Skocz do zawartości
ULLISSES

Allegro i inne serwisy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie jest. Gdybym tylko dokładnie czytał każdy temat na pure to ile błędów by w życiu człowiek nie popełniał. Niemniej, jak moje podbicie tematu zwróci uwagę choć jednej osoby na ten problem to warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze...

 

Dziś wygrałem aukcję o godzinie 18.10. Zaraz po wygraniu pojawił mi się mail z allegro o wygraniu aukcji i od razu "mail od sprzedającego" z numerem konta, nazwiskiem, danymi i innymi [ciach!]łami. Jak na chłodno spojrzę to faktycznie wygląda jak fake, ale człowiek czasem jest myślami gdzie indziej i poza "nie podawaniem numerów kodów jednorazowych przy logowaniu do banku", zapomina o zasadach bezpieczeństwa w internecie. Jak automat dokonałem przelewu. 3 godziny później dostałem maila od prawdziwego sprzedającego przedmiot z numerem konta itp. Na szczęście możliwa była anulacja przelewu w mBanku, więc ten sk***wysyn grosza ode mnie nie dostanie. Nie byłbym pierwszy: KLIK - ten sam schemat, to samo IP w mailu.

 

Pamiętajcie, chłodna głowa!

Ja pisalem o tym wyzej, jeszcze dodatkowo dostalem maila od kogos, kto znalazl ten temat i rowniez dostal takiego maila po wygraniu aukcji. Musze sie przejsc na policje w koncu, bo sie zebrac nie moge. Dogadalem sie z gosciem z maila, ze on rowniez idzie, bo im wiecej osob, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam oststnimi czasy próbuje cos wylicutowac na allegro (elektronike lcd pralki itd..) niestety co tylko zalicytuje przychodzi do mnie wesoły mail od pana pracownika

Przedmiot, na ktory zlozyles oferte kupna zostal usuniety :unsure: WTF rozumiem jeden dwa ok trzy ale

tyle :unsure:

 

Dołączona grafika

 

pisałem juz do allegro brak odpowiedzi

 

tez tak macie

 

tylko dzisiaj 5 aukcji :damage_wall:

Edytowane przez silverato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam mały problem ze sprzedawcą allegro, bardzo szemraną firmą ecotronics.pl, która ma tytuł super-sprzedawcy. Nie będę, się rozwodził, wszystko widać w korespondencji mailowej. Proszę o wasze zdanie jak najlepiej sprawę rozegrac. I jeszcze drugie pytanie ile będzie kosztowało zapłacenie prowizji od rzeczy która kosztuje 2500zł?

Miłosz Sakowski do sprzedaz2

pokaż szczegóły 11.01 (7 dni temu)

- Pokaż cytowany tekst -

Dział Sprzedaży - Ecotronics do mnie

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

Witam,

Dziekujemy za kontakt.

Prosze Panstwa takie zapytania nalezy skladac PRZED zakupem a nie juz PO...

Zaprawszamy do zakupu u konkurencji

pozdrawiamy serdecznie,

Ecotronics.pl

 

 

 

Miłosz Sakowski do Dział

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

Dziękuję za szczerość. Jak umawiamy się z komentarzami? Uważam, że

jeśli wystawimy sobie po neutralnym, to będzie to fair, ale chcę

jeszcze usłyszeć waszą opinię zanim cokolwiek zrobię.

Pozdrawiam

Miłosz

 

 

 

 

Dział Sprzedaży - Ecotronics do mnie

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

Witam,

przepraszam neutralny komentarz nalezy Nam sie za???

 

pozdrawiamy,

Ecotornics.pl

 

 

 

 

Miłosz Sakowski do Dział

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

Do transakcji nie doszło, bo nowy laptop (z zagranicy, czy też nie)

nie jest zupełnie nowy. Przynajmniej tak rozumiem to, że po

zapewnieniu, że chcę go kupić jeśli będzie gwarancja, że spełni pewne

podstawowe warunki, postanowili Państwo odstąpić od transakcji. Ale z

drugiej strony załatwili Państwo sprawę bardzo fair i poszli mi na

ustępstwo (mimo wszystko kliknięcie w "kup teraz" jest wiążące", a

Państwo zgodzili się odstąpić od zakupu) więc jeśli życzycie Państwo

pozytywa, to nie mam z tym problemu.

