodnić skoro okazało się to po otwarciu paczki, i na 100% nie jest to wina poczty bo telefon był dobrze spakowany :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz niestety pofatygować się na policję z wydrukiem aukcji i uzbroić się w cierpliwość.

Tą sprawą nie zajmie się Policja, bo niby z jakiej racji.

 

termit_tm, Kodeks cywilny, zacznij od Art. 556.

Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha dzisiaj mnie rozbroil na lopatki email od goscia od ktorego kupowalem przedmiot :lol: na ktory chcialbym dodac czekalem prawie dwa tygodnie i to nie przez poczte tylko zwlekanie z wysylka przedmiotu. Dodam ze na aukcji byl ladnie wyeksponowany napis "Ekspresowa Wysylka". Cytuje maila:

Witamy,

Widzę tutaj że Pan bardzo nieelegancko chce nam tu obniżyć rating. Jeśli są jakieś problemy to się najpierw zgłasza. Zresztą w powiadomieniu o wysyłce przedmiotu była ta informacja. Jeśli coś nie odpowiadało to trzeba było w ogóle nie wystawiać komentarza, ewentualne Pana zdegustowanie trzeba było umieścić w pozytywny komentarzu.

 

Bardzo nie lubię jak ktoś tak nieumyślnie obniża rating. Dlatego proszę albo UNIEWAŻNIĆ szybko wystawiony ten komentarz albo spodziewać się NEGATYWA. Proszę o informację jakie rozwiązanie Pan wybiera.

 

Pozdrawiamy,

 

www_ivco_pl

tak tak, zostawilem nazwe allegrowicza. Szczerze mowiac to nie wiem co mam zrobic ale jedno wiem, ze przestalem sie cackac z buractwem na allegro. Pisza ekspresowa wysylka a wysylaja po prawie tygodniu to chyba cos jest nie halo. No i takim sposobem za neutrala wylape nega. ZAL.LOLegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak to jest logiczne ale jak to moje prawo wyegzekwować ? :unsure:

Ostatecznością jest skierowanie sprawy na drogę sądową z powództwa cywilnego. Padam na pysk, więc pozwolisz, że zarzucę tylko link do Café pomoc Allegro. Tam te problemy wałkowane są non stop. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się zrobić cos ze złodziejami opisów z aukcji ? allegro usuwa aukcje z kradzionymi opisami czy może ma to w pupie ?

Usuwa, a nieraz wlepi i pkt karny.

 

mi grafikę zayebal jeden... a we formularzu nic nie ma na ten temat

Jest na bank w formularzu, bo zgłaszałem to niedawno.

Kontakt z Działem Obsługi Użytkownika Allegro => Zasady na Allegro => Chcę zgłosić wykorzystanie zdjęć/opisu bez mojej zgody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha dzisiaj mnie rozbroil na lopatki email od goscia od ktorego kupowalem przedmiot :lol: na ktory chcialbym dodac czekalem prawie dwa tygodnie i to nie przez poczte tylko zwlekanie z wysylka przedmiotu. Dodam ze na aukcji byl ladnie wyeksponowany napis "Ekspresowa Wysylka". Cytuje maila:

tak tak, zostawilem nazwe allegrowicza. Szczerze mowiac to nie wiem co mam zrobic ale jedno wiem, ze przestalem sie cackac z buractwem na allegro. Pisza ekspresowa wysylka a wysylaja po prawie tygodniu to chyba cos jest nie halo. No i takim sposobem za neutrala wylape nega. ZAL.LOLegro

ja kolesiowi walnalem nega za wyludzenie kosztow przesylki, posapal cos w mailach, ale komenta od kwartalu nie wystawil. moze ci Twoi tez tylko szczekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

 

http://www.allegro.pl/item562821264_need_f...l_z_empika.html

 

Aukcja, która powinna zakończyć się wczoraj o godzinie 22:27:36 istotnie zakończyła się, ale zaraz po tym została przedłużona o kolejne 24H. Najśmieszniejsze jest to, że Allegro nie zaliczyło w tym czasie żadnego pada, a przez chwilę status aukcji wyświetlał się jako Zakończony.

 

Przeanalizujcie zresztą oferty, w ostatnich sekundach najwyższe. Zarówno osoba, która wylicytowała ostatnia, jak i ja - sprzedający, jesteśmy totalnie zaskoczeni. Nie wiem co zrobić, zakończyć aukcję? Nie sprowokuje tym samym Allegro, być może zablokują mi konto za jakieś hakerskie wybryki, których przecież nie popełniłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomemu się takie coś przydarzyło - brał udział w licytacji, ale nie dało mu się wygrać.. Chwilę po zakończeniu aukcji okazało się, ze są jeszcze dodatkowe 24 godziny, ale z jakiego powodu? Też nie wiadomo.. Jednak w tym czasie nikt więcej nie licytował..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można napisać do pomocy technicznej i się dowiedzieć.

Najczęściej takie coś ma miejsce, kiedy w czasie licytacji występują jakieś problemy z serwisem, nie wiem konserwacja, pad itp. i nie koniecznie musi to trwać pół dnia, nieraz za 1-2h niemożności licytowania przedłużają o 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na allegro wicza promocja-allegro. Kupowalem u goscia konta na rapida od jakiegos czasu , namowilem nawet kumpla ze u nich warto. I jak na zlosc obaj otrzymalismy tym razem konta juz zabanowane. Widze ze nie maja teraz wystawionych przedmiotow wiec moze zrezygnowali ? Kontaktu - ZERO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś zbanowali od razu po założeniu, kumplowi też, pochodzenie i legalność tych kont z rs jest mocno wątpliwa, czytałem kiedyś na ten temat i ludzie kupują je od "zagranicznych" gości, którzy zakładają je na fikcyjne numery kart kredytowych, albo kradzione i po jakimś czasie jak kasa się nie zbillinguje zostają zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę bo irytuje mnie to.... wkurza wręcz...

 

Dlaczego ludzie nie wystawiają komentarzy na allegro ?

Nie chce im się? nie potrafią ?

Mam zaległych z 10 jeszcze z 2007 roku i mimo kontaktu, upomnienia, czy cokolwiek NIC....

Gdybym był allegro rozwiązałbym to w taki sposób:

dopóki druga strona nie wystawi komentarza, komentarz pozytywny który otrzymała będzie niewidoczny dla pozostałych użytkowników (i punkty nienaliczane). Chcesz mieć komentarz, wystaw komentarz. To by pewnie zmobilizowało niektórych, a ci co olewają mieliby znacznie mniejszą liczbę punktów.

 

Dla neutralnych i negatywnych oczywiście ta zasada nie mogłaby obowiązywać, bo byłaby to gratka dla oszustów. Takie komentarze pojawiałyby sie od razu. Zresztą tych komentarzy problem nie dotyczy - sam widziałem karte jakiegoś sprzedającego i odwetowe negatywy wystawiał w ciągu kilkunastu minut od otrzymania neutrala/negatywa. Pozytywów wystawiać mu sie nie chciało :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...