Skocz do zawartości
ULLISSES

Allegro i inne serwisy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się spotkałem już wielokrotnie - Ty jesteś S P A M E R E M a drabiny bywają też tańsze :D

 

czemu spamerem? dlatego że spytałem o coś co mnie interesuje? - chcialem wiedziec jak to możliwe bo czegos takiego nie widziałem wcześniej , a to że drabiny bywają tańsze to akurat inna sprawa - przytaczam mechanizm nie cenę
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu spamerem? dlatego że spytałem o coś co mnie interesuje? - chcialem wiedziec jak to możliwe bo czegos takiego nie widziałem wcześniej , a to że drabiny bywają tańsze to akurat inna sprawa - przytaczam mechanizm nie cenę

 

Znane powiedzenie mówi: "Nie ma przypadków, są tylko znaki". Tutaj z daleka śmierdzi reklamą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znane powiedzenie mówi: "Nie ma przypadków, są tylko znaki". Tutaj z daleka śmierdzi reklamą.

 

Fajnie... tak się składa że nie mam absolutnie nic wspólnego ze sprzedawcą - po prostu szukałem sobie drabiny i nie wiedziałem czemu nie mogę zalicytować - liczyłem na jakąś odpowiedź - nawiasem mówiąc fajnie by zamiast kretyki właśnie ona padła...

 

mam wrażenie że zmieniają coś w samym allegro - wie ktoś co to ma mieć na celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

Jak robię płatność przez allegro (które jest obsługiwane przez płatności.pl) to nie ponosze dodatkowych kosztów (pomijam kwestie prowizji za przelew w banku). Jak dostaje pieniądze od kogoś to też wypłacam je bez kosztów. Kto za to płaci? Jak zarabiają płatności.pl i inne tego typu serwisy.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro płaci? Może te koszty wliczyli w prowizję, albo za jakiś czas zrobią tą usługę płatną jak się już ludzie przyzwyczają. A do tego czasu korzystajmy za darmo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie ze na allegro ma kilka milionow uzytkownikow. Teraz powiedzmy ze 2 miliony z nich dziennie przesyła jakąs kwote (powiedzmy srednio pow 100zł) przez 'płacę z allegro'. Pieniądze te muszą przejsc przez konto portalu, przez co caly czas znajduje sie tam KILKASET milionów złotych a allegro wysyła je do uzytkownikow z reguly po 1-2 dniach od klikniecia 'wypłać'. Wiekszosc uzytkownikow pewnie korzysta z automatycznej wypłaty raz w tygodniu. Muszę wyjasniać resztę?:)

 

Czysty biznes, 'jak nic nie robic a zarobic' :)

 

Z innej beczki: Czy inni uzytkownicy Opery mają problemy z dzialaniem allegro? Ja np mam tak, ze klikając w co 2-3 odnosnik musze się ponownie logować, co jest mega wkurzające przy licytowaniu. Do tego co jakis czas dostaje komunikat 'Ciasteczka są wyłączone' gdy probuję sie zalogowac. Pisałem do allegro ale nawet nie raczyli odpowiedziec:/

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie.

 

Czy allegro zezwala na wrzucanie zdjęć na jakis darmowy serwer (imageshack itp) i umieszczanie ich na aukcjach? Bo w sumie w ten sposób omiajmy opłaty.

 

Zauważyłem, że sporo osob tak robi, a ze musze wystawic aukcje, gdzie bedzie sporo zdjec stad pytanie.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim trzeba byc debilem zeby taki koment wystawiać

 

Informacje o Użytkowniku julek42 - Aukcje internetowe Allegro

 

To nie tak było, jak pan mówi bo napisałem sobie w opisie pozwalam sobie na zakończenie aukcji przed czasem lub po czasie jeżeli cena będzie dla mnie zbyt niska. No i cena była zbyt niska i zakończyłem aukcje po czasie. Więc za co neutral ??[Odpowiedź z:śro 09 cze 2010 14:01:58 CEST] Sorki ale nie "przyjmuję" tego negatywa. Jezeli zależalo Panu na kasie trzeba było dać opcję kup teraz lub zaznaczyć kwotę min., dlatego dałem delikatnie neutrala. Na przyszłość proszę nie dawać pochopnie negatywów przy15 transakcjach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za podobny numer dostal tez nega od innego kolesia i to kupujacemu zawiesili konto :lol: cale allegro.

Wszystko było zgodne z opisem, i proszę nie wymyślać takich bajek. Proszę sobie poczytać moje inne komentarze, Jakoś inni użytkownicy allegro piszą że wszystko zgodne z opisem, a Pan sobie wymyśla takie bzdury... [Odpowiedź z:śro 07 lip 2010 00:17:19 CEST] Zgodny z opisem to jest twój niewyparzony język... młodzieniec nie ma pojęcia o handlu, radzę uważać na niego aby nie naciąć się na zupełnie inny towar niż ten z aukcji. Wynika to albo z braku doświadczenia, braku wiedzy, lub braku lat..
Informacje o Użytkowniku RozniakowskiShop - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie.

 

Czy allegro zezwala na wrzucanie zdjęć na jakis darmowy serwer (imageshack itp) i umieszczanie ich na aukcjach? Bo w sumie w ten sposób omiajmy opłaty.

 

Zauważyłem, że sporo osob tak robi, a ze musze wystawic aukcje, gdzie bedzie sporo zdjec stad pytanie.

 

 

pozdrawiam

 

Jak masz wiele fotek to polecam aukcjoner.pl

jak juz zrobisz galerie wyswietli Ci sie link do wklejenia w opis i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś to długo trwa pomijając sobotę i niedziele i do teraz nie widzę kasy na moim koncie chyba będę musiał się przejechać do poznania do allegro i uciąć miła pogawędkę z księgowa :mad: :mur:

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem konto i swoje dane ale nad tymi trzema ramkami wisi taka informacja

 

Nie możesz wypłacić środków z konta Płacę z Allegro.

Przejdź do zakładki Konfiguracja konta i podaj niezbędne dane

 

po konfiguracji konta w zakladce (Saldo i wypłata środków)mam podana kwote i swoje konto i dane

a kasy nie widac na moim koncie zal.pl

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada w tej sytuacji, to wysyłać towar po otrzymaniu pieniędzy na własne konto. Oczywiście poinformować o tym kupujących w opisie i zaproponować tradycyjny przelew jako preferowaną formę płatności.

 

 

imho. allegro tnie w ch*** przetrzymując pieniądze!!!

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...