 

 

 

 

 

 

Dział Sprzedaży - Ecotronics do mnie

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

Witam,

Na jakiej podstawie sadza Panstwo iz postanowilismy odstapic od transakcji?

pozdrawiamy,

Ecotronics.pl

 

 

 

Miłosz Sakowski do Dział

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

"Zaprawszamy do zakupu u konkurencji"

 

 

 

 

Dzial Sprzedazy - Ecotronics do mnie

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

Witam,

1. Prosze zachowac historie korespondencji

2. Wycial Pan czesc wiadomosci, tak jak pisalem pytania zadaje sie

PRZED zakupem, nie PO gdyz zawsze potem sa jakies niejasnosci, ktore

nie wynikaja z Naszej winy

pozdrawiamy,

Ecotronics.pl

 

 

 

 

 

Miłosz Sakowski do Dzial

pokaż szczegóły 12.01 (6 dni temu)

 

Padło pytanie na jakiej podstawie tak sądzę, to wkleiłem fragment,

który dał mi tą podstawę. Zamiast czepiać się szczegółów i bawić w

głupie przepychanki słowne, proszę sprecyzować o co chodzi. Ja

fragment o tym kiedy się zadaje pytania uznałem za radę na przyszłość,

a potem posłuchałem waszej dobrej rady i już kupiłem laptopa u

konkurencji...

 

pokaż szczegóły 13.01 (5 dni temu)

 

 

Witam,

Dziekujemy za kontakt.

Niestety nie zostawia Pan historii korespondencji, tak wiec

uniemozliwia Nam Pan tym samym odniesienie sie i odpowiedz na

powyzsza wiadomosc

pozdrawiamy,

Ecotronics.pl

 

 

Oto i niezbędna historia korespondencj. Przypominam, że Państwo

kierując mnie do konkurencji wyraźnie dali do zrozumienia, że nie

jestem mile widziany jako wasz klient. Czekam na konkretną propozycję

rozwiązania tej sytuacji.

 

Ogólnie, to uważam kolesia z którym piszę za niemiłego lenia, który traktuje mnie jak ciach!o i co do nich piszę, mam ochotę im z tym wyjechać, ale z drugiej strony, zależy mi na kasie, nie satysfakcji, więc niech ktoś rzuci pomysłem jak ich podejść. Z góry dzięki. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze drugie pytanie ile będzie kosztowało zapłacenie prowizji od rzeczy która kosztuje 2500zł?

http://allegro-kalkulator.prv.pl/

 

Wpadaj do Szczecina, to się do nich przejdziemy :D

 

Zrozumiałem tyle, że kupiłeś i zapłaciłeś za notebooka, ale po tym miałeś jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapłaciłem, bo stwierdziłem, że wole się upewnic co mają i dopytam się ich. Napisałem maila, nie odpowiedzieli. Zadzwoniłem, babka powiedziała, żebym napisał maila. :mur: Zacząłem jej tlumaczyć, że napisałem i odpowiedzi zero, ona powiedziała, że kumpel odpowiada za maile. To ja ją poprosiłem, żeby z nim pogadała i go pogoniła. I po pół godziny, koleś się wysilił i napisał, że zaprasza do konkurencji. To się ucieszyłem, że problem z głowy i kupiłem innego lapka.

Do Szczecina mam ochotę wpaść. Mam rozbudowanego kuzyna na WSM-ce to się wybierzemy. ;-) Joke, nigdzie nie idę, chcę to normalnie załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak kupiłeś od firmy. Zawarłeś umowę kupna-sprzedaży na odległość.

Więc możesz w ciągu 10 odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Jeśli nie minęło 10 dni to korzystaj z tego.

Z chwilą kliknięcie "kup teraz" zostaje zawarta wiążąca umowa. Korzystasz jednak z ochrony "przy zawieraniu umów na odległość". Taką ochronę daje polskie prawo. Regulamin allegro czy sprzedającego nie może Cię tych praw pozbawić. Proponuję iść tą ścieżką. Poszukaj info co ma zawierać oświadczenie o odstąpieniu od umowy i ślij im to poprzez "wyślij wiadomość" na allegro.

 

