Skocz do zawartości
ULLISSES

Allegro i inne serwisy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dramat z tymi nowymi "miniaturami". Widzę 5 aukcji na stronie.

Wygodny filtr z paska bocznego wstawili na górę strony (jakby mało bannerów już tam było) i do tego jest on zawsze domyślnie rozwinięty, zabierając kolejne 20% wysokości strony. Żallegro.pl

Adblock ratuje trochę sytuację, można zablokować "proponowane aukcje", wszystkie ten niepotrzebne paski, ale z przerośniętymi miniaturami już nic się nie da zrobić z poziomu przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za porażka ten nowy wygląd wszystko pochowane. Wszystko popsuli nic nie można znaleźć, czuje się jak na eBayu :/

Wcześniej chcąc wyszukać dany samochód klikałem 2 razy myszką i miałem. W tej chwili muszę się ostro naszukać, żeby cokolwiek znaleźć... <_< Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię kupować na allegro jednak ono samo coraz bardziej mnie do tego zniechęca. Uważam, że przydała by się w Polsce konkurencja dla allegro, ale taka z prawdziwego zdarzenia żeby musieli w końcu ruszyć dupska w troki i zacząć wprowadzać korzystne dla użytkowników zmiany a nie stosować jakieś poronione pomysły jakiegoś debila. Allegro ma zbyt silną pozycję i nie liczy się z nikim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, ale właśnie założyłem konto na aukcjuszu, mam dosyć tego [ciach!]a

 

Zainteresuje się tym jako kupujący bo fajne oferty znalazłem.

 

Btw, z okazji tego, że ciężko się napracowali wprowadzając nowy layout postanowili również wprowadzić podwyżki.. tfuuu... wprowadzić obniżki!

Info: Nowości i komunikaty - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy layout w ogóle mi się nie podoba. Co do cen to są jakie są czyli zdeka wysokie. Za wystawienie czegoś by jako tako się sprzedało trzeba czasem nawet wydać ok 9 zł. Dla mnie przy sprzedawaniu towaru wartości 40 zł jest troszkę nieopłacalne. Owszem można wystawić na przykład bez promowania, ale przy dużej ilości podobnych produktów (w moim przypadku to ostatnio była gra na PS3) bez tej opcji jest ciężko coś sprzedać. Owszem ja sam jak coś kupuje to szukam na wszystkich stronach. Ale najczęściej sięgam do tych promowanych. Już tak mam i pewnie sporo osób też tak ma. Gra oczywiście się sprzedała i to dość szybko, ale te opłaty. Rzadko co sprzedaje na Allegro. W zasadzie to moja 4 spredaż w życiu na tym serwisie. Powoli pozbywam się niektórych rzeczy, więc Allegro to obecnie jedyne wyjście. Brak konkurencji jest bardzo złe w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem od goscia przedmiot za 2500zł. Bylo jeszcze kliku innych kupujacych. Nagle okazuje sie ze lecą negi do goscia bo zamiast przedmiotu wysyla jakis złom.

 

Pytalem sie allegro co robić, ale jak zwykle 5 dni mija i brak odpowiedzi. Moja paczka przyjdzie UPS-em w poniedzialek, dzwonilem do oddziału ale oni nie oferują usługi sprawdzenia paczki przy kurierze, nawet w oddziale - nie i koniec. Wiec z drugiej strony jak udowodnie ze doszedł złom zamiast przedmiotu?.

 

Co zrobic w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji musisz mieć dowody "krok-po-kroku"- od odebrania paczki po moment jej otwarcia.

 

Gość może zakwestionować video otwarcia paczki przy policji- tak może to wytłumaczyć:

- klient odebrał paczkę od kuriera, rozpakował nie uszkadzając papieru, naklejek, itp, wyjął wartościowy przedmiot, włożył "ziemniaki", zapakował i podymał na komisariat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pamiętacie te aukcje za grosze co gość miał wysyłać z Chin czy Hong-Kongu? Ostatnio dzwonił że ma problem z dostawą, której nie otrzymał, przez co zwraca użytkownikom pieniądze a jak otrzyma towar to sprzeda taniej. Podałem mu mailem konto, i kaske dziś dostałem.

 

Czyli oszustwo, i kolesiowi ktoś zrobił problem przez co ruszyło go sumienie, czy faktycznie chciał coś sprzedawać ale nie dostał towaru? Obie opcje wydają się dziwne.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to chyba miałem nawet mail że towar wysłano ze spodziewanym terminem dostawy, i chyba o tym tu pisałem, ale nie pamiętam w którym temacie.

 

Ogólnie dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w opcjach szukania ustawic zeby zapamietał ustawienia? Kiedys dawalem szukaj nowe auckjie wystawione w ost np 5 godzinach a teraz za kazdym razem gdy wejdze na allegro musze przestawiac to ręcznie, szlag moze trafic człowieka

Edytowane przez Maniakalny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...