Skocz do zawartości
Sector19

Bsel Mod By Sector... 200->266->333/266->333/333->266->200

Rekomendowane odpowiedzi

Ręce mi się nie trzęsą :D Spróbuje zrobić to, ale muszę kupić ten lakier. U mnie w sklepach nigdzie nie ma... pieniędzy też za dużo nie mam xD Polecasz jakieś lakiery (podaj nazwę, albo coś :D)?

 

No w mordkę obity ..... w tym topicu są polecane lakiery :) poczytaj od początku dużo nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę przerobić Pentium Dual Core E6500K z FSB 266 na 200 za pomocą BSEL1 z L na H, łącząc BSEL1 z VCC za pomocą lakieru przewodzącego prąd. Niestety łączenie nic nie daje, dalej mam FSB 266 i nie wiem dlaczego (procesory FSB 200 działają na płycie z FSB 200). Może ktoś ma jakiś pomysł. Niestety wszędzie piszą jak zrobić w górę, nigdzie nie ma w dół. dlaczego tak robię? Bo moja płyta (Asrock 775i65G R3.0) słabo wspiera FSB 266, za to dobrze FSB 200, a że procek jest odblokowany, to nie ma tu problemu. Płyta, gdy widzi proca FSB 266, na sztywno ustawia mi szynę procesora : pamięć = 3:2 i mi spada wydajność, przy FSB 200, mogę sobie ustawić 1:1 na 233 MHz bez problemu. Płyta jako jedna z nielicznych AGP wspiera ten procesor, nie zamierzam zmieniać płyty. Lakier jest ok, bo sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...