Edit: Mam nadzieję, że aukcja była z opcją "kup teraz" i tak nabyłeś owy sprzęt.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak Cię interesują wyjaśnienia, to już pędzę z odpowiedzią ;-) : Założyłem temat na notbookcheck.pl z pytaniem czy kupić NW czy FW. Po zakupie "funkiel nówka wspaniałego" FW od ecotronics szczęśliwy pochwaliłem się w tym temacie, i ktoś się odezwał, że ta firma to jedna wielka kpina i dał linka do tematu (pierwszy w moim mailu do ecotronics) Włos mi się zjeżył jak go przeczytałem, a potem wpisałem w google ecotronics.pl i było tylko gorzej, więc stwierdziłem, że spytam ich co jest grane, bo nie wyłożę w ciemno 2.5 kafla na jakąś poniemiecką lipę z dziwną gwarancją. Po ciężkich próbach kontaktu, w końcu się udało. Mimo, że zapewniłem, że chcę sfinalizować transakcję, te cepy zamiast zapewnić, że wszystko jest ok dały mi lekcję kiedy zadawać pytania o kupowany sprzęt i odesłały mnie do konkurencji. Już pędzę po takim czymś z bananem na mordce do banku i robie przelew. Może by jeszcze dobrze do tego chcieli? ;-) Poza tym piszę 3 raz żeby powiedzieli KONKRETNIE czego chcą to koleś w odpowiedzi operuje aluzjami... :lol:Już kupiłem używkę NW, która jest bardziej nowa niż część tego padła co oni tam mają i jestem happy. Sprzedawca był miły konkretny i odpowiedział na każde nawet najgłupsze pytanie bez żadnych problemów. Zawsze jestem uczciwy i staram się zrozumieć drugą stronę i tego też oczekuję od innych. Tamto to nie moja wina.

 

Reszcie dzięki za pomoc. Powołam się na te 10 dni. Dobrze, że dzisiaj jest 9-ty... ;-) To, że prowizję też można zwrócić, też jest dla mnie nowością, także tyłek uratowany. Dam znać co jest, jak coś się wyjaśni. Dzięki! :D

 

EDIT: oj sorry niedopatrzenie z mojej strony: pierwszy-najważniejszy mail się schował w gmailowym cytacie i nie trafił do posta.

Oto on:

 

Witam.

Właśnie dzwoniłem do was w sprawie Laptopa Vaio FW21L, kupionego na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=867845736 , a za którego muszę zapłacić. W związku z tym, że rozmowa telefoniczna nie jest dowodem w wypadku ewentualnych nieścisłości, zwracam się do was jeszcze raz pisemnie:

Otóż już po zakupie natknąłem się na ten topik http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1412309.html , zacząłem więcej szukać o ecotronics.pl i natknąłem się na kolejne niepochlebne opinie: http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=19769

Mimo tego, że nie jestem pewien jaki będzie laptop którego dostanę, wierzę w waszą uczciwość i chcę wam zaufać finalizując transakcję, do której się zobowiązałem. Żądam jednak zapewnienia, że laptop faktycznie jest nowy i nie ma przeszłości (szczególnie poserwisowej), czego nie omieszkam sprawdzić w serwisie vaio-link. Jeśli laptop jest refurbrished albo powystawowy, nie jest to problemem, ale moje poczucie uczciwości podpowiada, że również powinno się o tym informować. Jeśli to możliwe, z 4 oferowanych modeli, proszę o wybranie tego w najlepszym stanie/ historii. Jeśli uważacie, że te laptopy nie sprostają moim oczekiwaniom, jestem w stanie dopłacić 250PLN do modelu FW31J, który również macie w ofercie o ile to robi różnicę.

Nie chcę wam zarzucać niczego, tylko na podstawie opinii w internecie. Jednak proszę o zrozumienie oraz szczerość i ostrzegam, ze w razie nieprawidłowości (których mam nadzieje nie będzie) będę dochodził swoich praw.

Pieniądze wpłacam od razu po otrzymaniu odpowiedzi i liczę na szybką wysyłkę.

Pozdrawiam

Miłosz Sakowski

Na to oni odpowiedzieli:

Witam,

Dziekujemy za kontakt.

Prosze Panstwa takie zapytania nalezy skladac PRZED zakupem a nie juz PO...

Zaprawszamy do zakupu u konkurencji

pozdrawiamy serdecznie,

Ecotronics.pl

 

 

 

 

EDIT 2. Jednak minęło 13 dni. Myślicie, że da się coś z tym zrobić?

W formularzu na stronie UKE znalazłem to:

[cytat]*) Ponieważ spółka ......................................... nie poinformowała mnie na piśmie o prawie do odstąpienia od umowy, zgodnie z art. 4 ww. ustawy, przysługuje mi prawo dostąpienia od umowy w terminie 10 dni od uzyskania informacji o prawie odstąpienia, nie dłużej niż w ciągu 3 miesięcy od dnia jej zawarcia.[/cytat]

 

Jednak informacja o odstąpieniu od umowy widnieje na stronie O MNIE ecotronics.pl a w mailu który przyszedł z automatu po zakupie pisze: Zanim zadasz pytanie:CZYTAJ REGULAMIN NA STRONIE "o Mnie".

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci napisali zebys udał się do konkurencji to uznaj to ze wycofali sie z transakcji. Napisz im to jeszcze raz po czym dalej olej (komentarza nie wystawiaj). Prowizje niech sobie sami odbija (skoro do transakcji nie doszlo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz edit.

 

Panowie, mam ciekawy problem do rozwiązania.

Zleciłem wykonania szablonu aukcji pewnej firmie. Otrzymane pliki wrzuciłem na nasz serwer ftp, udzieliłem im wszystkich praw. Następnie używając przeglądarki IE8 ( nie, to nie jest moja deflautowa przeglądarka ), próbowałem wystawić aukcję. Uzupełniłem wszystkie opcje dostawy i wkleiłem otrzymany kod. Po wprowadzeniu danych i wciśnięciu podgląd aukcja wyglądała tak jak chciałem. Klikam dalej i ku mojemu zdziwieniu widzę tylko jeden obrazek, który wrzuciłem na allegro i który miał służyć jako miniaturka. Myślę sobie, allegro lubi się zwieszać, przejdę cały proces od nowa. Ponownie uzupełniłem dane, wkleiłem juz poprawiony kod i znów to samo. Aukcja w podglądzie działa, po naciśnięciu dalej niestety już nie.

 

Podobny proces przeprowadziłem w Chrome, Opera, a pózniej w FireFox. Znów zostałem zaskoczony, ponieważ w FireFox po przejściu całego procesu, aukcja po kliknięciu dalej była widoczna! Oczywiście wystawiłem produkt i problem wydawał się rozwiązany. Czar prysnął w momencie próby otworzenia aukcji na innej przeglądarce. Niestety poza firefox, widoczna jest tylko miniaturka.

W celu sprawdzenia w czym tkwi problem testowałem aukcję na kilku komputerach, na kilku kontach. Wynik w dalszym ciągu negatywny. Problem w międzyczasie zgłosiłem firmie, która wykonywała szablon. Twierdzą że u nich wszystko działa... to jest temat na inny temat, więc skupmy się na rozwiązaniu problemu.

 

Czy kogoś z Was dopadł już kiedyś taki problem? Macie może pomysł jak go rozwiązać? Oczywiście mogę udostępnić kod, w celach diagnozy.

 

.edit

 

problem rozwiązany, kawałek kodu był zle zamkniety

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, ile moze trwac pelna aktywacja konta?

w sobote dostalem maila, ze list zostal wyslany, a do dzisiaj nic nie mialem w skrzynce... Wiec ile idzie list zwykly poczta polska?

 

Pewnie to juz bylo, ale nie umiem znalezdz.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem pod koniec grudnia dysk zewnętrzny na allegro w sklepie x. Dostałem paczkę, wszystko w najlepszym porządku tylko, że przez swoje gapiostwo nie zainteresowałem się czy w środku jest paragon(być może wogóle go tam nie było bo nie rzucił mi się w oczy). Wysyłałem maila do sklepu z prośbą o wystawienie duplikatu paragonu, podałem wszystkie możliwe potrzebne dane(data zakupu, nr aukcji itd.). Dostałem odpowiedź, że takowego nie dostanę - bo nie i już. Co mogę zrobić z tym fantem? Potwierdzenie przelewu w świetle prawa jest dowodem zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paragon zapewne był w paczce, więc czemu sklep ma płacić za twoje gapiostwo?

Cholera teraz nie pamietam, ale byly jakies przepisy o wystawieniu duplikatu rachunku, a juz na pewno faORT: ORT: ktury. Dlatego zawsze lepiej prosic o fakture poniewaz zawsze mozna dostac kopie.

 

Ja teraz mam inna zagwozdke.

Przyszla do mnie paczka ze sklepu z czesciami rowerowymi. Kurier byl o 21:30 :wisielec: , ja oczywiscie kompletnie zajechany po pracy bo jade ostatnio praktycznie na 3 etaty + inne zajecia.

Wszystko ok, brakowalo licznika w paczce to sie szybko pakowalem i jakos przeoczylem rzecz dalej. Napisalem do sklepu, fine, okazalo sie ze hurtownie nie maja i maja doslac. Dopiero 2 dni pozniej jak jechalem rano do pracy olsnilo mnie ze w paczce brakowalo czegos jeszcze. Napisalem i zobaczymy jak to rozpatrza, oczywiscie brat nagrywal otwarcie paczki kamera jak i rekonesans ale oczywiscie cos sie zwalilo i nic sie nie nagralo. Chodz z drugiej strony przy rozmiarze paczki jaka dostalem ze sklepu nie byloby mowy aby ta druga czesc sie tam w ogole zmiescila. Zobaczymy co sklep odpowie.

 

Prawo murphiego ftw :mur:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paragon zapewne był w paczce, więc czemu sklep ma płacić za twoje gapiostwo?

Sklep by nic nie zapłacił bo ja płace za przesyłkę:) Pomiń kwestię gapiostwa skupiając się na tym jak zdobyć ów paragon. Nie jest mi on na gwałt potrzebny ale miło byłoby go mieć w razie jakiegoś faila z dyskiem.

 

Jak to jest z tym potwierdzeniem przelewu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep by nic nie zapłacił bo ja płace za przesyłkę:) Pomiń kwestię gapiostwa skupiając się na tym jak zdobyć ów paragon. Nie jest mi on na gwałt potrzebny ale miło byłoby go mieć w razie jakiegoś faila z dyskiem.

 

Jak to jest z tym potwierdzeniem przelewu?

nie da się zrobić drugiej sztuki paragonu... paragon to wydruk z kasy fiskalnej z datą kwotą itd to wszytko się "fiskalizuje" i po raporcie dobowym ciężko już coś zrobić nie można od tak sobie dobić bo musi się wszytko zgadzać... mogą ci ewentualnie wystawić jakiś świstek, ale nie dziw się, że nie chętnie podchodzą do tego tematu.

A gwarancji z pieczątką jakiejś nie masz ? co to za sprzęt zewnętrza gwarancja producenta jest ??

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiedziałem, gdzie zamieścić temat więc napisałem tutaj :). Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za to.

 

Kilka dni temu kupiłem na allegro telefon. dokładniej o ten -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=918956294

 

wszystko ładnie: telefon nowy z gwarancją producenta używany tylko w celu "sformatowania" powinno być raczej uformowania baterii, ale to mały szczegół. Dziś dostałem paczkę i jestem w szoku... koperta a w niej : telefon + ładowarka + przewód do PC + słuchawki. Telefon dostałem w takim o to stanie :

http://img138.imageshack.us/i/dsc04145.jpg/

http://img5.imageshack.us/i/dsc04143pa.jpg/

http://img15.imageshack.us/i/dsc04142y.jpg/

http://img97.imageshack.us/i/dsc04144i.jpg/

http://img297.imageshack.us/i/dsc04148b.jpg/

 

Tu pada moje pytanie. Co z tym zrobić? Sprawę oddać do allegro i zgłosić na policję czy może jakoś inaczej rozwiązać? WG mnie stan telefonu oraz zestaw nie ma się do tego co jest na allegro. Po pierwsze telefon nie jest nowy, a po drugie nie ma gwarancji i dowodu zakupu o co prosiłem.... i po trzecie nie ma pudełka i reszty akcesoriów. Rozumie że część osób napisze, że nie było nic wspomniane o tym na aukcji, ale pisząc że telefon jest nowy z gwarancją ma się na myśli pełen zestaw racja? a tu dostałem można powiedzieć zestaw raczej skromny. Dziś po 10 będę dzwonił do niego w tej sprawie ponieważ siedzi w pracy i nie może rozmawiać. Jeżeli będzie chciał skończyć to polubownie to wysłać mu za pobraniem na jego koszt? jak myślicie? co byście zrobili na moim miejscu?

 

pozdrawiam i liczę na wasze odpowiedzi

viviusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho dostałes to co na aukcji (a ze fotki slabej jakosci trudno) wiec to bedzie linia obrony kolesia, jesli chodzi o gware pudełko, i dowód zakupu...

Z drugiej strony napisal w aukcji ze sprzet NOWY

I na tej podstawie żądaj zwrotu kasy i tyle

 

Ps. nie wiem co trzeba pić, aby mieć odwagę zakupic od usera z 3 komentsami sprzęt za 550zł

Ale dla mnie wyglada to tak ze koles mial 2 takie telefony (fakt ze nie wyslał futerału swiadczy ze do czegos mu on potrzebny jest:P) i opchnął ten gorszy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałek jakich duzo, walcz.

Co do pudelka itp. akurat tego nie mozesz wymagac.

 

A sprzedawca ewidentnie probuje naciagnac frajera (bez obrazy):

Nazwa aukcji: "SAMSUNG I900 OMNIA <<NOWY>> "

Stan: "Nowy"

Opis: "TELEFON UŻYWANY W CELU SFORMATOWANIA BATERII"

 

Nowy =/ Uzywany, sprzedawca mysli ze opisem wybroni sie w przypadku problemow.

 

Masz jakas korespondencje mailowac ze sprzedawca? Jesli tak to wklej co tam masz.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...